x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107351150.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146370524.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146370520.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160984095.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140474018.jpg?ts=1
Samsung Samsung Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG Inbouw Vaatwas DW60M6040SS/EG Samsung vaatwasser (inbouw) DW60M6040SS Een stille inbouw vaatwasser met een makkelijk afleesbaar LED-display. 6 programma's en 5 speciale opties, waaronder Hygiënische Spoeling, Halve Belading en Multi-in 1. De flexibel indeelbare binnenruimte heeft een derde rek voor kleinere items. Sensorgestuurde spoelprogramma's Met de Samsung DW60M6040SS kun je kiezen voor een korte Express Wash (60 min) wanneer de vaat niet erg vuil is. Voor dagen dat je serviesgoed, schalen en pannen zwaar besmeurd zi... (19)
  • 08806088781655
  • DW60M6040SS/EG
  • 000000000000234093
  • 4390385
4
good_buy
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Aantal couverts: 13 stuks
    • Energieklasse product: A++ Klasse
    • Half-load: Ja
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Aantal wasprogramma's: 6
    • Maximale wastemperatuur: 70 °C
    • Kinderslot: Ja
    • AquaSensor functie: Ja
    • AquaStop-functie: Ja
    • Droogklasse: A
    • Duur cyclus: 225 Minuten
    • ECO mode: Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Jaarlijks energie consumptie: 262 kWu
    • Lengte snoer: 1.5 m
    • Soort bediening: Knoppen
    • Vermogen: 2 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 598 mm
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Diepte: 56 cm
    • Diepte product: 557 mm
    • Hoogte: 81.5 cm
    • Hoogte: 815 mm
    • Gewicht: 43 kg
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 44 dB
  • Algemene kenmerken
    • Functies wasmachine/Drogers: AquaStop, Resttijdindicatie, Ingebouwde display, Kinderslot, Halve belading, Zelf de starttijd kiezen
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Bestek compartiment type: Bestekmand
    • Kleur: Grijs, Wit, Zilver
    • Deurkleur: Niet van toepassing
    • Kuip materiaal: Roestvrijstaal
  • Energie
    • Waterconsumptie per cyclus: 10.5 L
    • AC input voltage: 220 V
    • Energieverbruik per cyclus: 0.92 kWu
    • Jaarlijks engergieverbruik wassen: 2940 L
  • Ergonomie
    • Startvertraging: 24 Uur
    • Verstelbare voeten: Ja
    • Zout indicator: Ja
  • Beeldscherm
    • Display type: LED
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Indicatie
    • Resterende tijd indicatie: Ja
  • Koelkast
    • Koelkast binnenverlichting: Nee
  • Prestatie
    • Warmwatersysteem: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 498.90 527.00 EUR 4
    4
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Samsung Vaatwasser (Inbouw) Dw60m6040ss/eg498.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Samsung DW60M6040SS vaatwasser is een geïntegreerde vaatwasser met energieklasse E en heeft 13 standaardcouverts. Een standaardcouvert...
      499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit zit in de verpakking: Vaatwasser, aansluitsnoer, afvoerslang, aanvoerslang, handleiding 5522.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC BCC
      8.727883165257968 (4634)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Samsung vaatwasser (inbouw) DW60M6040SS Een stille inbouw vaatwasser met een makkelijk afleesbaar LED-display. 6 programma's en 5 special...527.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bauknecht BFO3C33C Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214114907.jpg?ts=1
      Bauknecht Bauknecht BFO3C33C Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BFO3C33C Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet BFO3C33C Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties HoogtepuntenOntwerpVloer-eenheidAfmetingen nismaat minimaal600 mm / 820 mm / 570 mmin hoogte verstelbare bovenkorfJaProgramma's9 standaardprogramma's en 1 sensorprogramma. 4 verschillende reinigingstemperaturen. Wasprogramma's: ECO, koude voorwas, nachtwas, sensorprogramma, snel programma, intensief programma, glasprogramma, hygiëneprogramma, snel wassen en drogen, zelfreiniging. Sensorprogramma - perfecte reinigingsresultaten met efficiënt water- en energieverbruik. ... (4)
      Bauknecht BFO3C33C Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 04011577859768
      1
    • Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011488.jpg?ts=1
      Beko Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typevaatwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaar InrichtingAantal programma's6Programma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende (1)
      Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444883
      1
    • Amica Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203213193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185080883.jpg?ts=1
      Amica Amica Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Amica Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel (1)
      Amica Vaatwasser GSP 14745 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel
      • 04040729147453
      1
    • Amica Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211424274.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200994507.jpg?ts=1
      Amica Amica Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel Amica Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel (1)
      Amica Vaatwasser GSP 14742 W Indicatie voor tekort aan zout en glansspoelmiddel
      • 04040729147422
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 389.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 389.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 389.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 440.96
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 479.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 479.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 479.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 486.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 486.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 479.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 539.28
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 498.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 498.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 498.90
    • partner@vergelijk.nl