x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maserin zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Maserin Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168538018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128429315.jpg
      Maserin Maserin Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos Bestel Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos online. Bekijk alle Messensets van het merk Huismerk bij Etrias. (1)
      Maserin Vouwmes Maserin Fly Line Paosantos
      • 08716961101008
      • 98869
      3
      118.50 EUR
    • Maserin Rescue Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168516997.jpg
      Maserin Maserin Rescue Zwart Rescue Zwart Rescue Zwart Maserin Rescue Zwart (1)
      Maserin Rescue Zwart
      • 08716961040376
      1
      82.95 EUR
    • Maserin Easy Line Olive
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168516934.jpg
      Maserin Maserin Easy Line Olive Easy Line Olive Easy Line Olive Maserin Easy Line Olive (1)
      Maserin Easy Line Olive
      • 08716961093143
      1
      121.95 EUR
    • Maserin Zakmes Gourmet Line Palmhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90123392.jpg
      Maserin Maserin Zakmes Gourmet Line Palmhout Zakmes Gourmet Line Palmhout Zakmes Gourmet Line Palmhout Maserin Zakmes Gourmet Line Palmhout (1)
      Maserin Zakmes Gourmet Line Palmhout
      • 08716961093099
      1
      114.95 EUR
    • Maserin Gun Tool Knife
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168308046.jpg
      Maserin Maserin Gun Tool Knife Gun Tool Knife Gun Tool Knife Maserin Gun Tool Knife (1)
      Maserin Gun Tool Knife
      • 08716961093129
      1
      60.95 EUR
    • Maserin AM-2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90106909.jpg
      Maserin Maserin AM-2 AM-2 AM-2 Maserin AM-2 (1)
      Maserin AM-2
      • 08716961102104
      1
      239.95 EUR
    • Maserin Carbonfiber Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121487530.jpg
      Maserin Maserin Carbonfiber Black Carbonfiber Black Carbonfiber Black Maserin Carbonfiber Black (1)
      Maserin Carbonfiber Black
      • 08716961100957
      1
      99.50 EUR
    • Maserin Zakmes Gourmet Line Bocotehout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90118684.jpg
      Maserin Maserin Zakmes Gourmet Line Bocotehout Zakmes Gourmet Line Bocotehout Zakmes Gourmet Line Bocotehout Maserin Zakmes Gourmet Line Bocotehout (1)
      Maserin Zakmes Gourmet Line Bocotehout
      • 08716961093105
      1
      114.95 EUR
    • Maserin Fly Line Ebbehout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168295707.jpg
      Maserin Maserin Fly Line Ebbehout Fly Line Ebbehout Fly Line Ebbehout Maserin Fly Line Ebbehout (1)
      Maserin Fly Line Ebbehout
      • 08716961100988
      1
      118.50 EUR
    • Maserin Zakmes Gourmet Line Ebbehout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90121603.jpg
      Maserin Maserin Zakmes Gourmet Line Ebbehout Zakmes Gourmet Line Ebbehout Zakmes Gourmet Line Ebbehout Maserin Zakmes Gourmet Line Ebbehout (1)
      Maserin Zakmes Gourmet Line Ebbehout
      • 08716961093112
      1
      114.95 EUR
    • Maserin Ami-Tech Frame
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90096003.jpg
      Maserin Maserin Ami-Tech Frame Ami-Tech Frame Ami-Tech Frame Maserin Ami-Tech Frame (1)
      Maserin Ami-Tech Frame
      • 08716961102098
      1
      237.95 EUR
    • Maserin Zakmes Cocobolo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90108895.jpg
      Maserin Maserin Zakmes Cocobolo Zakmes Cocobolo Zakmes Cocobolo Maserin Zakmes Cocobolo (1)
      Maserin Zakmes Cocobolo
      • 08716961102081
      1
      63.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Bessey (bessey)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Homey's (homey_s)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl