x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Celestron zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements - Trekcel 3300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165021691.jpg
      Celestron Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements - Trekcel 3300 Led Zaklamp Backup Batterij Elements - Trekcel 3300 Led Zaklamp Backup Batterij Elements - Trekcel 3300 Houd uw elektronische apparaten opgeladen en klaar met TrekCel 3300. Een 3300 mAh lithium-ion batterij levert volledig gratis op de meeste smartphones, iPhones, iPods en MP3-spelers. (1)
      Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements - Trekcel 3300
      • 00050234935326
      2
      deal
      58.98 EUR
    • Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements Trekcel 2200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167425120.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121368846.jpg
      Celestron Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements Trekcel 2200 Led Zaklamp Backup Batterij Elements Trekcel 2200 Led Zaklamp Backup Batterij Elements Trekcel 2200 Houd uw elektronische apparaten opgeladen en klaar met TrekCel 2200. Een 2200 mAh lithium-ion batterij levert volledig gratis op de meeste smartphones, iPhones, iPods en MP3-spelers. (1)
      Celestron Led Zaklamp Backup Batterij Elements Trekcel 2200
      • 00050234935319
      1
      deal
      53.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met accu DEFAULT
        • accu
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Maglite DEFAULT
        • maglite
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Alecto DEFAULT
        • alecto
      • Hofftech DEFAULT
        • hofftech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 3Dkabel (3dkabel)
      • 7Industries (7industries)
      • 123led (123led)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Barebones (barebones)
      • Beta (beta)
      • Bgs (bgs)
      • BioLite (biolite)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brauch (brauch)
      • Brenenstuhl (brenenstuhl)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cars (cars)
      • CAT (cat)
      • Cateye (cateye)
      • Celestron (celestron)
      • Cineroid (cineroid)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Emos (emos)
      • Energizer (energizer)
      • Eurolux (eurolux)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • Format (format)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Generic (generic)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kovea (kovea)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Laserliner (laserliner)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • MAG (mag)
      • Makita (makita)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • POWER PLUS (power_plus)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Robens (robens)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • SeaLife (sealife)
      • Shada (shada)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • TAB (tab)
      • Testboy (testboy)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • TrendX (trendx)
      • Trotec (trotec)
      • True Utility (true_utility)
      • TRW (trw)
      • Union (union)
      • Unitec (unitec)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • YATO (yato)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zink (zink)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximale batterij duur (batterij_levensduur):
      • < 25 uur (<_25)
      • 50 uur - 100 uur (50_uur_-_100_uur)
      • > 100 uur (>_100_uur)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl