x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rottner Brievenbus Imola Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rottner Brievenbus Imola Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rottner Brievenbus Imola Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rottner Brievenbus Imola Zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222434304.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116465419.jpg?ts=1
Rottner Rottner Brievenbus Imola Zilver Brievenbus Imola Zilver Brievenbus Imola Zilver Technische details: Inworp: BxH 295 x 20 mm scharnieren aan de zijkant Cilinderslot inclusief 2 sleutels Montage: bedoeld voor wandmontage boorsjabloon bevestigingsmateriaal Extra's: kijkvenster met naamplaatje Verpakkingsinhoud: brievenbus bevestigingsmateriaal Naamplaatje Combineer eenvoudig meerdere stukken tot een brievenbussysteem voor appartementsgebouwen - heel eenvoudig en mooi! Uw eigen naambordje kan eenvoudig in de naambordjeshouder worden geplaatst. Schuif hem er gewoon in en hij is beschermd tegen vocht. Een brievenbus in liggend formaat is de bruine Rottner brievenbus Imola. De behuizing is gemaakt van gepoedercoat plaatstaal. De deur, die met een cilinderslot kan worden geopend, maakt indruk met veel details.De brievenbus sluit met een kleine klep om uw post binnen te beschermen tegen weersinvloeden. Passend montagemateriaal en een boorsjabloon zijn bij de levering inbegrepen. (1)
  • 09006072056243
3
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Staal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 320 cm
    • Breedte: 320 mm
    • Diepte product: 60 mm
    • Hoogte: 240 mm
  • 38.56 43.95 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Materiaal: De Rottner brievenbus Imola is gemaakt van hoogwaardig staal Slot: De brievenbus van Rottner sluit met een cilinderslot, inclu...38.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Safepro24.nl Safepro24.nl
      Technische details: Inworp: BxH 295 x 20 mm scharnieren aan de zijkant Cilinderslot inclusief 2 sleutels Montage: bedoeld voor wandmontag...42.70, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Rottner-kluizen.nl Rottner-kluizen.nl
      Hoogwaardige stalen brievenbus Afmeting inworp:: BxH 295 x 20 mm Deurscharnier aan de zijkant kijkvenster Naamplaatje incl. bevestigingsm...43.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780899.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS Mail PM 760 Brievenbus RVS Mail PM 760 Brievenbus RVS Profirst Mail PM 760 Brievenbus De Profirst PM 760 van hoogwaardig RVS is een stijlvolle wandbbrievenbus met kijkvenster en naambordhouder. De inwop is voorzien van een waterafvoerende beschermflap om uw post droog en schoon te houden. De brievenbus is afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. Technische details Buitenafmetingen in mm (HxBxD): 325x220x100 mm Gewicht: 1,2 kg Inworp in mm (HxB): 35x215 mm Vergrendeling: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstand halter 4 dubbele 4 schroeven 2 cilinder sleutels Bevestiging: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip: Dankzij de geïntegreerde naambordhouder schuif je eenvoudig je eigen naambordje in de daarvoor bestemde ruimte, waar het perfect beschermd is tegen vocht. Door het kijkvenster kun je direct zien of je post hebt ontvangen zonder de brievenbus te openen. (1)
      Profirst Mail PM 760 Brievenbus RVS
      • 09006072201605
      1
    • Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780798.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit Mail PM 310 Brievenbus Wit Mail PM 310 Brievenbus Wit Profirst Mail PM 310 brievenbus wit De ruime brievenbus in wit van Profirst met een decoratief reliëf aan de voorzijde is gemaakt van verzinkt gepoedercoat plaatstaal. De Mail PM 310 wordt afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. De brede postsleuf is voorzien van een waterafvoerende weerbestendige klep om uw post droog en schoon te houden. Op de voorklep bevindt zich een kijkvenster met geïntegreerde naambordjeshouder. De wandbrievenbus is snel en eenvoudig te bevestigen door middel van de 4 boorgaten in de achterwand en het meegeleverde montagemateriaal. Technische details: Externe afmetingen (HxBxD): 400x365x115 mm Gewicht: 3kg Inworp (BxH): 355x30 mm Slot: cilinderslot inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand inclusief bevestigingsmateriaal Tip:Met de naambordjeshouder schuif je eenvoudig je eigen (1)
      Profirst Mail PM 310 Brievenbus Wit
      • 09006072093781
      1
    • Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780903.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs Profirst Mail PM 330 brievenbusset De Profirst Mail PM 330 brievenbusset, zwart-grijs,is gemaakt van gepoedercoat plaatstaal en bestaat uit 2 delen: de ruime brievenbus met cilinderslot en de bijpassende ronde krantenrol. De schuine klep laat regen weglopen en beschermt uwpost tegen vuil en vocht. Op de deur zit een geïntegreerde houder voor het personaliseren van je naamplaatje. Technische details: Externe afmetingen in mm (HxBxD): 415x365x115 mm Gewicht: 4,1 kg Inworp in mm (BxH): 355x35 deuropening naar beneden Vergrendeling: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstandhouders 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip: Tijdschriften kunnen worden opgerold (zonder te knikken) en apart opgeborgen in de krantenrol waar ze droog en schoon blijven. Met de naambordjeshouder schuit u eenvoudig uw eigen naambordje in (1)
      Profirst Mail PM 330 Briefkasten Zwart Grijs
      • 09006072093927
      1
    • Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221780953.jpg?ts=1
      Profirst Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS Mail PM 750 Brievenbus RVS Mail PM 750 Brievenbus RVS Profirst Mail PM 750 brievenbus van roestvrij staal met geïntegreerde krantenrol, naamlabelhouder en kijkvenster De Mail PM 750 van hoogwaardig roestvrij staal, met geïntegreerde krantenvak, past door zijn eenvoudige ontwerp bij elke gevel. De brede postgleuf is voorzien van een waterafvoerende weerbestendige klep om uw post schoon en droog te houden. De brievenbus is afgesloten met een cilinderslot, er worden 2 sleutels bijgeleverd. Dankzij het kijkvenster kunt u zien ofu post heeft ontvangen zonder de brievenbus te openen. Technische details: Externe afmetingen in mm (HxBxD): 305x335x100 mm Gewicht: 1,6 kg Gleuf voor A4-formaat Slot: cilinderslot Inclusief 2 sleutels Verpakkingsinhoud: 4 afstandhouders 4 deuvels 4 schroeven 2 cilinder sleutels Montage: De constructie van de brievenbus zorgt voor een gemakkelijke bevestiging aan de muur 4 gaten in de achterwand Inclusief bevestigingsmateriaal Tip:tijdschriften kunnen worden opgerold (zonder te knikken) en apart opgeborgen in de kra (1)
      Profirst Mail PM 750 Brievenbus RVS
      • 09006072201599
      1
    • min
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 40.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 40.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 40.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 40.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 40.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 40.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 42.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.70
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 26.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.92
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 38.56
    • partner@vergelijk.nl