x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Satisfyer Curvy 1+ Rose Red

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Satisfyer Curvy 1+ Rose Red
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Satisfyer Curvy 1+ Rose Red
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Satisfyer Curvy 1+ Rose Red
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164430129.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157857401.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240274525.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171674198.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183990119.jpg?ts=1
Satisfyer Satisfyer Curvy 1+ Rose Red Curvy 1+ Rose Red Curvy 1+ Rose Red Satisfyer Curvy 1+ Rose Red (1)
  • 04061504001821
  • SF-J2018-80-3
7
  • Design
    • Sextoy type: Pressure wave vibrator
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Siliconen
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 13.41 cm
    • Breedte (cm): 1.16 cm
    • Gewicht product: 143.8 g
  • Functies
    • Sex toy functions: Waterproof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Dames
  • Technische details
    • Handoriëntatie: Links en Rechts
    • Waterdicht: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Batterijtype: Ingebouwde accu
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • Prestatie
    • Sex toy purpose: Masturbation
  • 24.91 64.94 EUR 7
    7
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Oplaadbare batterij App voor alle eindapparaten Bluetooth en app-besturing 2:1 drukgolven en trillingen CES-winnaar! Beste mobiele app24.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Oplaadbare batterij App voor alle eindapparaten Bluetooth en app-besturing 2:1 drukgolven en trillingen CES-winnaar! Beste mobiele app29.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Satisfyer Curvy 1+ Rose Red29.49, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Willie.nl Willie.nl
      7.656410256410257 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Satisfyer Curvy 1+ stimuleert de clitoris door middel van luchtdruk en trillingen. Hierbij is de combinatie van deze stimulatiemaniere...
      34.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sinful.nl Sinful.nl
      De Satisfyer Curvy 1+ Luchtdruk Vibrator heeft alles wat talloze vrouwen over de hele wereld weten en waarderen - en meer! Geniet van de ...
      42.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Satisfyer Vibrator Curvy 1+ Rose Red De Curvy 1+ luchtdrukvibrator met vibraties is een handzame en eenvoudig te bedienen vibrator die op...
      50.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      De Curvy 1+ luchtdrukvibrator met vibraties is een handzame en eenvoudig te bedienen vibrator die op luchtdruk werkt. De Curvy 1+ stimule...
      52.24, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Picobong ZIZO Dildo Vibrator - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227077314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227397078.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189985772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189986992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165317426.jpg?ts=1
      Picobong Picobong ZIZO Dildo Vibrator - Roze ZIZO Dildo Vibrator - Roze ZIZO Dildo Vibrator - Roze PICOBONG ZIZO INNIE VIBE CERISE PicoBong ZIZO innie Vibrador Cherry. PicoBong ZIZO innie VIBE CERISE Met zijn cl & aacute; psycho-design of voor veilige siliconen, en zizo staat de tevredenheid en oacute; n zo groot dat de perfecte aanvulling zal zijn Wij zijn zeer discreet, levering in 24/48 uur (1)
      Picobong ZIZO Dildo Vibrator - Roze
      • 07350022276956
      2
      deal
    • Good Vibes Only Dream Toys Queenpin Massagewand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173083251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183988208.jpg?ts=1
      Good Vibes Only Good Vibes Only Dream Toys Queenpin Massagewand Dream Toys Queenpin Massagewand Dream Toys Queenpin Massagewand De Dream Toys Queenpin massagewand is gemaakt van siliconen die veilig zijn voor het lichaam en voelt heerlijk zacht aan. Deze massagewand heeft een flexibele kop, waardoor deze comfortabel in gebruik is. In totaal heeft deze vibrator 9 verschillende vibratiestanden, die te bedienen zijn met de drukknoppen. Je kan deze massagewand gebruiken voor stimulatie van de clitoris, maar ook voor een lichaamsmassage. Dankzij het waterdichte design kan je jezelf ook in bad of onder de douche stimuleren. Met de meegeleverde oplader kan je de Queenpin opladen. Wij adviseren de Dream Toys Queenpin massagewand met een beetje glijmiddel op waterbasis te gebruiken. BatterijenOplaadbaar (oplader meegeleverd) KleurPaars MateriaalSiliconen / ABS Lengte19 cm Diameter3 cm WaterdichtJa PhthalatevrijJa (dus geen weekmakers) MultispeedJa (1)
      Good Vibes Only Dream Toys Queenpin Massagewand
      • 08719632671619
      2
      deal
    • B Swish Bgood Deluxe Curve G-spot Vibrator - Rosé
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237041400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237041398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237041402.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237041401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130574375.jpg?ts=1
      B Swish B Swish Bgood Deluxe Curve G-spot Vibrator - Rosé Bgood Deluxe Curve G-spot Vibrator - Rosé Bgood Deluxe Curve G-spot Vibrator - Rosé sextoys (1)
      B Swish Bgood Deluxe Curve G-spot Vibrator - Rosé
      • 08555888500453
      3
      deal
    • Picobong - Transformer Yellow
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174341068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247101103.jpg?ts=1
      Picobong Picobong - Transformer Yellow - Transformer Yellow - Transformer Yellow Ingrediënten: Silicone, ABS kunststof (1)
      Picobong - Transformer Yellow
      • 07350075021060
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.97
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 24.98
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 24.97
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.97
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 25.37
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.87
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 22.02
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 25.44
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.91
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.91
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 25.07
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 24.94
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 24.94
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 24.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 24.94
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 25.05
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.05
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.12
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 25.12
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 24.60
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 22.10
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 22.13
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 22.10
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 22.13
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 22.13
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 21.34
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 20.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 22.08
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 22.08
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 21.61
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 21.67
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 25.06
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 24.58
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 24.58
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 24.55
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 24.57
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 24.52
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 24.54
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 24.55
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 24.57
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 24.55
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 24.59
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 24.59
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 24.55
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 24.57
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 24.57
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 24.17
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 24.91
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 22.94
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 25.13
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 25.13
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 25.13
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 25.08
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 24.91
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 25.09
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 25.09
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 25.02
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 24.91
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 24.91
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 24.91
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 24.91
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 24.91
    • partner@vergelijk.nl