x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Polaroid PLD 6012/N 6LB/WJ

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Polaroid PLD 6012/N 6LB/WJ
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Polaroid PLD 6012/N 6LB/WJ
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Polaroid PLD 6012/N 6LB/WJ
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168937510.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220223346.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220223347.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220223348.jpg?ts=1
Polaroid Polaroid PLD 6012/N 6LB/WJ PLD 6012/N 6LB/WJ PLD 6012/N 6LB/WJ Polaroid Eyewear kent inderdaad z'n oorsprong bij de Polaroid Corporation, het bedrijf dat de bekende camera op de markt bracht, alsook gepolariseerde lenzen voor brillen ontwikkelde. Het Italiaanse bedrijf Safilo nam het merk over, maar de Polariod brillen blijven trouw aan hun roots. Hun brillen combineren fun met moderne vormen, technische kwaliteit en perfect draagcomfort - én behouden uiteraard de klassieke polarisatielenzen. Polaroid presenteert met trots een reeks uitstekende en prijsb... (2)
  • 00716736240237
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Motief: Printopdruk
  • Technische details
    • Lens colour: Gray
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver
  • 44.09 54.45 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Merk: Polaroid. Model: Polaroid PLD 6012/N/Nieuw Zonnebril, 6LB/WJ ruthenium, 62. Kleur: 6LB/WJ ruthenium. Grootte: 62 mm. Inclusief besc...44.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Alensa.nl Alensa.nl
      8.664659121915747 (7)
      Polaroid Eyewear kent inderdaad z'n oorsprong bij de Polaroid Corporation, het bedrijf dat de bekende camera op de markt bracht, alsook g...54.45, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Marc Jacobs MJ 1017/S 204528-807/9O-48
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215141411.jpg?ts=1
      Marc Jacobs Marc Jacobs MJ 1017/S 204528-807/9O-48 MJ 1017/S 204528-807/9O-48 MJ 1017/S 204528-807/9O-48 Bij Zonnebrillen.com koop je de mooiste Marc Jacobs zonnebrillen zoals deze Marc Jacobs MJ 1017/S 807/9O voor vrouwen. Deze stijlvolle zonnebril is zwart van kleur en heeft een rond montuur dat van duurzaam en sterk metaal is gemaakt. Door deze combinatie zorgt de zonnebril altijd voor een eigenstijdse en stijlvolle uitstraling. Met de Marc Jacobs MJ 1017/S zonnebril laat je aan iedereen zien dat je een echte trendsetter bent! Ook zijn de grijze en kunststof glazen van de Marc Jacobs MJ 1017/... (1)
      Marc Jacobs MJ 1017/S 204528-807/9O-48
      • 00716736439884
      2
    • Levi's LV 1011/S DDB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172094652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207867934.jpg?ts=1
      Levi's Levi's LV 1011/S DDB LV 1011/S DDB LV 1011/S DDB (1)
      Levi's LV 1011/S DDB
      • 00716736303383
      1
    • Ray-Ban RB3548 001/3F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187992351.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186472940.jpg?ts=1
      Ray-Ban Ray-Ban RB3548 001/3F RB3548 001/3F RB3548 001/3F Ray-Ban is een gevestigd Amerikaans merk dat hun eerste bril uitbracht in 1936. Sinds dat moment werd Ray-Ban een reus op de markt van de brillen en liet zich kenmerken door elegante en tijdloze ontwerpen, zoals de klassieke Wayfarer en hun iconisch piloot-model, de Aviator. Ray-Ban is nooit een foute keuze als het op brillen aankomt! Meer kunnen we niet over dit iconische merk zeggen, dus ga gewoon op zoek naar jouw favoriet model in ons breed aanbod. Vierkante brillen zijn één van de meest ... (1)
      Ray-Ban RB3548 001/3F
      • 08056597463812
      1
    • Bottega Veneta BV 1007SK 001
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151590633.jpg?ts=1
      Bottega Veneta Bottega Veneta BV 1007SK 001 BV 1007SK 001 BV 1007SK 001 (1)
      Bottega Veneta BV 1007SK 001
      • 00889652267074
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 40.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 40.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 40.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 40.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 40.39
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 40.39
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 40.39
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 40.39
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 44.04
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 40.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 41.69
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 41.69
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 43.20
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.20
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 43.08
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 43.08
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.09
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.09
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 44.09
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 43.79
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.79
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 43.79
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 44.09
    • partner@vergelijk.nl