x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    XD Design zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • XD Design Excalibur zakmes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177482996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182527622.jpg
      XD Design XD Design Excalibur zakmes Excalibur zakmes Excalibur zakmes XD Collection Excalibur multitool Deze ultrasterke excalibur heeft vier functies en is verpakt in een luxe geschenkverpakking. De excalibur bevat een opvouwbaar blad, liner lock, riemclip en een flesopener. Ideaal om tijdens werkzaamheden op zak te hebben. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: unisex Materiaal: aluminium, RVS Afmetingen excalibur: 10,4 x 2,7 x 1,7 cm (LxBxD) Afmetingen verpakking: 42 x 26 x 36 cm (LxBxH) Gewicht: 90 gram (2)
      XD Design Excalibur zakmes
      • 08714612112236
      1
      deal
      35.90 EUR
    • XD Design houten zakmes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190856063.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182496545.jpg
      XD Design XD Design houten zakmes houten zakmes houten zakmes XD Collection zakmes Dit compacte en sterke zakmes heeft maar liefst negen functies. De beukenhouten behuizing geeft het zakmes een moderne look en de tools zullen niet roesten. Zo bevat de tool onder andere een normaal mes, gekarteld mes, schaar en een vijl. Ideaal om tijdens werkzaamheden of bosactiviteiten bij je te hebben. Specificaties: Kleur: blank Geslacht: unisex Materiaal: hout, RVS Afmetingen zakmes: 10,2 x 2,7 x 2,3 cm (LxBxD) Afmetingen verpakking: 40 x 19 x 30 cm (LxBxH) Gewicht:... (1)
      XD Design houten zakmes
      • 08714612112267
      2
      deal
      42.45 EUR
    • XD Design Fix multitool, blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162294083.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177483069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121489201.jpg
      XD Design XD Design Fix multitool, blauw Fix multitool, blauw Fix multitool, blauw Xd Collection Multitool Fix 9 Functies Rvs/aluminium Blauw (1)
      XD Design Fix multitool, blauw
      • 08714612066775
      2
      deal
      32.90 EUR
    • XD Design Loooqs - Fix multitool zilver - 14 functies - RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182500426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182500765.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177483364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177483367.jpg
      XD Design XD Design Loooqs - Fix multitool zilver - 14 functies - RVS Loooqs - Fix multitool zilver - 14 functies - RVS Loooqs - Fix multitool zilver - 14 functies - RVS XD Collection Fix multitool Met deze multitool, heb jij altijd alles bij de hand. Ideaal om tijdens werkzaamheden op zak te hebben. De multitool wordt geleverd in een handige etui, waar je hem altijd weer terug in kunt leggen. Specificaties: Kleur: zilver Materiaal: RVS, aluminium Afmetingen multitool: 10 x 4,5 x 2 cm (LxBxD) Gewicht: 240 gram Inhoud: 1 Tang 1 Vijl 1 Flesopener 1 Blikopener 1 Mesje 2 Zagen 1 Platte schroevendraaier 1 Kruiskop schroevendraaier (1)
      XD Design Loooqs - Fix multitool zilver - 14 functies - RVS
      • 08714612066751
      2
      deal
      32.90 EUR
    • XD Design - Rode fix multitool zakmes - 14 functies - RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177483364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182510666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182510667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182510665.jpg
      XD Design XD Design - Rode fix multitool zakmes - 14 functies - RVS - Rode fix multitool zakmes - 14 functies - RVS - Rode fix multitool zakmes - 14 functies - RVS XD Collection Fix multitool Met deze multitool, heb jij altijd alles bij de hand. Ideaal om tijdens werkzaamheden op zak te hebben. De multitool wordt geleverd in een handige etui, waar je hem altijd weer terug in kunt leggen. Specificaties: Kleur: zwart Materiaal: RVS, aluminium Afmetingen multitool: 10 x 4,5 x 2 cm (LxBxD) Gewicht: 240 gram Inhoud: 1 Tang 1 Vijl 1 Flesopener 1 Blikopener 1 Mesje 2 Zagen 1 Platte schroevendraaier 1 Kruiskop schroevendraaier (1)
      XD Design - Rode fix multitool zakmes - 14 functies - RVS
      • 08714612066768
      2
      deal
      31.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Bessey (bessey)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Homey's (homey_s)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl