x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Prada Linea Rossa Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 20
    • Prada Linea Rossa Benbow PS 53PS 1BO7W1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156049931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185893753.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183191591.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa Benbow PS 53PS 1BO7W1 Benbow PS 53PS 1BO7W1 Benbow PS 53PS 1BO7W1 Prada kenmerkt zich als een van de meest invloedrijke modehuizen in de mode-industrie. Het Milanese label dat werd opgericht in 1913 specialiseert zich in high fashion artikelen voor mannen en vrouwen. Pradas creative director Miuccia Prada ontwerpt comfortabele, minimalistische en stijlvolle kleding die een androgyne, wereldwijze en avantgardische look uitstralen. (1)
      Prada Linea Rossa Benbow PS 53PS 1BO7W1
      • 08053672137910
      2
      204.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157590735.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105479154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157569208.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102306718.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1 PS 56MS 5AV6S1 PS 56MS 5AV6S1 Inclusief beschermhoes (1)
      Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1
      • 00679420417837
      2
      120.75 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO5W1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156011644.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO5W1 PS 55VS 1BO5W1 PS 55VS 1BO5W1 (1)
      Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO5W1
      • 08056597176293
      1
      234.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 56VS 5AV09F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162450628.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 56VS 5AV09F PS 56VS 5AV09F PS 56VS 5AV09F (1)
      Prada Linea Rossa PS 56VS 5AV09F
      • 08056597262002
      1
      219.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158095448.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F PS 08VS 56406F PS 08VS 56406F (1)
      Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F
      • 08056597261302
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 55VS 1BC07H
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166500286.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 55VS 1BC07H PS 55VS 1BC07H PS 55VS 1BC07H (1)
      Prada Linea Rossa PS 55VS 1BC07H
      • 08056597371186
      1
      234.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 01TS DG0-2B0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155035229.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185492957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181267703.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 01TS DG0-2B0 PS 01TS DG0-2B0 PS 01TS DG0-2B0 (1)
      Prada Linea Rossa PS 01TS DG0-2B0
      • 08053672838787
      1
      159.00 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 08VS UFK09F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161301082.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 08VS UFK09F PS 08VS UFK09F PS 08VS UFK09F (1)
      Prada Linea Rossa PS 08VS UFK09F
      • 08056597261326
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa LIFESTYLE PS 55US DG0-5S0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137666981.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa LIFESTYLE PS 55US DG0-5S0 LIFESTYLE PS 55US DG0-5S0 LIFESTYLE PS 55US DG0-5S0 (1)
      Prada Linea Rossa LIFESTYLE PS 55US DG0-5S0
      • 08053672983166
      1
      189.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 01US DG0-5S0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165973657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151066092.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 01US DG0-5S0 PS 01US DG0-5S0 PS 01US DG0-5S0 (1)
      Prada Linea Rossa PS 01US DG0-5S0
      • 08053672982725
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 51VS DG09
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149863132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156135965.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 51VS DG09 PS 51VS DG09 PS 51VS DG09 (1)
      Prada Linea Rossa PS 51VS DG09
      • 08056597140324
      1
      254.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 05VS 5645G1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152480753.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 05VS 5645G1 PS 05VS 5645G1 PS 05VS 5645G1 (1)
      Prada Linea Rossa PS 05VS 5645G1
      • 08056597188463
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 02XS DG008F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166437143.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 02XS DG008F PS 02XS DG008F PS 02XS DG008F (1)
      Prada Linea Rossa PS 02XS DG008F
      • 08056597369909
      1
      219.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO02I
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166437174.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO02I PS 55VS 1BO02I PS 55VS 1BO02I (1)
      Prada Linea Rossa PS 55VS 1BO02I
      • 08056597371162
      1
      234.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166500272.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G PS 02XS 1AB02G PS 02XS 1AB02G (1)
      Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G
      • 08056597369848
      1
      219.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 05RS DG0-0A7
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168698645.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185492904.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 05RS DG0-0A7 PS 05RS DG0-0A7 PS 05RS DG0-0A7 (1)
      Prada Linea Rossa PS 05RS DG0-0A7
      • 08053672624724
      1
      204.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 54IS DG0-2E0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104028492.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 54IS DG0-2E0 PS 54IS DG0-2E0 PS 54IS DG0-2E0 (1)
      Prada Linea Rossa PS 54IS DG0-2E0
      • 08053672839616
      1
      259.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 51VS DG05
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156049862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169253530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181272373.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 51VS DG05 PS 51VS DG05 PS 51VS DG05 (1)
      Prada Linea Rossa PS 51VS DG05
      • 08056597140249
      1
      254.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 03VS 1BO9Q1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152612871.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 03VS 1BO9Q1 PS 03VS 1BO9Q1 PS 03VS 1BO9Q1 (1)
      Prada Linea Rossa PS 03VS 1BO9Q1
      • 08056597213318
      1
      234.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 53TS DG0-5SO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167066698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113481932.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109342008.jpg
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 53TS DG0-5SO PS 53TS DG0-5SO PS 53TS DG0-5SO (1)
      Prada Linea Rossa PS 53TS DG0-5SO
      • 08053672880526
      1
      219.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Andreas Gabalier Kollektion (andreas_gabalier_kollektion)
      • Arnette (arnette)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Back In Black Eyewear (back_in_black_eyewear)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Basefield (basefield)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Benetton (benetton)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Blink (blink)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Béaba Lunettes (be_aba_lunettes)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Converse (converse)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Ct (ct)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • HEMA (hema)
      • HIS (his)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Hype (hype)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • Illesteva (illesteva)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kenzo (kenzo)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Maui jim (maui_jim)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Sport (polaroid_sport)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rogelli (rogelli)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Shine Inline (shine_inline)
      • Silhouette (silhouette)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spy (spy)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Young Spirit London Eyewear (young_spirit_london_eyewear)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 53 mm (lens_breedte_1)
      • 53 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • < 139 mm (brilpoot_1)
      • 139 mm - 145 mm (brilpoot_2)
      • 145 mm - 150 mm (brilpoot_3)
      • ≥ 150 mm (brilpoot_4)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 19 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 19 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl