x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Muela zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Muela Alce 16cm Camouflage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128454754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121444175.jpg
      Muela Muela Alce 16cm Camouflage Alce 16cm Camouflage Alce 16cm Camouflage Bestel Survivalmes Muela 5161 online. Bekijk alle Messensets van het merk Muela bij Etrias. (9)
      Muela Alce 16cm Camouflage
      • 08436013870170
      2
      46.95 EUR
    • Muela Mirage 24cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121443609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128447306.jpg
      Muela Muela Mirage 24cm Mirage 24cm Mirage 24cm Dit mes, genaamd Mirage-23, is afkomstig van het kwaliteitsmerk Muela. Het drop point lemmet is gemaakt van Crenelated staal en is 23 centimeter lang. Door ... Kijk voor meer informatie op de website. (5)
      Muela Mirage 24cm
      • 08436013872549
      2
      71.95 EUR
    • Muela Bowie 16cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128454499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121444138.jpg
      Muela Muela Bowie 16cm Bowie 16cm Bowie 16cm Dit prachtige jachtmes van het merk Muela voldoet aan alle eisen die aan een jachtmes gesteld kunnen worden. Met een clip point lemmet van 16 centimeter dat... Kijk voor meer informatie op de website. (4)
      Muela Bowie 16cm
      • 08436013871320
      2
      85.00 EUR
    • Muela Bear 24R
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121488856.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142104933.jpg
      Muela Muela Bear 24R Bear 24R Bear 24R Het Bear 24R jachtmes van het merk Muela heeft een Spear Point lemmet en is zowel aan de onder- als bovenzijde van geslepen. Hiermee wordt de functionalitei... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Muela Bear 24R
      • 08436013891441
      2
      127.95 EUR
    • Muela Scorpion 19N
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121489232.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121489231.jpg
      Muela Muela Scorpion 19N Scorpion 19N Scorpion 19N Dit prachtige survivalmes is van het merk Muela en draagt de naam Predator-14N. Het lemmet is 19 cm lang en is gemaakt van staal van hoge kwaliteit. Door he... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Muela Scorpion 19N
      • 08436013873072
      2
      73.00 EUR
    • Muela Tejon 16
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121488289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121488288.jpg
      Muela Muela Tejon 16 Tejon 16 Tejon 16 De Tejon is een erg luxe jachtmes van het merk Muela en is gemaakt van kwaliteitsstaal, wat zorgt voor een sotere en authentieke look. Het jachtmes heeft ee... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Muela Tejon 16
      • 08436013873355
      2
      95.00 EUR
    • Muela Bowie 19cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121489395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209435271.jpg
      Muela Muela Bowie 19cm Bowie 19cm Bowie 19cm De Bowie is een luxueus jachtmes van het topmerk Muela. Het mes is uitgevoerd in een jachtmes met een lemmet van 19 centimeter en een jachtmes met een lemme... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Muela Bowie 19cm
      • 08436013871382
      2
      99.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Bessey (bessey)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Homey's (homey_s)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl