x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Casström zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Casström Lars Fält Lock Back 17004 zakmes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145680435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151264318.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159297316.jpg
      Casström Casström Lars Fält Lock Back 17004 zakmes Lars Fält Lock Back 17004 zakmes Lars Fält Lock Back 17004 zakmes Greep/lemmet: curly birch/Böhler N690 Lemmetlengte: 7,5 cm Gewicht: 105 gram (1)
      Casström Lars Fält Lock Back 17004 zakmes
      • 07340111170043
      1
      122.00 EUR
    • Casström No. 10 Swedish Forest Knife Green Micarta, 14C28N Scandi Grind 13107
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116392555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152169095.jpg
      Casström Casström No. 10 Swedish Forest Knife Green Micarta, 14C28N Scandi Grind 13107 No. 10 Swedish Forest Knife Green Micarta, 14C28N Scandi Grind 13107 No. 10 Swedish Forest Knife Green Micarta, 14C28N Scandi Grind 13107 Greep/lemmet: micarta/14C28N Lemmetlengte: 9,7 cm Gewicht: 180 gram (1)
      Casström No. 10 Swedish Forest Knife Green Micarta, 14C28N Scandi Grind 13107
      • 07340111131075
      1
      109.00 EUR
    • Casström No. 10 Swedish Forest Knife Blue Curly Birch, 14C28N Flat Grind 13119
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390757.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151261936.jpg
      Casström Casström No. 10 Swedish Forest Knife Blue Curly Birch, 14C28N Flat Grind 13119 No. 10 Swedish Forest Knife Blue Curly Birch, 14C28N Flat Grind 13119 No. 10 Swedish Forest Knife Blue Curly Birch, 14C28N Flat Grind 13119 Greep/lemmet: curly birch/14C28N Lemmetlengte: 9,7 cm Gewicht: 140 gram (1)
      Casström No. 10 Swedish Forest Knife Blue Curly Birch, 14C28N Flat Grind 13119
      • 07340111131198
      1
      160.00 EUR
    • Casström Lars Fält Knife bushcraftmes Curly Birch, Sleipner, 11804, rechtshandig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183581594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152168997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212896402.jpg
      Casström Casström Lars Fält Knife bushcraftmes Curly Birch, Sleipner, 11804, rechtshandig Lars Fält Knife bushcraftmes Curly Birch, Sleipner, 11804, rechtshandig Lars Fält Knife bushcraftmes Curly Birch, Sleipner, 11804, rechtshandig Greep/lemmet: curly birch/Sleipner Lemmetlengte: 11,5 cm Gewicht: 170 gram (1)
      Casström Lars Fält Knife bushcraftmes Curly Birch, Sleipner, 11804, rechtshandig
      • 07340111118045
      1
      149.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • ABC-led (abc_led)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Akinod (akinod)
      • Ardennes-Coticule (ardennes_coticule)
      • Bahco (bahco)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Connex (connex)
      • Covaner (covaner)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Festool (festool)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gift House International (gift_house_international)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Hogue (hogue)
      • Homeij (homeij)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Kwb (kwb)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maglite (maglite)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nasa (nasa)
      • Neo (neo)
      • Neo Tools (neo_tools)
      • Nesmuk (nesmuk)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Otter (otter)
      • Park Tool (park_tool)
      • Primus (primus)
      • Puma (puma)
      • Puma Tec (puma_tec)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • SOG Knives (sog_knives)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tajima (tajima)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • We Knife (we_knife)
      • Westcott (westcott)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yaxell (yaxell)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 3 mm (lemmet_dikte_3.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 60 mm (lemmet_lengte_1)
      • 60 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Horn (horn)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl