x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velleman Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velleman Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velleman Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velleman Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99346507.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210022335.jpg
Velleman Velleman Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W Solar batteriesafe SOL8 Solarlader 13 W Robuust en spatwaterdicht · kabels kunnen in de koffer worden opgeborgen · voor 12 V-accu's De SOL8 voorziet je 12 V-accu's van gratis zonne-energie Of het nu als buffersysteem voor voertuigen met 12 volt systeem of voor eindgebruikers met 12 volt sigarettenaanstekerbus is Je kunt bijvoorbeeld de startbatterij van je voertuig bij een lange levensduur met zonne-energie opslaan Het praktische en ruimtebesparende ontwerp van de box maakt een comfortabel transport mogelijk (1)
  • 05410329302917
  • SOL8
3
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Lengte snoer: 3 m
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 660 mm
    • Diepte: 4 cm
    • Gewicht product: 4400 g
    • Hoogte: 510 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Accu/Batterij
    • Batterijvoltage: 12 V
  • 87.95 105.93 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Velleman SOL8 zonnepaneel 13 watt koffermodel87.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Robuust en spatwaterdicht · kabels kunnen in de koffer worden opgeborgen · voor 12 V-accu's De SOL8 voorziet je 12 V-accu's van gratis zo...100.10, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Robuust en spatwaterdicht · kabels kunnen in de koffer worden opgeborgen · voor 12 V-accu's De SOL8 voorziet je 12 V-accu's van gratis zo...105.93, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207522869.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224473240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224473239.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224472569.jpg
      vidaXL vidaXL Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2) Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2) Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2) vidaXL Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2) (20)
      vidaXL Paneel zwembadverwarming op zonne-energie (set van 2)
      • 08718475901150
      2
    • VidaXL Zonnepaneel 80 W monokristallijn aluminium en veiligheidsglas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150496432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224362301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224362304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224362307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224362306.jpg
      VidaXL VidaXL Zonnepaneel 80 W monokristallijn aluminium en veiligheidsglas Zonnepaneel 80 W monokristallijn aluminium en veiligheidsglas Zonnepaneel 80 W monokristallijn aluminium en veiligheidsglas Met behulp van zeer efficiënte monokristallijne cellen is dit zonnepaneel lichtgewicht en gemakkelijk te verplaatsen en te monteren. Het is ideaal voor mobiele toepassingen. De cellen zijn ingebed in een plaat van transparant, gehard glas om verschillende weersomstandigheden te weerstaan. Het hoogwaardige aluminium frame is bestand tegen harde wind. Ons zonnepaneel is gemaakt van geavanceerde materialen en is ontworpen en vervaardigd volgens hoge normen waardoor uitstekende elektrische presta... (1)
      VidaXL Zonnepaneel 80 W monokristallijn aluminium en veiligheidsglas
      • 08719883715834
      1
    • Victron Energy Blue-Solar PWM-LCD&USB Solar laadregelaar PWM 12 V, 24 V, 48 V 20 A
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212476618.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215331611.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203302585.jpg
      Victron Energy Victron Energy Blue-Solar PWM-LCD&USB Solar laadregelaar PWM 12 V, 24 V, 48 V 20 A Blue-Solar PWM-LCD&USB Solar laadregelaar PWM 12 V, 24 V, 48 V 20 A Blue-Solar PWM-LCD&USB Solar laadregelaar PWM 12 V, 24 V, 48 V 20 A Victron Energy SCC040020050 Solar laadregelaar 1 stuk(s) (1)
      Victron Energy Blue-Solar PWM-LCD&USB Solar laadregelaar PWM 12 V, 24 V, 48 V 20 A
      • 08719076046240
      3
    • TecMate Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212925546.jpg
      TecMate TecMate Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter Tecmate Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter (1)
      TecMate Optimate Solar 60W Zonnepaneel Druppellader 3,5A - 12V Acculader Druppellader Motor / Scooter
      • 05425006146166
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 93.91
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 93.91
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 93.91
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 93.91
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 93.91
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 99.31
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.31
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.31
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.31
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 87.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 87.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 87.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 87.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 87.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 87.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 87.95
    • partner@vergelijk.nl