x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 003/32

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 003/32
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 003/32
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 003/32
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144105914.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145955389.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155522329.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185559637.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181264773.jpg?ts=1
Ray-Ban Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 003/32 Original Aviator RB3025 - 003/32 Original Aviator RB3025 - 003/32 Ray-Ban zonnebril met metalen montuur. Dit pilotenmodel is voorzien van normale glazen met een licht kleurverloop waarvan er één is afgewerkt met de merknaam. Deze zilverkleurige Ray-Ban zonnebril valt in filtercategorie twee en wordt geleverd met eenorginele opbergetui en brillendoekje. Model: RB3025. (1)
  • 00805289101178
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Aantal lenzen: 0 stuks
  • Design
    • Sunglass shape: Aviator
    • Zonnebril type: Heel frame
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Metaal
  • 155.00 165.90 EUR 2
    2
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      Ray-Ban zonnebril met metalen montuur. Dit pilotenmodel is voorzien van normale glazen met een licht kleurverloop waarvan er één is afgew...155.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Alensa.nl Alensa.nl
      8.664659121915747 (7)
      Ray-Ban is een gevestigd Amerikaans merk dat hun eerste bril uitbracht in 1936. Sinds dat moment werd Ray-Ban een reus op de markt van de...165.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Cebe Flora Sunglasses Junior Paars Zone Blue Light Grey/CAT3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228042221.jpg?ts=1
      Cebe Cebe Flora Sunglasses Junior Paars Zone Blue Light Grey/CAT3 Flora Sunglasses Junior Paars Zone Blue Light Grey/CAT3 Flora Sunglasses Junior Paars Zone Blue Light Grey/CAT3 (1)
      Cebe Flora Sunglasses Junior Paars Zone Blue Light Grey/CAT3
      1
    • Hydroponic Wilton Sunglasses Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227959120.jpg?ts=1
      Hydroponic Hydroponic Wilton Sunglasses Zwart Wilton Sunglasses Zwart Wilton Sunglasses Zwart (1)
      Hydroponic Wilton Sunglasses Zwart
      • 08435445169937
      1
    • GUESS GU7814-71T-62
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227971736.jpg?ts=1
      GUESS GUESS GU7814-71T-62 GU7814-71T-62 GU7814-71T-62 De Guess GU7814-71T-62 is een stijlvolle zonnebril, gemaakt van Metaal en uitgevoerd in de kleur Rood. Let op, voor 23.00 besteld morgen in huis. (1)
      GUESS GU7814-71T-62
      • 00889214305893
      1
    • GUESS GU7843 28B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230488238.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229737783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228592199.jpg?ts=1
      GUESS GUESS GU7843 28B GU7843 28B GU7843 28B Guess is een Amerikaans kledingmerk dat uitbreidde naar onder meer accessoires, parfum, juwelen en uiteraard ook een lijn kwaliteitsvolle brillen. Guess combineert mode met betaalbaarheid. Maak een fashion statement waar je ook heengaat met een Guess bril. Onze selectie uit deze Amerikaanse brillenlijn zal aan al jouw noden voldoen met hun iconische en tijdloze vormen, kleuren en stijlen. Ontdek jouw favoriet hier, nu! Butterfly of vlinder-vormige brillen lijken sterk op de populaire cat-eye ... (1)
      GUESS GU7843 28B
      • 00889214342201
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 139.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 122.16
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 122.16
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 122.16
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 122.16
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 122.16
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 166.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 166.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 166.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 166.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 167.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 167.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 165.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 165.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 165.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 165.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
    • partner@vergelijk.nl