x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ted Baker Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Ted Baker Hanna 1546 225
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132239359.jpg
      Ted Baker Ted Baker Hanna 1546 225 Hanna 1546 225 Hanna 1546 225 Ted Baker Sunglasses dames zonnebril Hanna Pink/Brown, 58.0 (1)
      Ted Baker Hanna 1546 225
      • 04894327309085
      2
      102.38 EUR
    • Ted Baker Malin 1547 217
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132239332.jpg
      Ted Baker Ted Baker Malin 1547 217 Malin 1547 217 Malin 1547 217 Ted Baker zonnebril dames zonnebril Malin Pink Torf/Brown, 54.0 (1)
      Ted Baker Malin 1547 217
      • 04894327339815
      2
      102.21 EUR
    • Ted Baker Maren 1519 215
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133786128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141417300.jpg
      Ted Baker Ted Baker Maren 1519 215 Maren 1519 215 Maren 1519 215 (1)
      Ted Baker Maren 1519 215
      • 04894327307142
      1
      most_sold
      113.95 EUR
    • Ted Baker Livia 1499 852
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96793124.jpg
      Ted Baker Ted Baker Livia 1499 852 Livia 1499 852 Livia 1499 852 (1)
      Ted Baker Livia 1499 852
      • 04894327250448
      1
      119 EUR
    • Ted Baker Mila 1500 852
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104028962.jpg
      Ted Baker Ted Baker Mila 1500 852 Mila 1500 852 Mila 1500 852 (1)
      Ted Baker Mila 1500 852
      • 04894327250486
      1
      119 EUR
    • Ted Baker Clara 1487 400
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96800147.jpg
      Ted Baker Ted Baker Clara 1487 400 Clara 1487 400 Clara 1487 400 (1)
      Ted Baker Clara 1487 400
      • 04894327232109
      1
      174 EUR
    • Ted Baker Malin 1547 001
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132239185.jpg
      Ted Baker Ted Baker Malin 1547 001 Malin 1547 001 Malin 1547 001 (1)
      Ted Baker Malin 1547 001
      • 04894327291076
      1
      171.95 EUR
    • Ted Baker Hanna 1546 001
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132239662.jpg
      Ted Baker Ted Baker Hanna 1546 001 Hanna 1546 001 Hanna 1546 001 (1)
      Ted Baker Hanna 1546 001
      • 04894327291144
      1
      136.95 EUR
    • Ted Baker Danica 1548 682
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141553336.jpg
      Ted Baker Ted Baker Danica 1548 682 Danica 1548 682 Danica 1548 682 (1)
      Ted Baker Danica 1548 682
      • 04894327309238
      1
      182.95 EUR
    • Ted Baker Licia 1551 639
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132239336.jpg
      Ted Baker Ted Baker Licia 1551 639 Licia 1551 639 Licia 1551 639 (1)
      Ted Baker Licia 1551 639
      • 04894327309559
      1
      159.95 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • 100% (100_)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alpina (alpina)
      • Amo (amo)
      • Anon (anon)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Back In Black Eyewear (back_in_black_eyewear)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barberini (barberini)
      • Basic (basic)
      • Blogger for Mister Spex (blogger_for_mister_spex)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • CO Optical (co_optical)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Crush (crush)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Electric (electric)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Etnia barcelona (etnia_barcelona)
      • Etro (etro)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • G-Star (g_star)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Havaianas (havaianas)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Walker Eyewear (karen_walker_eyewear)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Komono (komono)
      • L.G.R (l_g_r)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Lozza (lozza)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masterdis (masterdis)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Michalsky (michalsky)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Nike (nike)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Optifree (optifree)
      • OTTO (otto)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • POC (poc)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Polaroid Kids (polaroid_kids)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rogelli (rogelli)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Silhouette (silhouette)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swimpy (swimpy)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triwa (triwa)
      • Ultralight Classics (ultralight_classics)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Versace (versace)
      • Vingino (vingino)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl