x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tod'S zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Tod'S Zonnebril kopen

    • Tod'S zonnebrillen

      Tod’s is een Italiaanse fabrikant van luxe lederwaren, schoenen, kleding en accessoires. De producten van Tod’s worden op een ambachtelijke wijze gefabriceerd volgens de Italiaanse traditie. De beste kwaliteit materialen, zoals leder, worden gebruikt om unieke producten te ontwikkelen waarbij op het kleinste detail wordt gelet. De Tod’s zonnebrillen vertegenwoordigen deze principes van het merk. Er zijn bijvoorbeeld zonnebrillen van Tod’s met leren details verwerkt in het frame, dit geeft een unieke uitstraling. De Tod’s brillen hebben een stijlvol ontwerp waardoor je de brillen bij verschillende looks kan dragen. De verschillende modellen Tod’s zonnebrillen zijn onder andere verkrijgbaar in de traditionele stijlen als de Wayfarer. De zonnebrillen van Tod’s onderscheiden zich wel door de gebruikte materialen en de details. De Italiaanse ambacht is duidelijk te zien in de heren zonnebrillen van Tod’s. Vind de Tod’s zonnebrillen op Vergelijk.nl.

    0 - 10
    • Tod'S TO 0233/S 12P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126940294.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0233/S 12P TO 0233/S 12P TO 0233/S 12P (1)
      Tod'S TO 0233/S 12P
      • 00889214023827
      1
      most_sold
      274.95 EUR
    • Tod'S TO 0179/S 55V
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130912562.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0179/S 55V TO 0179/S 55V TO 0179/S 55V (1)
      Tod'S TO 0179/S 55V
      • 00889214024244
      1
      199.95 EUR
    • Tod'S Matte Black Zonnebril TO02205202A
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140097028.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105308848.jpg
      Tod'S Tod'S Matte Black Zonnebril TO02205202A Matte Black Zonnebril TO02205202A Matte Black Zonnebril TO02205202A (1)
      Tod'S Matte Black Zonnebril TO02205202A
      • 00664689911424
      1
      349 EUR
    • Tod'S TO 228/S 33Q
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105320583.jpg
      Tod'S Tod'S TO 228/S 33Q TO 228/S 33Q TO 228/S 33Q (1)
      Tod'S TO 228/S 33Q
      • 00664689926541
      1
      409 EUR
    • Tod'S TO 0179/S 20N
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126940284.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0179/S 20N TO 0179/S 20N TO 0179/S 20N (1)
      Tod'S TO 0179/S 20N
      • 00889214024237
      1
      199.95 EUR
    • Tod'S TO 0216/S 33Q
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105320549.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0216/S 33Q TO 0216/S 33Q TO 0216/S 33Q (1)
      Tod'S TO 0216/S 33Q
      • 00664689911417
      1
      429 EUR
    • Tod'S TO 0203/S 28F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105308834.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0203/S 28F TO 0203/S 28F TO 0203/S 28F (1)
      Tod'S TO 0203/S 28F
      • 00664689851393
      1
      409 EUR
    • Tod'S TO 0235/S 32F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126940291.jpg
      Tod'S Tod'S TO 0235/S 32F TO 0235/S 32F TO 0235/S 32F (1)
      Tod'S TO 0235/S 32F
      • 00889214024428
      1
      239.95 EUR
    • Tod'S TO 227/S 18B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105320576.jpg
      Tod'S Tod'S TO 227/S 18B TO 227/S 18B TO 227/S 18B (1)
      Tod'S TO 227/S 18B
      • 00664689926473
      1
      409 EUR
    • Tod'S TO 227/S 33X
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105320582.jpg
      Tod'S Tod'S TO 227/S 33X TO 227/S 33X TO 227/S 33X (1)
      Tod'S TO 227/S 33X
      • 00664689926503
      1
      409 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alpina (alpina)
      • Amo (amo)
      • Anon (anon)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Back In Black Eyewear (back_in_black_eyewear)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barberini (barberini)
      • Basic (basic)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Crush (crush)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Electric (electric)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Etnia barcelona (etnia_barcelona)
      • Etro (etro)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • G-Star (g_star)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Havaianas (havaianas)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Ic! berlin (ic_berlin)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Walker Eyewear (karen_walker_eyewear)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lazer (lazer)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lozza (lozza)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mighty (mighty)
      • Mirage (mirage)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Nike (nike)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • OTTO (otto)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Kids (polaroid_kids)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rivel (rivel)
      • Rogelli (rogelli)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shimano (shimano)
      • Silhouette (silhouette)
      • Speedo (speedo)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trivio (trivio)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Versace (versace)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vingino (vingino)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl