x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spartan Blades zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Spartan Blades Harsey Folder, Black PVD, Bronze hardware SF5BK-BRHW zakmes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117667605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153657601.jpg
      Spartan Blades Spartan Blades Harsey Folder, Black PVD, Bronze hardware SF5BK-BRHW zakmes Harsey Folder, Black PVD, Bronze hardware SF5BK-BRHW zakmes Harsey Folder, Black PVD, Bronze hardware SF5BK-BRHW zakmes Greep/lemmet: titanium/CPM S35VN Lemmetlengte: 9,9 cm Gewicht: 175 gram (2)
      Spartan Blades Harsey Folder, Black PVD, Bronze hardware SF5BK-BRHW zakmes
      • 00812449021597
      1
      529.95 EUR
    • Spartan Blades Harsey Dagger Flat Dark Earth Blade, Black Handle, dolk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158184393.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622949.jpg
      Spartan Blades Spartan Blades Harsey Dagger Flat Dark Earth Blade, Black Handle, dolk Harsey Dagger Flat Dark Earth Blade, Black Handle, dolk Harsey Dagger Flat Dark Earth Blade, Black Handle, dolk Greep/lemmet: G10/CPM S35VN Lemmetlengte: 15,5 cm Gewicht: 195 gram (2)
      Spartan Blades Harsey Dagger Flat Dark Earth Blade, Black Handle, dolk
      • 00812449022419
      1
      449.00 EUR
    • Spartan Blades Harsey TT Tactical Trout, Black, vaststaand mes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148858653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153657629.jpg
      Spartan Blades Spartan Blades Harsey TT Tactical Trout, Black, vaststaand mes Harsey TT Tactical Trout, Black, vaststaand mes Harsey TT Tactical Trout, Black, vaststaand mes Greep/lemmet: micarta/CPM S35VN Lemmetlengte: 11,1 cm Gewicht: 205 gram (1)
      Spartan Blades Harsey TT Tactical Trout, Black, vaststaand mes
      • 00812449022259
      1
      409.00 EUR
    • Spartan Blades Pallas Stonewashed, zakmes SF3SW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117667606.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153657602.jpg
      Spartan Blades Spartan Blades Pallas Stonewashed, zakmes SF3SW Pallas Stonewashed, zakmes SF3SW Pallas Stonewashed, zakmes SF3SW Greep/lemmet: 6061-aluminium/S35VN Lemmetlengte: 9,2 cm Gewicht: 140 gram (1)
      Spartan Blades Pallas Stonewashed, zakmes SF3SW
      • 00812449021566
      1
      295.00 EUR
    • Spartan Blades Phrike, Black/Black, Black kydex SB17BKBKKYBK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120280082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153657612.jpg
      Spartan Blades Spartan Blades Phrike, Black/Black, Black kydex SB17BKBKKYBK Phrike, Black/Black, Black kydex SB17BKBKKYBK Phrike, Black/Black, Black kydex SB17BKBKKYBK Greep/lemmet: G10/CPM S35VN Lemmetlengte: 10,2 cm Gewicht: 115 gram (1)
      Spartan Blades Phrike, Black/Black, Black kydex SB17BKBKKYBK
      • 00812449020217
      1
      279.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl