x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zonnebrand verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Clinique zonnebrand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zonnebrand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Clinique Mineral Sunscreen Fluid For Face SPF 50 30ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162881130.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162879045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155802941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155437713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118093566.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Mineral Sunscreen Fluid For Face SPF 50 30ml Mineral Sunscreen Fluid For Face SPF 50 30ml Mineral Sunscreen Fluid For Face SPF 50 30ml Clinique Clinique Sun Zonbescherming SPF 50. Deze zonbescherming van Clinique is geschikt voor alle huidtypen. De inhoud van dit product is 30 ml. (1)
      Clinique Mineral Sunscreen Fluid For Face SPF 50 30ml
      • 00020714776114
      11
      good_buy
      deal
      25.50 EUR
    • Clinique Bodylotion Deep Comfort 400 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149772157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162860210.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172303444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253138221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234183674.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Bodylotion Deep Comfort 400 Ml Bodylotion Deep Comfort 400 Ml Bodylotion Deep Comfort 400 Ml Deep Comfort Body Lotion van Clinique is een luchtige, vochtverzorgende lotion die de droge huid comfort biedt en de vochtbalans versterkt. Wordt snel in de huid opgenomen. Handige flacon met pomp. (1)
      Clinique Bodylotion Deep Comfort 400 Ml
      • 00020714374679
      8
      24.90 EUR
    • Clinique Face Cream SPF 40 - zonnebrand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148060762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167883801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248066894.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214767898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240358456.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Face Cream SPF 40 - zonnebrand Face Cream SPF 40 - zonnebrand Face Cream SPF 40 - zonnebrand De innovatieve Solar Smart-technologie biedt de hoogst mogelijke breedbandbescherming in een verhouding van 3:1 tegen huidbeschadiging door UVB/UVA-straling. Een speciaal mengsel van antioxidanten beschermt tegen de zichtbare tekenen van huidveroudering. Het intensieve instant repair complex stimuleert het huideigen natuurlijke herstelmechanisme. Geschikt voor alle huidtypes. Allergie getest. 100% geurvrij.Clinique zon- en lichaamsverzorgingDe buitengewone geuren van Clinique maken je gelukkig en omringen mannen en vrouwen met dat iets dat niet in woorden te vatten is. Voel de magie van deze opwindende aroma's op uw eigen huid en ervaar wat het betekent om elk van uw verschijningen te bekronen met een elegante aura van onvergetelijkheid. (1)
      Clinique Face Cream SPF 40 - zonnebrand
      • 00020714385637
      8
      18.49 EUR
    • Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162872970.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155815397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185561640.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99414282.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232165750.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30 Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30 Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30 - Zonbescherming. Deze zonbescherming van Clinique is geschikt voor alle huidtypen. De inhoud van dit product is 125 ml. (1)
      Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF 30
      • 00020714774127
      7
      deal
      32.44 EUR
    • Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Body Sparkle Skin Body Exfoliating Cream 250 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155015753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241619072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214740178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145107428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224820728.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Body Sparkle Skin Body Exfoliating Cream 250 ml Zonbescherming en lichaamsverzorging Body Sparkle Skin Body Exfoliating Cream 250 ml Zonbescherming en lichaamsverzorging Body Sparkle Skin Body Exfoliating Cream 250 ml Sparkle Skin Body Exfoliating Cream biedt u een luxueuze behandeling voor de ruwe delen van de huid, ellenbogen, knieën en hielen. Deze rijke exfoliator van Clinique geeft de huid weer energie en glans, terwijl korreltjes hardnekkige dofheid en vervelende schilfertjes verwijderen, om de huid zo op een vernieuwde zachtheid te trakteren. De scrub geeft uw huid een glad, gepolijst gevoel en bereidt haar goed voor op een moisturizer of zelfbruiner. Op allergie getest. 100% Parfumvrij. Geschikt voor alle huidtypes. (1)
      Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Body Sparkle Skin Body Exfoliating Cream 250 ml
      • 00020714174231
      7
      deal
      37.00 EUR
    • Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Zonneproducten Mineral Sunscreen Fluid for Face SPF 30 30 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162867063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162859417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155816180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155008917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167883868.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Zonneproducten Mineral Sunscreen Fluid for Face SPF 30 30 ml Zonbescherming en lichaamsverzorging Zonneproducten Mineral Sunscreen Fluid for Face SPF 30 30 ml Zonbescherming en lichaamsverzorging Zonneproducten Mineral Sunscreen Fluid for Face SPF 30 30 ml De beschermende werking van de minerale filter in Clinique's SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face voorkomt zonneschade die kan bijdragen aan lijntjes en rimpels in de toekomst. De producten zijn gemakkelijk aan te brengen en versmelten met de huid en laten haar comfortabel aanvoelen. (1)
      Clinique Zonbescherming en lichaamsverzorging Zonneproducten Mineral Sunscreen Fluid for Face SPF 30 30 ml
      • 00020714776091
      6
      22.45 EUR
    • Clinique Superdefence Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Fa
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221603066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220423634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247819626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247819812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239233338.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Superdefence Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Fa Superdefence Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Fa Superdefence Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Fa Ontdek de Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Face Protector van Clinique:Een verfrissende, dagelijkse zonnebescherming met SPF 50 die je de hele dag beschermt.Wat doet het?Dagelijkse SPF-bescherming die de hele dag werkt om de huid te beschermen en wakker te maken. Transparant met een subtiel vleugje kleur en gewichtloos. Trekt snel in en is olievrij.Belangrijkste ingrediënten/technologie: Stop Signs Technology voorkomt tekenen van veroudering door een volledig spectrum van moderne milieu-invloeden te bestrijden, waaronder UVA/UVB en andere huidirriterende stoffen. Ingrediënten die gebruikt worden in zonnecrème zoals Titanimum Dioxide, Zink en Octinoxate bieden bescherming tegen UV-stralen (UVA & UVB).Voor wie is het?Alle huidtypesWat bevat dit product niet?Olie, synthetische kleurstoffen, alcohol, SLSOnze Clinique Clean FilosofieEenvoudig. Veilig. Doeltreffend.Altijd geformuleerd voor maximale resultaten zonder irritatie.Getest op allergieën. 100% parfumvrij. (1)
      Clinique Superdefence Superdefense City Block SPF 50 Daily Energy + Fa
      • 00192333093603
      5
      deal
      26.50 EUR
    • Clinique City Block Sheer SPF 25 - zonnebrand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211824360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155670327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144571328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235364325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157850366.jpg?ts=1
      Clinique Clinique City Block Sheer SPF 25 - zonnebrand City Block Sheer SPF 25 - zonnebrand City Block Sheer SPF 25 - zonnebrand Dagelijkse zonbescherming met fysische filter. Helpt toekomstige schade aan het gezicht, veroorzaakt door blootstelling aan de zon en het milieu, voorkomen. Breed spectrum bescherming tegen UVA/UVB. Fysische filter SPF 25. Beschermt de huid tegen vroegtijdige veroudering. Kan gebruikt worden als basis voor make-up. Transpiratiebestendig. Vetvrij. (1)
      Clinique City Block Sheer SPF 25 - zonnebrand
      • 00020714288594
      2
      deal
      32.00 EUR
    • Clinique Spf40 150ml Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182493880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142342082.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156298497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227212300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216163210.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Spf40 150ml Geel Spf40 150ml Geel Spf40 150ml Geel Clinique Body Cream Protection SPF40 - 150 ml (1)
      Clinique Spf40 150ml Geel
      • 00020714385644
      1
      38.95 EUR
    • Clinique Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148470591.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163336604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182493131.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172218103.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202430351.jpg?ts=1
      Clinique Clinique Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml Clinique Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml (1)
      Clinique Face en Body Cream SPF15 - Zonnebrand - 150 ml
      • 00020714352851
      1
      32.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • La Roche Posay DEFAULT
        • la_roche_posay
      • Bioderma DEFAULT
        • bioderma
      • Biodermal DEFAULT
        • biodermal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodermal (biodermal)
      • Naif (naif)
      • Lancaster (lancaster)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Actinica (actinica)
      • Ahava (ahava)
      • Akademikliniken (akademikliniken)
      • Alcina (alcina)
      • Alga Maris (alga_maris)
      • ALGAMARIS (algamaris)
      • Algasun (algasun)
      • Alma K (alma_k)
      • Aloe Care (aloe_care)
      • Alphanova (alphanova)
      • Alphanova sun (alphanova_sun)
      • Altruist (altruist)
      • Ambiance (ambiance)
      • Aphrodite (aphrodite)
      • Apivita (apivita)
      • Arganour (arganour)
      • Aromed (aromed)
      • Atack Control (atack_control)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Attitude - Little Ones (attitude_little_ones)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • Avril (avril)
      • B.tan (b_tan)
      • Babaria (babaria)
      • Badger Balm (badger_balm)
      • Bagliora (bagliora)
      • BAS (bas)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Beiersdorf (beiersdorf)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • Better Be Bold (better_be_bold)
      • Bioregena (bioregena)
      • Bioré (biore_)
      • Biosolis (biosolis)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bondi Sands (bondi_sands)
      • Bronzcare (bronzcare)
      • Byron Bay (byron_bay)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Car Shades (car_shades)
      • Care plus (care_plus)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chi (chi)
      • Clarins (clarins)
      • ClimAir (climair)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Colourwell (colourwell)
      • Combinal (combinal)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Coola (coola)
      • Dado Sens (dado_sens)
      • Darphin (darphin)
      • Davines (davines)
      • Dear Dahlia (dear_dahlia)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Delial (delial)
      • Delight (delight)
      • Denenes (denenes)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermolab (dermolab)
      • Dermolin (dermolin)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Dooky (dooky)
      • Dove (dove)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Rimpler (dr_rimpler)
      • Drunk Elephant (drunk_elephant)
      • Ducray (ducray)
      • Earth-line (earth_line)
      • Eco By Sonya (eco_by_sonya)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecran (ecran)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Esthederm (esthederm)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eurocosmetics & Accessoires (eurocosmetics_accessoires)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • EVY (evy)
      • Evy technology (evy_technology)
      • FILORGA (filorga)
      • Fresh Secrets (fresh_secrets)
      • FRUDIA (frudia)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hudpleie (garnier_hudpleie)
      • Ginkel's (ginkel_s)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Green People (green_people)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guinot (guinot)
      • Hajuvesi.fi (hajuvesi_fi)
      • Hawaiian Tropic (hawaiian_tropic)
      • Hej Organic (hej_organic)
      • HELIOCARE (heliocare)
      • Hello sunday (hello_sunday)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • HiPP (hipp)
      • Inna (inna)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Isdin (isdin)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Janzen (janzen)
      • JOIK (joik)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • Juvena (juvena)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klorane (klorane)
      • Korres (korres)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Deutschland GmbH Geschäftsbereich VICHY (l_oreal_deutschland_gmbh_gescha_ftsbereich_vichy)
      • La Mer (la_mer)
      • La Prairie (la_prairie)
      • Lab De Biarritz (lab_de_biarritz)
      • Laboratoire Dermatologique ACM (laboratoire_dermatologique_acm)
      • Laboratoires de Biarritz (laboratoires_de_biarritz)
      • Lanzaloe (lanzaloe)
      • Lavera (lavera)
      • Lierac (lierac)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lovea (lovea)
      • Loverock (loverock)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Lyko (lyko)
      • Macrovita (macrovita)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Malibu (malibu)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Matis (matis)
      • Mawaii (mawaii)
      • MDerma (mderma)
      • Meraki (meraki)
      • Mesoestetic (mesoestetic)
      • Messinian Spa (messinian_spa)
      • Milk shake (milk_shake)
      • MISSHA (missha)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mukti Organics (mukti_organics)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natalie's Cosmetics (natalie_s_cosmetics)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • NEW LAYER (new_layer)
      • Nifri (nifri)
      • Nivea (nivea)
      • No-ad (no_ad)
      • NovaClear (novaclear)
      • NUORI (nuori)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olive-elia (olive_elia)
      • One.two.free! (one_two_free_)
      • Oolaboo (oolaboo)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • OSKIA (oskia)
      • Outsunny (outsunny)
      • Overig (overig)
      • P20 (p20)
      • Pai (pai)
      • Payot (payot)
      • Pelpharma Handels Gmbh (pelpharma_handels_gmbh)
      • Pigge (pigge)
      • Piz buin (piz_buin)
      • Polaar (polaar)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Pure Naturals (pure_naturals)
      • Reer (reer)
      • Ren (ren)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sabien (sabien)
      • Salt of the Earth (salt_of_the_earth)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • SBT cell identical care (sbt_cell_identical_care)
      • Sensai (sensai)
      • SeventyOne Percent (seventyone_percent)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sinner (sinner)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Stories (skin_stories)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skinnies (skinnies)
      • Sol de Ibiza (sol_de_ibiza)
      • Sonniboy (sonniboy)
      • Speick (speick)
      • Sport Lavit (sport_lavit)
      • St. Tropez (st_tropez)
      • STYLEPHARMA (stylepharma)
      • Sun Bum (sun_bum)
      • Suntique (suntique)
      • Suntribe (suntribe)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • SVR (svr)
      • Swisscare (swisscare)
      • SWYPE Cosmetics (swype_cosmetics)
      • Synchroline (synchroline)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Ultrasun (ultrasun)
      • Uriage (uriage)
      • VICHY (vichy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vision (vision)
      • Volatile (volatile)
      • We love (we_love)
      • Weleda (weleda)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Zealots of Nature (zealots_of_nature)
      • Zwitsal (zwitsal)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €19 (low)
      • €19 - €24 (medium)
      • > €24 (high)
    • Type zonnebrand (type_zonnebrand):
      • Creme (creme)
      • Lotion (lotion)
      • Spray (spray)
    • Zonbeschermingsfactor (zonbeschermingsfactor):
      • 6 SPF (zonbeschermingsfactor_6.0)
      • 10 SPF (zonbeschermingsfactor_10.0)
      • 15 SPF (zonbeschermingsfactor_15.0)
      • 20 SPF (zonbeschermingsfactor_20.0)
      • 25 SPF (zonbeschermingsfactor_25.0)
      • 30 SPF (zonbeschermingsfactor_30.0)
      • 40 SPF (zonbeschermingsfactor_40.0)
      • 50 SPF (zonbeschermingsfactor_50.0)
    • Inhoud in ml (inhoud_ml):
      • < 50 ml (inhoud_ml_1)
      • 50 ml - 150 ml (inhoud_ml_2)
      • 150 ml - 200 ml (inhoud_ml_3)
      • ≥ 200 ml (inhoud_ml_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl