x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Victorinox EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Victorinox EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Victorinox EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Victorinox EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185997583.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390048.jpg?ts=1
Victorinox Victorinox EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size) EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size) EvoGrip S557 zakmes (Maat One Size) Hoogwaardige Zwitsers zakmes dat optimaal in de hand ligt (1)
  • 07611160044976
3
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 82.59 98.95 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De perfecte multitasker voor draadsnijden, blikjes openen en schroeven vastzetten. Belangrijkste kenmerken: tang en draadstripper. Zakmes...82.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Victorinox EvoGrip S557 Zakmes 21 Functies Rood/Zwart82.59, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bergzeit.nl Bergzeit.nl
      Hoogwaardige Zwitsers zakmes dat optimaal in de hand ligt98.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 81.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 81.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 81.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 81.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 81.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 81.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 81.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 81.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 81.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 81.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.20
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.20
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.20
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.20
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.20
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 93.75
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 82.59
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 82.59
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 82.59
    • partner@vergelijk.nl