x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Varta LED zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Varta LED Campinglantaarn Varta Sports 3D, 3 W 330 lm werkt op batterijen 440 g Groen, Zwart 18664101111
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107715096.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175679920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102336698.jpg
      Varta Varta LED Campinglantaarn Varta Sports 3D, 3 W 330 lm werkt op batterijen 440 g Groen, Zwart 18664101111 LED Campinglantaarn Varta Sports 3D, 3 W 330 lm werkt op batterijen 440 g Groen, Zwart 18664101111 LED Campinglantaarn Varta Sports 3D, 3 W 330 lm werkt op batterijen 440 g Groen, Zwart 18664101111 De VARTA LED Outdoor Sports zaklamp is door een robuuste en spatwaterdichte behuizing voor elke situatie uitgerust †of het nu gaat om het werk, stroomuitval, camping, wandelen, tenten en andere outdoor-activiteiten; met flesopener. Het foto-uminescerende materiaal op de kop van de zaklamp is oplichtend (Angel Eye). Bovendien heeft de lamp een flesopener aan de eindkap De Cree 5 Watt krachtige led-zaklamp met 2 lichtstanden (High en Low) overtuigt zowel binnen als buiten. Daarom is hij gesch... (1)
      Varta LED Campinglantaarn Varta Sports 3D, 3 W 330 lm werkt op batterijen 440 g Groen, Zwart 18664101111
      • 04008496885145
      • 18664 101 111
      • 18664101111
      3
      30.62 EUR
    • Varta Dynamo Light LED Power-Line
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165064652.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133167052.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147722012.jpg
      Varta Varta Dynamo Light LED Power-Line Dynamo Light LED Power-Line Dynamo Light LED Power-Line Varta Dynamo Light LED Zaklamp - 28Lm (1)
      Varta Dynamo Light LED Power-Line
      • 04008496677009
      • 17680101401
      • 17680401
      3
      14.44 EUR
    • Varta 8663 Zaklamp Professional 4w LED Camping Lantern
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114924155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165071395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104219965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151062448.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175679922.jpg
      Varta Varta 8663 Zaklamp Professional 4w LED Camping Lantern 8663 Zaklamp Professional 4w LED Camping Lantern 8663 Zaklamp Professional 4w LED Camping Lantern De campinglamp is spatwaterdicht en dus ideaal voor elke toepassing, ideaal voor gebruik op de camping, picknick, balkon, terras, fietsen, klimmen en andere outdooractiviteiten en als hulp- of noodlicht. Met 3 lichtsterktes (100%, energiebesparende modus en knipperen) kan de lamp optimaal aan elke situatie worden aangepast en is daardoor geschikt voor tenten, caravans, schuur, auto, boot, garage, Halloween, stroomuitval of 's nachts bij het kampvuur. De geïntegreerde haak in de bodem van de l... (1)
      Varta 8663 Zaklamp Professional 4w LED Camping Lantern
      • 04008496676958
      • 04008496676941
      • 18663 101 111
      • 18663101111
      3
      25.95 EUR
    • Varta Night Cutter F30R oplaadbaar 700 Lumen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144465493.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155344591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121440912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121440913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106656.jpg
      Varta Varta Night Cutter F30R oplaadbaar 700 Lumen Night Cutter F30R oplaadbaar 700 Lumen Night Cutter F30R oplaadbaar 700 Lumen oplaadbare zaklamp metaal LED 5W focusbaar \\nBeschrijving USB oplaadbare zaklamp zwart metaal LED van Varta Met interne USB powerbank om telefoon op te laden. Aluminium huls Water recist IPX4 Shockproof 2 meter 4 licht modi namelijk High, medium, low en strobe 5 watt Cree LED Met clip Oplaadbaar 5V DC 500mA-2000mA Output 5V DC 1000mA 700 lumen Bereik 300 meter Brand tot 24 uur op een lading Afmeting 225 x 42 mm\\n\\nTechnische gegevens * lumen 700 * wattage 5 * kleur Zwart (1)
      Varta Night Cutter F30R oplaadbaar 700 Lumen
      • 04008496978946
      2
      47.19 EUR
    • Varta Multi LED Aluminium Light 2C Zaklamp LED Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184371610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184925231.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103776832.jpg
      Varta Varta Multi LED Aluminium Light 2C Zaklamp LED Zwart Multi LED Aluminium Light 2C Zaklamp LED Zwart Multi LED Aluminium Light 2C Zaklamp LED Zwart VARTA - zaklamp "Multi Aluminium LED Light 2C" (1)
      Varta Multi LED Aluminium Light 2C Zaklamp LED Zwart
      • 04008496808274
      2
      16.89 EUR
    • Varta Outdoor Sport Lantaarn LED / 90 lm / 3x AA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107715095.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175679929.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102334890.jpg
      Varta Varta Outdoor Sport Lantaarn LED / 90 lm / 3x AA Outdoor Sport Lantaarn LED / 90 lm / 3x AA Outdoor Sport Lantaarn LED / 90 lm / 3x AA Oplaadtijd 4-6 uur. Voor AA/AAA/C/D/9V Met veiligheidstimer. USB-uit-poort. AC-adapter. (1)
      Varta Outdoor Sport Lantaarn LED / 90 lm / 3x AA
      • 04008496885114
      • 17664 101 111
      • 17664101111
      2
      22.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met accu DEFAULT
        • accu
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Maglite DEFAULT
        • maglite
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Alecto DEFAULT
        • alecto
      • Hofftech DEFAULT
        • hofftech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 3Dkabel (3dkabel)
      • 4Tecx (4tecx)
      • 123led (123led)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acculux (acculux)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Barebones (barebones)
      • Basic (basic)
      • Benning (benning)
      • Beta (beta)
      • Beurer (beurer)
      • BioLite (biolite)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bookman (bookman)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brauch (brauch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • CAT (cat)
      • Cateye (cateye)
      • Celestron (celestron)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Duracell (duracell)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Emos (emos)
      • Energizer (energizer)
      • Enzo (enzo)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Festool (festool)
      • FLIR (flir)
      • Fluke (fluke)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Graphite (graphite)
      • Grundig (grundig)
      • Guillouard (guillouard)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Hybridlight (hybridlight)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Injusa (injusa)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • KEY SMART (key_smart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Konus (konus)
      • Kovea (kovea)
      • König (ko_nig)
      • Lakuda (lakuda)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledswork (ledswork)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Makita (makita)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Maxcom (maxcom)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Neo (neo)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Niteize (niteize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petsafe (petsafe)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Profile (profile)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • RING AUTOMOTIVE (ring_automotive)
      • Robens (robens)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Sigma (sigma)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Streamlight (streamlight)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Testboy (testboy)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tom (tom)
      • Toolland (toolland)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • True Utility (true_utility)
      • Uco (uco)
      • Union (union)
      • Unitec (unitec)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wareco (wareco)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • WORX (worx)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • YATO (yato)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Zink (zink)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximale batterij duur (batterij_levensduur):
      • < 25 uur (<_25)
      • 50 uur - 100 uur (50_uur_-_100_uur)
      • > 100 uur (>_100_uur)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Xenon (xenon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl