x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Börlind DNA-Protect Zonnecreme SPF30

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Börlind DNA-Protect Zonnecreme SPF30
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Börlind DNA-Protect Zonnecreme SPF30
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Börlind DNA-Protect Zonnecreme SPF30
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254322438.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254322531.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229603836.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113993949.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114323932.jpg?ts=1
Börlind Börlind DNA-Protect Zonnecreme SPF30 DNA-Protect Zonnecreme SPF30 DNA-Protect Zonnecreme SPF30 De Anti-Aging DNA-Protect Zonnecrème SPF 30 van Annemarie Börlind biedt een hoge bescherming tegen de zon. Het natuurlijke DNA-Protect Complex, wat is ontwikkeld voor de behandeling van UV-gestreste huid, bestrijdt cel-schadelijke vrije radicalen en belemmert effectief de vorming van UV-schade. Dit product behoort tot onze Clean Beauty categorie. Clean Beauty-producten zijn zorgvuldig en bewust geproduceerd. Parabenen, cyclische siliconen, sulfaten en minerale oliën zijn slechts enkele van de ingrediënten die zijn uitgesloten. Meer informatie is te vinden in onze Clean Beauty Guide. (2)
  • 04011061007880
  • ABSPSCDNS50
4
  • Functies
    • Zonbeschermingsfactor: 30 SPF
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 50 ml
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Aantal inbegrepen producten: 1 stuks
    • Waterbestendig: Ja
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart
  • 28.22 38.15 EUR 4
    4
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Borlind Zonnecreme DNA Protect F30, 50ml Inhoud: 50ml. Zonverzorging & Tanning Makkelijk te gebruiken28.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Douglas.nl Douglas.nl
      De Anti-Aging DNA-Protect Zonnecrème SPF 30 van Annemarie Börlind biedt een hoge bescherming tegen de zon. Het natuurlijke DNA-Protect Co...
      29.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Basler-beauty.nl Basler-beauty.nl
      De lichte, veganistische en snel absorberende zonnecrème met beschermingsfactor 30 biedt zowel een hoge bescherming tegen de zon als een ...
      31.53, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      De DNA-Protect Zonnecrème SPF 30 biedt een hoge bescherming tegen de zon en de actieve cel en DNA bescherming. Het natuurlijke DNA-Protec...
      33.17, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Vision Aqua Kids Spf50+ 150ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219287630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206725747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158892473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144403298.jpg?ts=1
      Vision Vision Aqua Kids Spf50+ 150ml Aqua Kids Spf50+ 150ml Aqua Kids Spf50+ 150ml Vision SPF 50+ - Aqua Kids Zonnebrand - Factor 50+ - 150 ml (1)
      Vision Aqua Kids Spf50+ 150ml
      • 08713304951979
      2
    • Susan Posnick Refill Brush On Block Spf 30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92283687.jpg?ts=1
      Susan Posnick Susan Posnick Refill Brush On Block Spf 30 Refill Brush On Block Spf 30 Refill Brush On Block Spf 30 (1)
      Susan Posnick Refill Brush On Block Spf 30
      • 00793573888068
      1
      deal
    • PUPA Milano Luminys Baked All Over
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168114592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168113842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180345006.jpg?ts=1
      PUPA Milano PUPA Milano Luminys Baked All Over Luminys Baked All Over Luminys Baked All Over Pupa Luminys Baked All Over is een gebakken gezichtspoeder, met 4 op elkaar afgestemde tinten. Het kan als poeder en als blush gebruikt worden. Ook kun je de kleuren apart gebruiken of met elkaar mengen. Dit multifunctionele poeder zorgt voor een stralende huid, die er fluweelzacht en glad uitziet. (1)
      PUPA Milano Luminys Baked All Over
      • 03525801655039
      1
    • Australian Gold Kids Sensitive Sun Protection SPF 50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174682345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225919488.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183862153.jpg?ts=1
      Australian Gold Australian Gold Kids Sensitive Sun Protection SPF 50 Kids Sensitive Sun Protection SPF 50 Kids Sensitive Sun Protection SPF 50 Kids Sensitive Protect Spf50 van het merk Australian Gold. In deze verpakking zit 237ml. (1)
      Australian Gold Kids Sensitive Sun Protection SPF 50
      • 00054402730126
      6
      deal
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 23.54
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 23.54
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 27.82
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.82
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.82
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 25.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 23.54
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.54
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.82
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 25.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.96
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 25.97
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.97
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 25.98
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 25.47
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.47
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.47
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 25.47
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.47
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 25.47
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 25.47
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 29.15
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.15
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 25.47
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.47
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 25.47
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 28.22
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 28.22
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 26.56
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 26.56
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 26.56
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 26.56
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 28.22
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 28.22
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 28.22
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 25.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 25.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 25.89
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 24.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 24.90
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 28.22
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 28.22
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 28.22
    • partner@vergelijk.nl