x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ray-Ban RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ray-Ban RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ray-Ban RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ray-Ban RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187877837.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142628817.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165117691.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/52236678.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144014559.jpg?ts=1
Ray-Ban Ray-Ban RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm RB4165 710/13 - zonnebril - Justin - Rubber Light Havanna/Brown Gradient - 51mm Modelnummer: 0RB4165 (3)
  • 00713132587102
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren, Dames
  • Technische details
    • Lens colour: Grijs
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 15 cm
    • Breedte (cm): 11.8 cm
    • Gewicht product: 200 g
  • Design
    • Sunglass shape: Square
    • Zonnebril type: Heel frame
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Kunststof
  • 90.95 139.95 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Klassieke uniseks zonnebril: de Justin RB4165 is een klassieke uniseks zonnebril. Gemaakt van hoogwaardig kunststof frame en duurzame, re...90.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Modelnummer: 0RB4165120.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Alensa.nl Alensa.nl
      8.664659121915747 (7)
      Ray-Ban is een gevestigd Amerikaans merk dat hun eerste bril uitbracht in 1936. Sinds dat moment werd Ray-Ban een reus op de markt van de...139.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sinner Zonnebril Santos Dark Gun Metal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145963651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213876619.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233001993.jpg?ts=1
      Sinner Sinner Zonnebril Santos Dark Gun Metal Zonnebril Santos Dark Gun Metal Zonnebril Santos Dark Gun Metal De gave Sinner Santos aviator zonnebril is gemaakt voor iedereen die deze zomer modieus wil zonnen. Dit stoere model heeft naast een top uiterlijk ook top ... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      Sinner Zonnebril Santos Dark Gun Metal
      • 08715999163613
      3
    • POC Orb Clarity Kitlens One Size Uranium Black/CAT1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222188328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150185010.jpg?ts=1
      POC POC Orb Clarity Kitlens One Size Uranium Black/CAT1 Orb Clarity Kitlens One Size Uranium Black/CAT1 Orb Clarity Kitlens One Size Uranium Black/CAT1 Poc Clarity-lenzen hebben een frequentie afgestemd op de precieze behoeften van skiërs en snowboarders die de hele dag precisie en prestaties nodig hebben. Drie lenzen, zonnig, deels zonnig en bewolkt, zijn ontworpen met het optimale niveau van intensiteit en contrast om de hele dag door optimaal te presteren op het gebied van all-day-prestaties.Poc Clarity Comp heeft drie lenzen afgestemd op de precieze behoeften van wedstrijdskiërs in zonnige, gedeeltelijk zonnige en bewolkte omstandigheden... (1)
      POC Orb Clarity Kitlens One Size Uranium Black/CAT1
      • 07325549995185
      1
    • POC Aspire Sparelens Violet Silver Mirror/CAT2 Lila
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222187280.jpg?ts=1
      POC POC Aspire Sparelens Violet Silver Mirror/CAT2 Lila Aspire Sparelens Violet Silver Mirror/CAT2 Lila Aspire Sparelens Violet Silver Mirror/CAT2 Lila De Aspire lens van POC is een verwisselbare lens die geschikt is voor in de Aspire zonnebrillen van POC. De Aspire lenzen maximaliseren het gezichtsveld en ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      POC Aspire Sparelens Violet Silver Mirror/CAT2 Lila
      • 07325540997171
      2
    • POC Do Blade Sparelens One Size Clear
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225768176.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148645397.jpg?ts=1
      POC POC Do Blade Sparelens One Size Clear Do Blade Sparelens One Size Clear Do Blade Sparelens One Size Clear Do Blades-lenstinten zijn geoptimaliseerd voor wielrennen, verhogen de contrasten op het wegdek en helpen je om onregelmatigheden, gaten en grind op tijd te herkennen. De anticondens- en ripelbehandelingen helpen mist, vuil en roet van uw lenzen te houden en maken waterparel af.LENS SPECIFICATIES:Tint: helderLens: ZeissActiviteitspecifieke tint: wegLichtomstandigheden: slecht zichtLensbehandeling: Ripel, anticondensVLT%: 90%VLT-categorie: 2 (1)
      POC Do Blade Sparelens One Size Clear
      • 07325540651691
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 120.83
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 120.83
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 103.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 103.75
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 97.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 97.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 97.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 97.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 97.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 97.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 97.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 102.28
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 102.28
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 102.28
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 102.28
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 102.28
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 102.28
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 102.16
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 90.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 90.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 102.84
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 102.92
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 102.92
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 102.92
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 102.92
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 101.41
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 101.42
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 101.42
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 101.42
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 101.42
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 101.79
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 101.79
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 101.79
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 120.83
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 138.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 120.83
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 120.83
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 120.83
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 101.77
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 106.83
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 106.83
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 106.83
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 100.44
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 100.44
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 117.66
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 101.14
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 111.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 111.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 90.95
    • partner@vergelijk.nl