x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Prada Linea Rossa Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239546343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239546342.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR (12)
      Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS GR
      • 08056597529655
      1
      230.00 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158095448.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F PS 08VS 56406F PS 08VS 56406F (1)
      Prada Linea Rossa PS 08VS 56406F
      • 08056597261302
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157590735.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105479154.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157569208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102306718.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1 PS 56MS 5AV6S1 PS 56MS 5AV6S1 (1)
      Prada Linea Rossa PS 56MS 5AV6S1
      • 00679420417837
      1
      204.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 02SS DG0-0A7
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185492860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157443596.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 02SS DG0-0A7 PS 02SS DG0-0A7 PS 02SS DG0-0A7 (1)
      Prada Linea Rossa PS 02SS DG0-0A7
      • 08053672693423
      1
      189.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 55WS 1BC07F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230768214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229416610.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229413816.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 55WS 1BC07F PS 55WS 1BC07F PS 55WS 1BC07F (1)
      Prada Linea Rossa PS 55WS 1BC07F
      • 08056597662161
      1
      219.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166500272.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G PS 02XS 1AB02G PS 02XS 1AB02G (1)
      Prada Linea Rossa PS 02XS 1AB02G
      • 08056597369848
      1
      219.95 EUR
    • Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 02WS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239546334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239529976.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 02WS Zonnebril gepolariseerd PS 02WS Zonnebril gepolariseerd PS 02WS Zonnebril gepolariseerd PS 02WS (1)
      Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 02WS
      • 08056597530781
      1
      230.00 EUR
    • Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239546344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239546345.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS Zonnebril gepolariseerd PS 01WS Zonnebril gepolariseerd PS 01WS Zonnebril gepolariseerd PS 01WS (1)
      Prada Linea Rossa Zonnebril gepolariseerd PS 01WS
      • 08056597529648
      1
      230.00 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 05VS 1BO5S0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152480734.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183193186.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 05VS 1BO5S0 PS 05VS 1BO5S0 PS 05VS 1BO5S0 (1)
      Prada Linea Rossa PS 05VS 1BO5S0
      • 08056597175906
      1
      179.95 EUR
    • Prada Linea Rossa PS 52QS DG0-1A1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/52259138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153804441.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105490765.jpg?ts=1
      Prada Linea Rossa Prada Linea Rossa PS 52QS DG0-1A1 PS 52QS DG0-1A1 PS 52QS DG0-1A1 (1)
      Prada Linea Rossa PS 52QS DG0-1A1
      • 08053672340655
      1
      219.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • Able 2 (able_2)
      • ActiveSol (activesol)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Andy Wolf (andy_wolf)
      • Anon (anon)
      • Aphex (aphex)
      • Arnette (arnette)
      • Atomic (atomic)
      • Aviator (aviator)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Banz (banz)
      • Basefield (basefield)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bell (bell)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Benson (benson)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bliz (bliz)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bogner (bogner)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burberry (burberry)
      • Businessme (businessme)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Cairn (cairn)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Canenco (canenco)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Carson Optical (carson_optical)
      • Cartier (cartier)
      • CAT (cat)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Cazal (cazal)
      • Cebe (cebe)
      • Celine (celine)
      • Cerdá (cerda_)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • CHIARA FERRAGNI (chiara_ferragni)
      • Chicco (chicco)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Converse (converse)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Cz (cz)
      • David Beckham (david_beckham)
      • DB (db)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dielay (dielay)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • DKNY (dkny)
      • DMD (dmd)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Domane (domane)
      • Dooky (dooky)
      • Dr (dr)
      • Dragon (dragon)
      • Dragon alliance (dragon_alliance)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Ducati (ducati)
      • Eassun (eassun)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoon (ecoon)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • EOE (eoe)
      • EOE EYEWEAR (eoe_eyewear)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Faith (faith)
      • Fctry (fctry)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fossil (fossil)
      • FRED (fred)
      • Furla (furla)
      • Gamakatsu (gamakatsu)
      • Gant (gant)
      • GCDS (gcds)
      • Ges (ges)
      • Gill (gill)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • Grivel (grivel)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gunnar (gunnar)
      • Guru (guru)
      • Gyron (gyron)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hofftech (hofftech)
      • HP Autozubehör (hp_autozubeho_r)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Illesteva (illesteva)
      • Ilmo (ilmo)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JML (jml)
      • Jobe (jobe)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • Joy (joy)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ked (ked)
      • Kenny (kenny)
      • Kenzo (kenzo)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kid Rider (kid_rider)
      • Kids (kids)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Kikker (kikker)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KILPI (kilpi)
      • Kinto (kinto)
      • KLIM (klim)
      • Komono (komono)
      • Kong (kong)
      • KOO (koo)
      • Koolsun (koolsun)
      • Korda (korda)
      • Kost (kost)
      • L.G.R (l_g_r)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Coq (le_coq)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Specs (le_specs)
      • Leatt (leatt)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Louis (louis)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Magnum (magnum)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Massi (massi)
      • Masterdis (masterdis)
      • Maui jim (maui_jim)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • MediaShop (mediashop)
      • Meller (meller)
      • Melleson Eyewear (melleson_eyewear)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Mercedes-Benz (mercedes_benz)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minions (minions)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Molo (molo)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocean Sunglasses (ocean_sunglasses)
      • Oliver peoples (oliver_peoples)
      • Out Of (out_of)
      • Oxydo (oxydo)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Paloalto (paloalto)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pb (pb)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petzl (petzl)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaris (polaris)
      • Polaroid (polaroid)
      • Police (police)
      • Porsche (porsche)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Powerslide (powerslide)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quay Australia (quay_australia)
      • Quicksilver (quicksilver)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R2 (r2)
      • Radley (radley)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Reebok (reebok)
      • Relax (relax)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • RH+ (rh_)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rodenstock (rodenstock)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Salice (salice)
      • Salomon (salomon)
      • Scicon (scicon)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Shimano (shimano)
      • Silhouette (silhouette)
      • Siroko (siroko)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Solar (solar)
      • Sorbo (sorbo)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spiuk (spiuk)
      • Spy (spy)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunfun (sunfun)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • SUNSHINE (sunshine)
      • Suomy (suomy)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swiss Eye (swiss_eye)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Team Deep Sea (team_deep_sea)
      • Technisat (technisat)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Themaparty (themaparty)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topco (topco)
      • TrendX (trendx)
      • Trespass (trespass)
      • Troutlook (troutlook)
      • Uller (uller)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Under Armour (under_armour)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vans (vans)
      • Velleman (velleman)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Versace (versace)
      • Victoria's Secret (victoria_s_secret)
      • Victoria Beckham (victoria_beckham)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Vwp (vwp)
      • Web (web)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Widmann (widmann)
      • Wo Am (wo_am)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • WoodenCity (woodencity)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zeiss (zeiss)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparent (transparent)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 54 mm (lens_breedte_1)
      • 54 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 19 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 19 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Aluminium (aluminium)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl