x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Laguiole zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Laguiole Zakmessen Laguiole Style de Vie maak je eigen zakmes Zilverkleurig,Houtkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149835196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91129968.jpg
      Laguiole Laguiole Zakmessen Laguiole Style de Vie maak je eigen zakmes Zilverkleurig,Houtkleurig Zakmessen Laguiole Style de Vie maak je eigen zakmes Zilverkleurig,Houtkleurig Zakmessen Laguiole Style de Vie maak je eigen zakmes Zilverkleurig,Houtkleurig Laguiole Style de Vie Maak je eigen Laguiole zakmes\\n\\nMaak u eigen Laguiole Style de Vie zakmes met dit bouwpakket. De set bestaat uit losse onderdelen die in elkaar moeten worden gezet. Op deze manier maak u uw eigen zakmes! De zakmes is gemaakt van RVS en zebrano hout en wordt verpakt in een luxe geschenkverpakking.\\n\\nLet op: Het zakmes is niet vaatwasmachinebestendig. Er wordt dan ook aangeraden om de zakmes met de hand af te wassen. (68)
      Laguiole Zakmessen Laguiole Style de Vie maak je eigen zakmes Zilverkleurig,Houtkleurig
      • 08718719300671
      1
      good_buy
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Bahco (bahco)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Bosch (bosch)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Covaner (covaner)
      • Deejo (deejo)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Ganzo (ganzo)
      • Gedore (gedore)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Muela (muela)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nordic Pocket Saw (nordic_pocket_saw)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Relags (relags)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith's (smith_s)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • We Knife (we_knife)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 0.12 mm (lemmet_dikte_0.12)
      • 3.0 mm (lemmet_dikte_3.0)
      • 3.8 mm (lemmet_dikte_3.8)
      • 5.0 mm (lemmet_dikte_5.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_65)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_65_80)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_80_95)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_95)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Diamant (diamant)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl