x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Westcott zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Westcott zakmessen 14 cm staal 5 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207701246.jpg
      Westcott Westcott zakmessen 14 cm staal 5 stuks zakmessen 14 cm staal 5 stuks zakmessen 14 cm staal 5 stuks Westcott zakmessen Deze zakmessen zijn een fijn hulpmiddel om dozen veilig open te snijden. De stalen bladen zijn ook ideaal voor andere toepassingen, zoals het snijden van golfplaten, palletbanden en tapes. Ergonomie is erg belangrijk voor de Westcott producten en daarom heeft dit mes een extra grote duimsteun voor ultieme controle. En het mes is verzonken voor een optimale bescherming tijdens het snijden. Daarnaast heeft het zakmessen een handige inch en centimeter schaal om snel metingen t... (1)
      Westcott zakmessen 14 cm staal 5 stuks
      • 00073577173798
      3
      15.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl