x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Princeton Tec zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Princeton Tec MPLS 1 led BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116392346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90079858.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec MPLS 1 led BK MPLS 1 led BK MPLS 1 led BK Princeton Tec MPLS 1 led BK (1)
      Princeton Tec MPLS 1 led BK
      • 00795626015292
      2
      51.90 EUR
    • Princeton Tec Reislamp Helix Basecamp LED Zwart Princeton Tec
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90115332.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90247730.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Reislamp Helix Basecamp LED Zwart Princeton Tec Reislamp Helix Basecamp LED Zwart Princeton Tec Reislamp Helix Basecamp LED Zwart Princeton Tec Tijdens het kamperen is deze reislamp 'Helix Backcountry' erg handig. De lamp is een lichtgewicht en daardoor eenvoudig om ergens neer te zetten en om te ve... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Princeton Tec Reislamp Helix Basecamp LED Zwart Princeton Tec
      • 00795626021934
      2
      57.95 EUR
    • Princeton Tec Hoofdlamp EOS II Industrial Zwart Princeton Tec
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90119172.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Hoofdlamp EOS II Industrial Zwart Princeton Tec Hoofdlamp EOS II Industrial Zwart Princeton Tec Hoofdlamp EOS II Industrial Zwart Princeton Tec Met dez EOS II kan u in de zwaarte omstandigheden werken. De lamp is waterdicht en de lampeenheid kan in twee verschillende standen ingesteld worden. Met d... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Princeton Tec Hoofdlamp EOS II Industrial Zwart Princeton Tec
      • 00795626013755
      2
      74.99 EUR
    • Princeton Tec Reislamp Helix Backcountry LED Rood Princeton Tec
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90073693.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Reislamp Helix Backcountry LED Rood Princeton Tec Reislamp Helix Backcountry LED Rood Princeton Tec Reislamp Helix Backcountry LED Rood Princeton Tec Princeton Tec Helix Backcountry 3AAA LED Lantern Zaklamp - zwart/rood (1)
      Princeton Tec Reislamp Helix Backcountry LED Rood Princeton Tec
      • 00795626021927
      1
      54.50 EUR
    • Princeton Tec Byte, zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117306111.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107860305.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Byte, zwart Byte, zwart Byte, zwart Princeton Tec Byte 35 Lumen Zwart-Rood Hoofdlamp (1)
      Princeton Tec Byte, zwart
      • 00795626018378
      1
      36.50 EUR
    • Princeton Tec Hoofdlamp Quad Tactical Groen Princeton Tec
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161672051.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90098274.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151876442.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Hoofdlamp Quad Tactical Groen Princeton Tec Hoofdlamp Quad Tactical Groen Princeton Tec Hoofdlamp Quad Tactical Groen Princeton Tec Deze mooie LED Quad Tactical hoofdlamp van het merk Princeton Tec is een lamp van een uitstekende kwaliteit. Oorspronkelijk is het ontworpen voor militaire ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Princeton Tec Hoofdlamp Quad Tactical Groen Princeton Tec
      • 00795626012369
      1
      53.90 EUR
    • Princeton Tec ViZZ-BK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116389128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121364382.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec ViZZ-BK ViZZ-BK ViZZ-BK LED: 2x Ultrabright, 2x Ultrabright (rood), 1x Maxbright Maximum lichtopbrengst: 165 lumen Lengte: 6,3 cm (1)
      Princeton Tec ViZZ-BK
      • 00795626022252
      • 00795626019986
      1
      64.95 EUR
    • Princeton Tec Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90090876.jpg
      Princeton Tec Princeton Tec Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje Princeton Tec Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje (1)
      Princeton Tec Apex C Orange 350 lumen Hoofdlamp - Oranje
      • 00795626023129
      1
      79.18 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met accu DEFAULT
        • accu
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Maglite DEFAULT
        • maglite
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Alecto DEFAULT
        • alecto
      • NEBO DEFAULT
        • nebo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 3Dkabel (3dkabel)
      • 4Tecx (4tecx)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acculux (acculux)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Barebones (barebones)
      • Basic (basic)
      • Benning (benning)
      • Beta (beta)
      • Beurer (beurer)
      • BioLite (biolite)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bookman (bookman)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • CAT (cat)
      • Celestron (celestron)
      • Cineroid (cineroid)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edelrid (edelrid)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Energizer (energizer)
      • Enzo (enzo)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • FLIR (flir)
      • Fluke (fluke)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Gedore (gedore)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Graphite (graphite)
      • Grundig (grundig)
      • Guillouard (guillouard)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heitech (heitech)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Hybridlight (hybridlight)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Injusa (injusa)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • KEY SMART (key_smart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klein (klein)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopmans (koopmans)
      • Kovea (kovea)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Lakuda (lakuda)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledswork (ledswork)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Makita (makita)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Maxcom (maxcom)
      • Maximus (maximus)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Motorola (motorola)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Neo (neo)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Niteize (niteize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pancontrol (pancontrol)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petsafe (petsafe)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Profile (profile)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Ring (ring)
      • Robens (robens)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Streamlight (streamlight)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Testboy (testboy)
      • Tom (tom)
      • Toolland (toolland)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • Trotec (trotec)
      • Uco (uco)
      • Union (union)
      • Unitec (unitec)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vetec (vetec)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Wareco (wareco)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximale batterij duur (batterij_levensduur):
      • < 25 uur (<_25)
      • 50 uur - 100 uur (50_uur_-_100_uur)
      • > 100 uur (>_100_uur)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Xenon (xenon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl