x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Laguiole zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90711910.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Bestel Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Laguiole Style de Vie bij Etrias. (4)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout
      • 08718719300633
      2
      25.45 EUR
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Esdoornhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159252229.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Esdoornhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Esdoornhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Esdoornhout Deze zakmes van het merk Laguiole Style de Vie komt uit de serie Luxury Line. Laguiole de Style de Vie is een luxueus merk dat stoere en stevige, maar ook k... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Esdoornhout
      • 08718719300640
      2
      25.45 EUR
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90942848.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui Bestel Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Laguiole Style de Vie bij Etrias. (3)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Rozenhout Etui
      • 08718719301159
      2
      35.90 EUR
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90721205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159396115.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zwart Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zwart Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zwart Deze zakmes van het merk Laguiole Style de Vie komt uit de serie Luxury Line. Laguiole de Style de Vie is een luxueus merk dat stoere en stevige, maar ook k... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zwart
      • 08718719300626
      2
      25.45 EUR
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Olijfhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147464200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185578813.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199312821.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Olijfhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Olijfhout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Olijfhout Deze zakmes van het merk Laguiole Style de Vie komt uit de serie Luxury Line. Laguiole de Style de Vie is een luxueus merk dat stoere en stevige, maar ook k... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Olijfhout
      • 08718719300657
      3
      deal
      31.90 EUR
    • Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159351893.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187778434.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout Bestel Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Laguiole Style de Vie bij Etrias. (1)
      Laguiole Zakmes Laguiole Style de Vie Luxury Line Zebrano Hout
      • 08718719305799
      2
      35.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Bessey (bessey)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Homey's (homey_s)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl