x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Facom zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Facom Univ mesverwisselbare mesblad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147169139.jpg
      Facom Facom Univ mesverwisselbare mesblad Univ mesverwisselbare mesblad Univ mesverwisselbare mesblad FACOM® 844.R - Universeel mes met intrekbaar mesblad (1)
      Facom Univ mesverwisselbare mesblad
      • 03148512070894
      4
      23.48 EUR
    • Facom Mes dubbele bladen voor elektrici«n
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147160593.jpg
      Facom Facom Mes dubbele bladen voor elektrici«n Mes dubbele bladen voor elektrici«n Mes dubbele bladen voor elektrici«n Facom elektriciënsmes 2 bladen\\n\\n Lemmet van gepolijst roestvrij staal. \\n Lemmet type snoeimes, lengte: 65 mm. \\n Recht lemmet, lengte: 80 mm. \\n Houten heft. \\n Lengte in gesloten toestand: 100 mm. \\n Totale lengte: 165/180 mm. Gewicht: 115 g. (1)
      Facom Mes dubbele bladen voor elektrici«n
      • 03148512069805
      3
      26.59 EUR
    • Facom cutter met afbreekbaar mes 18mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147181800.jpg
      Facom Facom cutter met afbreekbaar mes 18mm cutter met afbreekbaar mes 18mm cutter met afbreekbaar mes 18mm cutter met afbreekbaar mes 18mm (1)
      Facom cutter met afbreekbaar mes 18mm
      • 03148517705401
      3
      15.01 EUR
    • Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147173610.jpg
      Facom Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l3 Ontleedmes met 10 lemmeten type l3 Ontleedmes met 10 lemmeten type l3 Facom ontleedmes met 10 lemmeten type l3\\n\\nBeschrijving\\n· Voor een gladde en nauwkeurige snede. · Perfect ondersteund blad. · 2 bladtypen. · Lengte: 150 mm. · Hobbymes geleverd met 10 bladen type L1. · Gewicht: 15 g. · Reservebladen: - 845.L1: Set van 10 rechte, slanke bladen. - 845.L2: Set van 10 doorgezette bladen.\\n\\nTechnische gegevens (1)
      Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l3
      • 03148515447808
      3
      22.38 EUR
    • Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200938425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110369913.jpg
      Facom Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l1 Ontleedmes met 10 lemmeten type l1 Ontleedmes met 10 lemmeten type l1 845.L Lemmeten voor Michrotech?-ontleedmes (1)
      Facom Ontleedmes met 10 lemmeten type l1
      • 03148512071204
      2
      20.48 EUR
    • Facom Zakmes met blokkering 78mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147198903.jpg
      Facom Facom Zakmes met blokkering 78mm Zakmes met blokkering 78mm Zakmes met blokkering 78mm Facom zakmes met blokkering 78mm\\n\\nBeschrijving\\n· Lemmet van gepolijst roestvrij staal. · Veiligheid: blokkering. · Heft van rozenhout en afgewerkt met vernikkeld zilver. · Lengte blad: 78 mm: lengte in gesloten toestand: 105 mm. · Totale lengte: 183 mm. · Gewicht: 160 g.\\n\\nTechnische gegevens (1)
      Facom Zakmes met blokkering 78mm
      • 03148512069287
      2
      168.07 EUR
    • Facom Veiligheidsmes met uitschuifbare mesbladen l167mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147195727.jpg
      Facom Facom Veiligheidsmes met uitschuifbare mesbladen l167mm Veiligheidsmes met uitschuifbare mesbladen l167mm Veiligheidsmes met uitschuifbare mesbladen l167mm Veiligheidsmes met intrekbaar lemmet 167 mm lg., Inhoud: 1 exemplaar 20 jaar vervangingsgarantie FACOM : Next is Now, Gewicht: 0.45415225972 Pond, Fabrikant: BLAMT (1)
      Facom Veiligheidsmes met uitschuifbare mesbladen l167mm
      • 03148512070085
      2
      27.36 EUR
    • Facom Mes geïsoleerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147198646.jpg
      Facom Facom Mes geïsoleerd Mes geïsoleerd Mes geïsoleerd Facom mes geïsoleerd\\n\\nBeschrijving\\n· Model met dik, gebogen lemmet, plat uiteinde. · Zachte handgreep in twee materialen. · Beschermhoes. · Nuttige lengte van het lemmet: 60 mm. · Max. afmetingen: 185 x 52 x 25 mm. · Gewicht: 90 g.\\n\\nTechnische gegevens (1)
      Facom Mes geïsoleerd
      • 03148516544346
      2
      54.10 EUR
    • Facom Zakmes Met Blokkering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147147118.jpg
      Facom Facom Zakmes Met Blokkering Zakmes Met Blokkering Zakmes Met Blokkering Facom zakmes met blokkering\\n\\nBeschrijving\\n· Lemmet van gepolijst roestvrij staal. Een deel van het blad is vlak voor nauwkeurig snijwerk en een ander deel is gekarteld voor krachtig snijwerk. · Gaat snel en met één hand open. · Punt aan het uiteinde van het mes: glasbreekpunt. · Veiligheid: blokkering. · Universeel ophangoog. · Clip op de rug van het mes om rechtstreeks aan de broekriem op te hangen. · Lengte blad: 77 mm: Lengte in gesloten toestand: 115 mm. · Totale lengte: 186 mm. · G... (1)
      Facom Zakmes Met Blokkering
      • 03148519036305
      1
      40.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl