x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pierre Cardin Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Pierre Cardin P.C. 6231 PJP
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176013425.jpg
      Pierre Cardin Pierre Cardin P.C. 6231 PJP P.C. 6231 PJP P.C. 6231 PJP Pierre Cardin is een gevestigde Franse ontwerper bekend om z'n avant-garde ontwerpen, die vaak voornamelijk een uniseks vibe hebben. Hij richtte z'n modehuis al in 1950 op. Cardin was een trendsetter en z'n merk groeide al snel naar allerhande accessoires, juwelen en verfijnde brillen. Ben je op zoek naar een betrouwbare bril die in elke kleerkast zal passen, dan zal je met Pierre Cardin niet teleurgesteld zijn! Vierkante brillen zijn één van de meest klassieke brilvormen! Deze trend houdt al... (1)
      Pierre Cardin P.C. 6231 PJP
      • 00716736343990
      2
      59.90 EUR
    • Pierre Cardin 8398/S -Zonnebril - Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185893705.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121376189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121376191.jpg
      Pierre Cardin Pierre Cardin 8398/S -Zonnebril - Bruin 8398/S -Zonnebril - Bruin 8398/S -Zonnebril - Bruin Inclusief beschermhoes (1)
      Pierre Cardin 8398/S -Zonnebril - Bruin
      • 00762753140982
      2
      95.31 EUR
    • Pierre Cardin P.C. 8499 35J
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176013355.jpg
      Pierre Cardin Pierre Cardin P.C. 8499 35J P.C. 8499 35J P.C. 8499 35J Pierre Cardin Heren Correctiebrillen P.C. 8499, 35J, 55 (1)
      Pierre Cardin P.C. 8499 35J
      • 00716736340708
      2
      76.90 EUR
    • Pierre Cardin 6839/S -Zonnebril - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200991580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121490872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121490874.jpg
      Pierre Cardin Pierre Cardin 6839/S -Zonnebril - Zwart 6839/S -Zonnebril - Zwart 6839/S -Zonnebril - Zwart Pierre Cardin is een gevestigde Franse ontwerper bekend om z'n avant-garde ontwerpen, die vaak voornamelijk een uniseks vibe hebben. Hij richtte z'n modehuis al in 1950 op. Cardin was een trendsetter en z'n merk groeide al snel naar allerhande accessoires, juwelen en verfijnde brillen. Ben je op zoek naar een betrouwbare bril die in elke kleerkast zal passen, dan zal je met Pierre Cardin niet teleurgesteld zijn! Rechthoekige monturen zijn enorm veelzijdig en klassiek. Deze vorm past heel goed... (1)
      Pierre Cardin 6839/S -Zonnebril - Zwart
      • 00762753392541
      1
      94.90 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Andreas Gabalier Kollektion (andreas_gabalier_kollektion)
      • Arnette (arnette)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Back In Black Eyewear (back_in_black_eyewear)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Basefield (basefield)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Benetton (benetton)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Blink (blink)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Béaba Lunettes (be_aba_lunettes)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Converse (converse)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Ct (ct)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • HEMA (hema)
      • HIS (his)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Hype (hype)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • Illesteva (illesteva)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kenzo (kenzo)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Maui jim (maui_jim)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Sport (polaroid_sport)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rogelli (rogelli)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Shine Inline (shine_inline)
      • Silhouette (silhouette)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spy (spy)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Young Spirit London Eyewear (young_spirit_london_eyewear)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 53 mm (lens_breedte_1)
      • 53 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • < 139 mm (brilpoot_1)
      • 139 mm - 145 mm (brilpoot_2)
      • 145 mm - 150 mm (brilpoot_3)
      • ≥ 150 mm (brilpoot_4)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 19 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 19 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl