x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Prada PS 56MS 1BO1A1

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Prada PS 56MS 1BO1A1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Prada PS 56MS 1BO1A1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Prada PS 56MS 1BO1A1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185492952.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/52236565.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105479155.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101496315.jpg?ts=1
Prada Prada PS 56MS 1BO1A1 PS 56MS 1BO1A1 PS 56MS 1BO1A1 Wat kunnen we zeggen over Prada dat je niet al wist?! Dit iconische Italiaanse modehuis is enorm bekend voor z'n luxe, klasse en uitmuntende bijdragen tot de modewereld. Hun gesofisticeerde en hoogwaardige brillencollectie staat al jaren aan de top en garandeert een tijdloze en afgewerkte look, zonder twijfel! Neem dus snel een kijkje naar ons aanbod originele Prada brillen en ontdek jouw favoriet hier. Piloot-monturen zijn intussen al een min of meer iconische brilvorm. Dit type brillen is z... (13)
  • 00679420417790
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames
    • Motief: Monochroom
  • Design
    • Sunglass shape: Aviator
    • Zonnebril type: Half frame
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • 158.90 199.95 EUR 2
    2
    • Alensa.nl Alensa.nl
      8.664659121915747 (7)
      Wat kunnen we zeggen over Prada dat je niet al wist?! Dit iconische Italiaanse modehuis is enorm bekend voor z'n luxe, klasse en uitmunte...158.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Misterspex.nl Misterspex.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      199.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Calvin Klein CK19309S 200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215045256.jpg?ts=1
      Calvin Klein Calvin Klein CK19309S 200 CK19309S 200 CK19309S 200 Calvin Klein - CK19309S (1)
      Calvin Klein CK19309S 200
      • 00883901119770
      2
    • Pilgrim Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213958231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233260664.jpg?ts=1
      Pilgrim Pilgrim Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size Pilgrim Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size (1)
      Pilgrim Zonnebril Kyrie - UV4-beschermende Lenzen - Rond Gevormd - Licht Beige - One Size
      • 05700560081512
      1
    • Pilgrim Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233267954.jpg?ts=1
      Pilgrim Pilgrim Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size Pilgrim Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size (1)
      Pilgrim Zonnebril Charlie - Lichtgewicht - UV4 - Retro - Grijs/Bruine Lenzen - Zwart - One Size
      • 05700560081567
      1
    • Pilgrim Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233260463.jpg?ts=1
      Pilgrim Pilgrim Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size Pilgrim Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size (1)
      Pilgrim Zonnebril Dakota - UV4-beschermende Lenzen - Cat Eye Vorm - Bruin - One Size
      • 05700560081642
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 194.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 161.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 161.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 159.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 171.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 155.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 154.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 154.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 154.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 154.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 154.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 154.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 154.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 151.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 153.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 159.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 157.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 157.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 165.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 159.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 159.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 161.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 158.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 158.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 158.90
    • partner@vergelijk.nl