x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kikkerland zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Kikkerland 7-In-1 Mini Hamertje - Hout - Outdoor - Gereedschap
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175568995.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110809419.jpg
      Kikkerland Kikkerland 7-In-1 Mini Hamertje - Hout - Outdoor - Gereedschap 7-In-1 Mini Hamertje - Hout - Outdoor - Gereedschap 7-In-1 Mini Hamertje - Hout - Outdoor - Gereedschap Kikkerland Mini Hammer multitool Met deze multitool ben jij op alles voorbereid! Hij heeft maar liefst vijfverschillende gereedschappen namelijk: een hamer, platte schroevendraaier, flesopener en knijptang. Daarnaast hangt er ook een makkelijk ringetje aan om deze multitool aan je sleutelbos te maken. Hij is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit hout en roestvrijstaal waardoor die heel duurzaam is. Perfect te gebruiken voor een hoop activiteiten. Specificaties: Kleur: naturel, zilver Geslach... (2)
      Kikkerland 7-In-1 Mini Hamertje - Hout - Outdoor - Gereedschap
      • 00612615069503
      3
      12.62 EUR
    • Kikkerland multitool Hammer 10 x 21,8 cm hout/rvs zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96347879.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187295692.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207699589.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183168210.jpg
      Kikkerland Kikkerland multitool Hammer 10 x 21,8 cm hout/rvs zwart multitool Hammer 10 x 21,8 cm hout/rvs zwart multitool Hammer 10 x 21,8 cm hout/rvs zwart Kikkerland multitool Hammer Met deze multitool ben jij op alles voorbereid! Hij heeft maar liefst tien verschillende gereedschappen namelijk: een hamer, platte schroevendraaier, flesopener, boor, klein zaagje, vijl, kruiskopschroevendraaier, knijptang, draadtang en mes. Hij is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit hout en roestvrijstaal waardoor die heel duurzaam is. Perfect te gebruiken voor een hoop activiteiten. Specificaties: Kleur: zwart, zilver Geslacht: unisex Materiaal: hout, rvs Afm... (3)
      Kikkerland multitool Hammer 10 x 21,8 cm hout/rvs zwart
      • 00612615075030
      2
      19.45 EUR
    • Kikkerland multitool Wood Axe 14 x 8 cm hout/rvs naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125929499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207700485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183016799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167594246.jpg
      Kikkerland Kikkerland multitool Wood Axe 14 x 8 cm hout/rvs naturel multitool Wood Axe 14 x 8 cm hout/rvs naturel multitool Wood Axe 14 x 8 cm hout/rvs naturel Kikkerland multitool Wood Axe Een multitool die ook een bijl heeft, dat komt niet zo vaak voor! Dit fraaie en supersterk stukje gereedschap is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit hout en roestvrijstaal wat zorgt voor een hele lange levensduur. Deze speciale multitool beschikt over maar liefst tien verschillende gereedschappen en je kunt hem voor van alles gebruiken. Specificaties: Kleur: naturel Materiaal: hout, rvs Geslacht: unisex Afmetingen: 14 x 5 x 8 cm (lxbxh) (2)
      Kikkerland multitool Wood Axe 14 x 8 cm hout/rvs naturel
      • 00612615078451
      2
      19.99 EUR
    • Kikkerland multitool Mini Hammer 3,4 x 13 cm hout/RVS zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207699069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159460481.jpg
      Kikkerland Kikkerland multitool Mini Hammer 3,4 x 13 cm hout/RVS zwart multitool Mini Hammer 3,4 x 13 cm hout/RVS zwart multitool Mini Hammer 3,4 x 13 cm hout/RVS zwart Kikkerland Mini Hammer multitool Met deze multitool ben jij op alles voorbereid! Hij heeft maar liefst vijfverschillende gereedschappen namelijk: een hamer, platte schroevendraaier, flesopener en knijptang. Daarnaast hangt er ook een makkelijk ringetje aan om deze multitool aan je sleutelbos te maken. Hij is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit hout en roestvrijstaal waardoor die heel duurzaam is. Perfect te gebruiken voor een hoop activiteiten. Specificaties: Kleur: zwart, zilver Geslacht:... (1)
      Kikkerland multitool Mini Hammer 3,4 x 13 cm hout/RVS zwart
      • 00612615075047
      2
      13.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Bessey (bessey)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Homey's (homey_s)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl