x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    His Eyewear Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • His Eyewear zonnebril Panto-model
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182463359.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187435596.jpg
      His Eyewear His Eyewear zonnebril Panto-model zonnebril Panto-model zonnebril Panto-model H.I.S zonnebrilgepolariseerd Met deze zonnebril van het merk H.I.S worden niet alleen jouw ogen beschermd tegen de felle UV-straling maar zie je er ook fantastisch uit. Vanaf nu geniet jij in stijl van het zonnetje. Specificaties: Kleur montuur: donkerbruin, lichtbruin Kleur lenzen: bruin Geslacht: dames Materiaal montuur: kunststof Materiaal lenzen: kunststof Type lens: gepolariseerd Montuurvorm: ovaal Montuurtype: volledig omrand Filter categorie: 3, sterk zonlicht Pasvorm: normaal Specific... (1)
      His Eyewear zonnebril Panto-model
      • 09009507406880
      2
      58.90 EUR
    • His Eyewear zonnebril Pilotenmodel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182463360.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186349595.jpg
      His Eyewear His Eyewear zonnebril Pilotenmodel zonnebril Pilotenmodel zonnebril Pilotenmodel H.I.S zonnebril gepolariseerd Ga deze zomer stijlvol de deur uit met deze hippe zonnebril uit de uitgebreide collectie van H.I.S Eyewear! De designerbril heeft een prachtig volledig omrand montuur, dunne pootjes en getinte glazen met kleurovergang. Daarnaast biedt de bril ook nog eens categorie 3 UV-bescherming: zo loop jij er niet alleen trendy bij, maar zijn je ogen ook nog eens beschermd tegen het zonlicht! Specificaties: Kleur montuur: zilver Kleur lenzen: paars Geslacht: heren Materiaal ... (1)
      His Eyewear zonnebril Pilotenmodel
      • 09009507365309
      2
      51.94 EUR
    • His Eyewear zonnebril Rand gegarneerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185684158.jpg
      His Eyewear His Eyewear zonnebril Rand gegarneerd zonnebril Rand gegarneerd zonnebril Rand gegarneerd HIS Eyewear zonnebril Rand gegarneerd (1)
      His Eyewear zonnebril Rand gegarneerd
      • 09009507454034
      1
      62.95 EUR
    • His Eyewear zonnebril
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171369159.jpg
      His Eyewear His Eyewear zonnebril zonnebril zonnebril HIS Eyewear zonnebril (1)
      His Eyewear zonnebril
      • 09009507455017
      1
      deal
      62.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Andreas Gabalier Kollektion (andreas_gabalier_kollektion)
      • Arnette (arnette)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Back In Black Eyewear (back_in_black_eyewear)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Basefield (basefield)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Benetton (benetton)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Blink (blink)
      • Bliz (bliz)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Béaba Lunettes (be_aba_lunettes)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Converse (converse)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Ct (ct)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Derek Lam (derek_lam)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • EOE (eoe)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Fendi (fendi)
      • FILA (fila)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • HEMA (hema)
      • HIS (his)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Hype (hype)
      • Icon Eyewear (icon_eyewear)
      • Illesteva (illesteva)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kenzo (kenzo)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Linda Farrow (linda_farrow)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Longchamp (longchamp)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lozza (lozza)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Maui jim (maui_jim)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moncler (moncler)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Sport (polaroid_sport)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rimowa (rimowa)
      • Rogelli (rogelli)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Shine Inline (shine_inline)
      • Silhouette (silhouette)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Spy (spy)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Young Spirit London Eyewear (young_spirit_london_eyewear)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 53 mm (lens_breedte_1)
      • 53 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • < 139 mm (brilpoot_1)
      • 139 mm - 145 mm (brilpoot_2)
      • 145 mm - 150 mm (brilpoot_3)
      • ≥ 150 mm (brilpoot_4)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 19 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 19 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl