x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum RVW6027AB / Vrijstaand

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum RVW6027AB / Vrijstaand
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum RVW6027AB / Vrijstaand
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum RVW6027AB / Vrijstaand
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168621381.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168621379.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135174617.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135175257.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171128727.jpg?ts=1
Inventum Inventum RVW6027AB / Vrijstaand RVW6027AB / Vrijstaand RVW6027AB / Vrijstaand De Inventum RVW6027AB is de blikvanger van je keuken. De vrijstaande vaatwasser heeft een retro uiterlijk. Heb je een halfvolle vaatwasser, maar heb je snel borden nodig? Zet dan de halve belading functie aan. Hiermee verminder je het water- en energieverbuik. Zo verbruik je niet meer dan nodig. Je hebt plek voor 12 couverts. Dankzij de roestvrijstalen kuip blijft er geen vuil in de kieren zitten, zodat je minder onderhoud hebt. En wanneer je de vaatwasser in de daluren aanzet, stel je de sta... (2)
  • 08712876150193
  • RVW6027AB
  • 6098607
3
deal
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar, Vrijstaand
    • Aantal couverts: 12 stuks
    • Energieklasse product: A++ Klasse
    • Uitgestelde start timer: Ja
    • Aantal wasprogramma's: 5
    • Maximale wastemperatuur: 70 °C
    • AquaStop-functie: Ja
    • Droogklasse: A
    • Indicatielampje: Ja
    • Jaarlijks energie consumptie: 258 kWu
    • Lengte snoer: 1.65 m
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.8 cm
    • Diepte: 60 cm
    • Diepte product: 598 mm
    • Hoogte: 850 mm
    • Gewicht: 46 kg
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 47 dB
  • Algemene kenmerken
    • Functies wasmachine/Drogers: AquaStop, Zelf de starttijd kiezen
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: Staal
  • Design
    • Bestek compartiment type: Bestekmand
    • Paneel positie: Binnenzijde
    • Kleur: Zwart
  • Prestatie
    • Warmwatersysteem: Nee
  • 459.00 499.00 EUR 3
    3
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum RVW6027AB Retro vaatwasser
      459.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum RVW6027AB - Retro vaatwasser - Vrijstaand - Zwart459.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      8.986724082605637 (1304)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Inventum RVW6027AB is een vrijstaande vaatwasser met 12 couverts. De vaatwasser heeft een hoogte van 85 cm. Deze vaatwasser van het me...499.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011488.jpg?ts=1
      Beko Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typevaatwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:volledig integreerbaar InrichtingAantal programma's6Programma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorspoelenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende (1)
      Beko DIN2643M0 Volledig geïntegreerde - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444883
      1
    • KOENIC KDW6011-1EFS Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225242152.jpg?ts=1
      KOENIC KOENIC KDW6011-1EFS Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet KDW6011-1EFS Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet KDW6011-1EFS Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkendroog procesrestwarmteproduct typeafwasmachineontwerpstaand apparaatontwerptype:losgemaaktMaximale waterinlaattemperatuur40 Inrichtingaantal programma's7programma'sintensief, universeel, ECO, glas, 90 min, snel, inwekenin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpJaautomatische programma'sNeemax. schaalgrootte bovenrek148 mmmax. schotelgrootte onderrek308mmMaximaal instelbare (1)
      KOENIC KDW6011-1EFS Vrijstaande vaatwasser - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      1
    • Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214114884.jpg?ts=1
      Beko Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet technische kenmerkenDroog procesTurbo drogenProduct typeafwasmachineOntwerpIngebouwd apparaatontwerptype:gedeeltelijk integreerbaar InrichtingAantal programma's6eProgramma'sAuto 40-65 ° C, Quick & Clean 70 ° C, Intensief 70 ° C, Mini 35 ° C, Eco 50 ° C, voorwas, zelfreinigendin hoogte verstelbare bovenkorfJaVariabel mandontwerpIn hoogte verstelbare bovenkorf ladenBijzonderhedenQuick & Clean - grondige reiniging in 90 minuten, SelfDry - automatische deuropeningAantal verschillende wastemperatu... (1)
      Beko DSN2643M0X Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 08690842444869
      1
    • Vestel VES15116 Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232875503.jpg?ts=1
      Vestel Vestel VES15116 Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet VES15116 Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet VES15116 Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet Technische specificaties technische kenmerkenDroog procesActief droogprocesProduct typevaatwasserOntwerpIngebouwd apparaattypegedeeltelijk integreerbaar InrichtingAantal programma's3Programma'sEco 50 °, Intensief 65 °, Super 50 '65 °, Snel 30 min 40 ° C.in hoogte verstelbare bovenkorfJaBijzonderheden10 standaard couverts, watertoevoer: koud, spoelbak RVS, filtertype RVS, doorstroomverwarmer.Automatische programma'sNeeAantal verschillende wastemperaturen3 - 40 ° - 50 ° -65 ° CMaximaal (1)
      Vestel VES15116 Semi inbouw - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • 04024862113643
      1
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 448.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 419.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 458.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 399.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 399.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 399.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 399.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 399.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 399.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
    • partner@vergelijk.nl