x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

V-TAC Bewegingsmelder inbouw wit mini

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews V-TAC Bewegingsmelder inbouw wit mini
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties V-TAC Bewegingsmelder inbouw wit mini
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
V-TAC Bewegingsmelder inbouw wit mini
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225846685.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175434422.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175434420.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175434419.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147204629.jpg?ts=1
V-TAC V-TAC Bewegingsmelder inbouw wit mini Bewegingsmelder inbouw wit mini Bewegingsmelder inbouw wit mini V-tac VT-8022 Losse infrarood bewegingssensor - 360° (10)
  • 03800157608022
1
good_buy
  • Design
    • Kleur: Wit, Rood
    • Materiaal: Synthetisch
  • 18.43 18.43 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      V-tac VT-8022 Losse infrarood bewegingssensor - 360°18.43, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro HD COM1 AP - 592400
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154504667.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184913986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103430595.jpg?ts=1
      Steinel Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro HD COM1 AP - 592400 Aanwezigheidsmelder IR Quattro HD COM1 AP - 592400 Aanwezigheidsmelder IR Quattro HD COM1 AP - 592400 Niets registreert beter! Infrarood-aanwezigheidsmelder Presence Control PRO IR Quattro HD COM1 AP voor binnen Ideaal voor (middel)grote kantoren, conferentie- en vergaderruimtes, klaslokalen en collegezalen, sporthallen en magazijnen, montagehoogte tot 10 m Versie op de muur voor het schakelen van licht 4800 schakelzones voor de beste registratiekwaliteit 64 m² echt aanwezigheidsbereik Vierkant registratiegebied Mechanisch instelbaar. Technische gegevensUitvoering: Opbouw variant (1)
      Steinel Aanwezigheidsmelder IR Quattro HD COM1 AP - 592400
      • 04007841592400
      2
    • Steinel Bewegingsmelder IS 3360 COM1 vierkant opbouw - 010478
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143936355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184907753.jpg?ts=1
      Steinel Steinel Bewegingsmelder IS 3360 COM1 vierkant opbouw - 010478 Bewegingsmelder IS 3360 COM1 vierkant opbouw - 010478 Bewegingsmelder IS 3360 COM1 vierkant opbouw - 010478 Verziend. En met zicht naar alle kanten. Grote ruimtes, parkeergarages en hallen met plafondhoogtes tot 4 m bieden zelden montagemogelijkheden per strekkende meter. Daarom zijn hier bewegingsmelders met een grote reikwijdte nodig. Zoals de IS 3360. Hij registreert tangentiaal iedere beweging binnen 20 meter. En dat bij montagehoogtes tot wel 4 meter. Kortom: een IS 3360 dekt een oppervlak van meer dan 1000 m²! STEINEL infraroodtechnologie die nakomt wat hij belooft. Technische gegevens Uitvoering: Opbouw variant Model: COM1 Elektrische voeding: 220-240/50-60 V/Hz Diepte: 65 mm Hoogte: 95 mm (1)
      Steinel Bewegingsmelder IS 3360 COM1 vierkant opbouw - 010478
      • 04007841010478
      1
      deal
    • Steinel Bewegingsmelder IS 3360 MX Highbay COM1 op - 033569
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143943400.jpg?ts=1
      Steinel Steinel Bewegingsmelder IS 3360 MX Highbay COM1 op - 033569 Bewegingsmelder IS 3360 MX Highbay COM1 op - 033569 Bewegingsmelder IS 3360 MX Highbay COM1 op - 033569 Geen last van hoogtevrees. Groot bereik. Betrouwbaar. In industriehallen en bedrijfspanden zoekt men het vaak hogerop. Goed dat met de IS 3360 MX Highbay ook hoge plafonds geen enkel probleem vormen. De bewegingsmelder met grote reikwijdte heeft een extra groot registratiebereik en blijft ook bij een montagehoogte tot 14 meter altijd zeer oplettend werken Zeer betrouwbaar deze IS 3360 MX Highbay. Technische gegevens Uitvoering: Opbouw variant Model: COM1 Elektrische voeding: 220-240/50-60 V/Hz Kleur: Wit Diepte: 66 mm Hoogte: 95 mm (1)
      Steinel Bewegingsmelder IS 3360 MX Highbay COM1 op - 033569
      • 04007841033569
      1
      deal
    • Steinel Bewegingsmelder IS 3360 PF rond, inbouw - 033484
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143940066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184925750.jpg?ts=1
      Steinel Steinel Bewegingsmelder IS 3360 PF rond, inbouw - 033484 Bewegingsmelder IS 3360 PF rond, inbouw - 033484 Bewegingsmelder IS 3360 PF rond, inbouw - 033484 Verziend. En met zicht naar alle kanten. Grote ruimtes, parkeergarages en hallen met plafondhoogtes tot 4 m bieden zelden montagemogelijkheden per strekkende meter. Daarom zijn hier bewegingsmelders met een grote reikwijdte nodig. Zoals de IS 3360. Hij registreert tangentiaal iedere beweging binnen 20 meter. En dat bij montagehoogtes tot wel 4 meter. Kortom: een IS 3360 dekt een oppervlak van meer dan 1000 m²! STEINEL infraroodtechnologie die nakomt wat hij belooft. Technische gegevens Uitvoering: Inbouw variant Model: PF Elektrische voeding: 220-240/50-60 V/Hz Diepte: 65 mm Hoogte: 95 mm (1)
      Steinel Bewegingsmelder IS 3360 PF rond, inbouw - 033484
      • 04007841033484
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 16.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.37
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.37
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.37
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 17.37
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 13.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 13.98
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 17.96
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 18.04
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 18.03
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.03
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 17.97
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 17.62
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 17.62
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 17.07
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.07
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 16.78
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 16.81
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 17.07
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 17.17
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.17
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 16.78
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 16.81
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 16.81
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 16.98
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 16.97
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 16.97
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 17.45
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 16.98
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 16.81
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 16.81
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 18.12
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 17.07
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 18.12
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 16.81
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 16.82
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 18.40
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 18.40
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 18.39
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 18.39
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 18.58
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 18.25
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 18.12
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 18.43
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 18.59
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 18.59
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 18.43
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 17.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 17.89
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 15.86
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 15.86
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 15.86
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 15.86
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 15.86
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 15.86
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 15.86
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 15.86
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 18.43
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 19.37
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 19.37
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 19.37
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 19.37
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 19.37
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 19.37
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 18.43
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 18.43
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 18.43
    • partner@vergelijk.nl