x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Remonte ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Remonte ballerina's met riempje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133965515.jpg
      Remonte Remonte ballerina's met riempje ballerina's met riempje ballerina's met riempje Remonte R3851 Damesschoenen dames vrouwen ballerinas,riemjesballerina,Mary-Jane, flats, enkelspange, zomerschoen, sportief De hoogwaardige dames- en herenschoenen van Remonte staan zowel voor modern en jong design als voor een hoog draagcomfort. Door het technisch goed doordachte interieur een lichte, flexibele zool en verwisselbare voetbedden met schokabsorberende eigenschappen is een langdurige hardloopervaring met plezier en zonder vermoeidheid. Deze verscheidenheid aan comfort combineer... (1)
      Remonte ballerina's met riempje
      • 04059954852858
      2
      42.93 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kennel & Schmenger DEFAULT
        • kennel_schmenger
      • Wolky DEFAULT
        • wolky
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • About You (about_you)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bianco (bianco)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crickit (crickit)
      • Crocs (crocs)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • ESCADA (escada)
      • Esmara (esmara)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitters Footwear (fitters_footwear)
      • Footflexx (footflexx)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Go4It (go4it)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Högl (ho_gl)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • No Stress (no_stress)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebecca Von Lengfeld (rebecca_von_lengfeld)
      • Remonte (remonte)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superfit (superfit)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22 1/3 (22_1_3)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl