x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Camillus zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Camillus Vouwmes Camillus Les Stroud S.K. Desert Knife
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128430556.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96628825.jpg
      Camillus Camillus Vouwmes Camillus Les Stroud S.K. Desert Knife Vouwmes Camillus Les Stroud S.K. Desert Knife Vouwmes Camillus Les Stroud S.K. Desert Knife Dit prachtige vouwmes van de Amerikaanse merk Camillus is ideaal voor iedereen die op zoek is naar een stijlvol en functioneel vouwmes. Het vouwmes heeft ee... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Camillus Vouwmes Camillus Les Stroud S.K. Desert Knife
      • 00016162190909
      • 126931
      2
      38.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Bahco (bahco)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Bosch (bosch)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • Casström (casstro_m)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Covaner (covaner)
      • Deejo (deejo)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Gedore (gedore)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inova (inova)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-bar (ka_bar)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Morakniv (morakniv)
      • Muela (muela)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Relags (relags)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • We Knife (we_knife)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Dikte (lemmet_dikte):
      • 0.12 mm (lemmet_dikte_0.12)
      • 3.0 mm (lemmet_dikte_3.0)
      • 3.8 mm (lemmet_dikte_3.8)
      • 5.0 mm (lemmet_dikte_5.0)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_65)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_65_80)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_80_95)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_95)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Diamant (diamant)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl