x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Montana Jt-2013B

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Montana Jt-2013B
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Montana Jt-2013B
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Montana Jt-2013B
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/52091782.jpg
Montana Montana Jt-2013B Jt-2013B Jt-2013B Montana JT-2013B Slowjuicer (1)
  • 08718868771025
  • JT-2013B
1
  • Technische details
    • Vermogen: 200 Watt
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver, Oranje
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Kookboek: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 93.95 93.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Montana JT-2013B Slowjuicer93.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153546630.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211563164.jpg
      Royal Catering Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit Maak je eigen sappen en wijnen met de handmatige roestvrijstalen fruitpers De fruitpers RCWP-4.5L van de horecabehoefte van Royal Catering is ideaal wanneer met weinig inspanning grote hoeveelheden fruit geperst moeten worden. De sapcentrifuge wordt handmatig bediend en is geschikt voor appels, druiven, bessen en ander fruit. Dankzij de grote capaciteit ondanks de kleine afmetingen kan de fruitpers zowel voor professioneel gebruik als voor sap- en wijnproductie in particuliere huishoudens wor... (1)
      Royal Catering Fruitpers - RVS - 5 l - incl. opvangpot met tuit
      • 04062859979049
      1
    • Santos Sapcentrifuge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133902295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162506093.jpg
      Santos Santos Sapcentrifuge Sapcentrifuge Sapcentrifuge 600W motor RVS kom en messen Maximale uitgifte: 100Ltr / uur Autmatische pulp afvoer Extra grote doorvoerbuis Hoge 200mm uitloop ideaal voor kannen Model: 220-240V. 600W. Afmeting (mm): 450(h) x 260(b) x 470(d). (1)
      Santos Sapcentrifuge
      1
      deal
    • Bartscher Horeca Citruspers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133901904.jpg
      Bartscher Bartscher Horeca Citruspers Horeca Citruspers Horeca Citruspers Eenvoudig en snel fruitig vers sinaasappel-, grapefruitof appelsap maken. Robuuste behuizing van gegoten aluminium Sapreservoir, perskegel en zeef van edelstaal, afneembaar, geschikt voor de vaatwasser Automatische activering door sluiten van de hendelarm Omwentelingen per minuut: 980 Aan-/uitschakelaar Vermogen: 230 W / 230 V 50/60 Hz Afmetingen: B 287 x D 212 x H 396 mm Klik hier voor Technische-handleiding Klik hier voor elektrische schema Klik hier voor datablad (1)
      Bartscher Horeca Citruspers
      1
      deal
    • Versapers Aubergine 3G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84997399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101150805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136535046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136535101.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136535124.jpg
      Versapers Versapers Aubergine 3G Aubergine 3G Aubergine 3G (1)
      Versapers Aubergine 3G
      • 08717953065261
      • 115
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 93.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 93.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 93.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 93.95
    • partner@vergelijk.nl