x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Victorinox Zakmes Victorinox Ranger Grip 179

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Victorinox Zakmes Victorinox Ranger Grip 179
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Victorinox Zakmes Victorinox Ranger Grip 179
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Victorinox Zakmes Victorinox Ranger Grip 179
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230045179.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100065067.jpg?ts=1
Victorinox Victorinox Zakmes Victorinox Ranger Grip 179 Zakmes Victorinox Ranger Grip 179 Zakmes Victorinox Ranger Grip 179 Victorinox RangerGrip 179 Zakmes 12 Functies Groen/Zwart (1)
  • 07611160044525
  • 91528
6
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Multi, Zwart, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 62.79 77.95 EUR 6
    6
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Zakmes met 12 functies: eenhands-vastzetmes met gekartelde rand, blikopener met kleine schroevendraaier 3 mm, flesopener met vergrendelba...62.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Victorinox RangerGrip 179 Zakmes 12 Functies Groen/Zwart62.79, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Zakmes Victorinox Ranger Grip 179 online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Victorinox bij Etrias.73.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Outdoorsupply.nl Outdoorsupply.nl
      Het stoere design en de hoogwaardige Zwitserse kwaliteit zijn kenmerkend voor dit Ranger Grip 179 zakmes van Victorinox. Het Ranger Grip ...73.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bergzeit.nl Bergzeit.nl
      Veelzijdig uitgerust zakmes met gezaagd lemmet76.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Soellaart.nl Soellaart.nl
      Victorinox Rangergrip 17977.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 60.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 60.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 60.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 62.79
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 62.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 62.79
    • partner@vergelijk.nl