x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rubytec zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Rubytec CERAMIC UTILITY KNIFE MEDIUM - BLACK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129847214.jpg
      Rubytec Rubytec CERAMIC UTILITY KNIFE MEDIUM - BLACK CERAMIC UTILITY KNIFE MEDIUM - BLACK CERAMIC UTILITY KNIFE MEDIUM - BLACK Bestel Survivalmes Rubytec Ceram Black Medium online. Bekijk alle Messensets van het merk Rubytec bij Etrias. (1)
      Rubytec CERAMIC UTILITY KNIFE MEDIUM - BLACK
      • 08717729774915
      2
      14.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Buck DEFAULT
        • buck
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Baladeo (baladeo)
      • Berkel (berkel)
      • Bosch (bosch)
      • Brusletto (brusletto)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Camp Active (camp_active)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Dmt (dmt)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Ganzo (ganzo)
      • Garrett (garrett)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nieto (nieto)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Rambo (rambo)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silky (silky)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • Tajima (tajima)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • Umarex (umarex)
      • Walther design (walther_design)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wildsteer (wildsteer)
      • Winchester (winchester)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 55 mm (lemmet_lengte_1)
      • 55 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl