x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Whirlpool WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Whirlpool WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Whirlpool WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Whirlpool WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203577205.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223757908.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166965306.jpg?ts=1
Whirlpool Whirlpool WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser WIC3C26F Volledige Geïntegreerde Vaatwasser Whirlpool WIC3C26F Deze WhirlpoolWIC3C26F inbouw vaatwasser is voorzien van de nieuwste technieken. De geavanceerde technologie gaat effectief om met het hardnekkigste vuil, opgedroogde resten en vet. Selecteer de temperatuur, tijd en waskracht om je keer op keer te verrassen met schone en glanzende vaat.Dankzij het NaturalDry-systeem, dat de deur van het apparaat automatisch opent tijdens de droogfase, biedt de vaatwasser betere energie- en droog prestaties.De WIC3C26F vaatwasser gebruikt sl... (4)
  • 08003437204470
3
  • 409.00 1029.00 EUR 3
    3
    • EL-Vidas.nl EL-Vidas.nl
      Whirlpool WIC3C26F Deze WhirlpoolWIC3C26F inbouw vaatwasser is voorzien van de nieuwste technieken. De geavanceerde technologie gaat effe...409.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Whirlpool Wic3c26f Geïntegreerde Vaatwasser419.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185170669.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm Superieure reinigingsprestaties Met de innovatieve technologie en speciale functies van WhirlpoolWBC 3C34 P Xkun jevia het gebruikersvriendelijke bedieningspaneel en de automatische instellingen optimale was- en droogresultatenmet minimale reinigingbehalen. Voorspoelen is niet meer nodig Met de 6th SENSEPowerCleantechnologie zorgt je voor uitstekendewasresultatenzonder handmatig voorspoelen, inweken of schrobben en verlaag je het waterverbruik. Natuurlijke droging Het automatisch openen van d... (1)
      Whirlpool WBC 3C34 P X / Inbouw / Half geïntegreerd / Nishoogte 82 - 90 cm
      • 08003437611841
      • 869991610770
      1
    • Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011488.jpg?ts=1
      Beko Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typevaatwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaar InrichtingAantal programma's6Programma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende (1)
      Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444883
      1
    • Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216455387.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233017327.jpg?ts=1
      Beko Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkendroog procesturbo drogenproduct typeafwasmachineontwerpingebouwd apparaatontwerptype:gebouwd onder Inrichtingaantal programma's8programma'sAuto 40-65 °C, fijne was 40 °C, AquaFlex, Quick&Clean 70 °C, intensief 70 °C, mini 35 °C, eco 50 °C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaBijzonderhedenCornerIntense - innovatieve sproeiarm, HygieneIntense, DeepWash - reiniging van flessenAantal verschillende spoeltemperaturen5max. schaalgrootte bovenrek21,5 (1)
      Beko BDDN38530XD Onderbouw vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842409219
      1
    • Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215428596.jpg?ts=1
      Amica Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkendroog procestechnologie voor doorstroomverwarmerproduct typeafwasmachineontwerpingebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaarMaximale waterinlaattemperatuur60 Inrichtingaantal programma's5programma'sHygiëne 70 °C 200 min Eco 50 °C 220 min 60 min 55 °C 60 min AutoClean 70 °C 145 min Automatisch programma 50-55 °C Turbo Drogenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpVerstelbaar kopjesplateau, onderrek met uitklapbare (2)
      Amica EGSPV597915 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 05906006914622
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 425.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 425.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 425.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 425.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 409.00
    • partner@vergelijk.nl