x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nude bril

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ray-Ban Erika RB 4171 600068 , Grijs
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/0/1/ray-ban-ray-ban-rb4171-erika-6000-68-dark-rubber-sand-52236501.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/4/1/ray-ban-zonnebril-0rb4171-zand-73319841.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/0/0/3/ray-ban-ray-ban-rb4171-erika-6000-68-dark-rubber-sand-78134003.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/1/5/ray-ban-zonnebril-0rb4171-zand-113524915.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/6/7/8/ray-ban-zonnebril-0rb4171-zand-114544678.jpg
      Ray-Ban Erika RB 4171 600068 , Grijs (2)
      Ray-Ban Erika RB 4171 600068 , Grijs
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      125, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      125, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Stella McCartney SC 0069S 002 , Beige
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/2/7/1/stella-mccartney-sc-0069s-002-beige-75328271.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/5/2/stella-mccartney-sc-0069s-002-beige-76315752.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/8/8/2/stella-mccartney-sc-0069s-002-beige-80421882.jpg
      Stella McCartney SC 0069S 002 , Beige (1)
      Stella McCartney SC 0069S 002 , Beige
      Misterspex.nl Misterspex.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      194, 4d (offer_sdt_4_days)
      Misterspex.nl Misterspex.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      194, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Komono DEFAULT
        • komono
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Polaroid DEFAULT
        • polaroid
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Sinner (sinner)
      • Persol (persol)
      • ABUS (abus)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alpina (alpina)
      • B'twin (b_twin)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Barberini (barberini)
      • Bob Sdrunk (bob_sdrunk)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Catwalk eyewear (catwalk_eyewear)
      • Chloe (chloe)
      • Clix (clix)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • CO Optical (co_optical)
      • Crush (crush)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Elite (elite)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Etnia barcelona (etnia_barcelona)
      • Fendi (fendi)
      • Fossil (fossil)
      • G-Star (g_star)
      • G-Star RAW (g_star_raw)
      • Gant (gant)
      • Gin Tonic (gin_tonic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humphrey´s Eyewear (humphrey_s_eyewear)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jette (jette)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Johnny Loco (johnny_loco)
      • JOOP! (joop_)
      • Julbo (julbo)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Walker Eyewear (karen_walker_eyewear)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Kidzbanz (kidzbanz)
      • Klingel (klingel)
      • Komono (komono)
      • Le Specs (le_specs)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lozza (lozza)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maximex (maximex)
      • Max mara (max_mara)
      • Mcm (mcm)
      • Mcq (mcq)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Mexx (mexx)
      • Michalsky for Mister Spex (michalsky_for_mister_spex)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Mister Spex Collection (mister_spex_collection)
      • Miu Miu (miu_miu)
      • Moschino (moschino)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mykita (mykita)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Orange care (orange_care)
      • OTTO (otto)
      • Oxydo (oxydo)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Kids (polaroid_kids)
      • Police (police)
      • Polo (polo)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Primetta Eyewear (primetta_eyewear)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quay Australia (quay_australia)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Sacha (sacha)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Silhouette (silhouette)
      • Speedo (speedo)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super by Retrosuperfuture (super_by_retrosuperfuture)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Titanflex (titanflex)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triwa (triwa)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victoria Beckham (victoria_beckham)
      • Vingino (vingino)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wood fellas (wood_fellas)
      • Wood Fellas Eyewear (wood_fellas_eyewear)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Chroom (chroom)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Rose Gold (rose_gold)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Vorm (shape):
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Men (men)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl