x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BioLite zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • BioLite HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169238932.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185470060.jpg
      BioLite BioLite HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp BioLite HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp (1)
      BioLite HeadLamp 200 Lumen Midnight Grey Oplaadbare LED Hoofdlamp
      • 00850003383064
      3
      49.95 EUR
    • BioLite HeadLamp 200 Lumen Ember Red Oplaadbare LED Hoofdlamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185051749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185469659.jpg
      BioLite BioLite HeadLamp 200 Lumen Ember Red Oplaadbare LED Hoofdlamp HeadLamp 200 Lumen Ember Red Oplaadbare LED Hoofdlamp HeadLamp 200 Lumen Ember Red Oplaadbare LED Hoofdlamp 200 Lumen oplaadbare LED hoofdlampEen minimalistisch ontwerp met maximaal comfort en pasvorm. De Headlamp 200 is de aantrekkelijke start in de oplaadbare hoofdlampen. Met een gegarandeerde opbrengst van 200 lumen is deze allround hoofdlamp een oplaadbaar alternatief voor zijn neven met alkaline batterijen/Volledige functies:Aan / Uit / Vergrendelknop: Schakel tussen modi en vergrendel de koplamp om onbedoeld schakelen tussen modi te voorkomenSpotlens : Zeer geschikt voor taakverlichting of om... (1)
      BioLite HeadLamp 200 Lumen Ember Red Oplaadbare LED Hoofdlamp
      • 00850003383088
      3
      49.95 EUR
    • BioLite Headlamp 200 midnight grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187380968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200691996.jpg
      BioLite BioLite Headlamp 200 midnight grey Headlamp 200 midnight grey Headlamp 200 midnight grey 200 Lumen oplaadbare LED hoofdlampEen minimalistisch ontwerp met maximaal comfort en pasvorm. De Headlamp 200 is de aantrekkelijke start in de oplaadbare hoofdlampen. Met een gegarandeerde opbrengst van 200 lumen is deze allround hoofdlamp een oplaadbaar alternatief voor zijn neven met alkaline batterijen/Volledige functies:Aan / Uit / Vergrendelknop: Schakel tussen modi en vergrendel de koplamp om onbedoeld schakelen tussen modi te voorkomenSpotlens : Zeer geschikt voor taakverlichting of om... (1)
      BioLite Headlamp 200 midnight grey
      • 00850003383675
      3
      49.95 EUR
    • BioLite SolarPanel 10+ 2019 Elektronische apparatuur & opladers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390336.jpg
      BioLite BioLite SolarPanel 10+ 2019 Elektronische apparatuur & opladers SolarPanel 10+ 2019 Elektronische apparatuur & opladers SolarPanel 10+ 2019 Elektronische apparatuur & opladers BioLite SolarPanel 10+ (3000 mAh) - Zonnepaneel (1)
      BioLite SolarPanel 10+ 2019 Elektronische apparatuur & opladers
      • 00853290004544
      3
      142.45 EUR
    • BioLite Powerlight Mini Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116392550.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103584336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/61271668.jpg
      BioLite BioLite Powerlight Mini Blauw Powerlight Mini Blauw Powerlight Mini Blauw BioLite Powerlight Mini Teal - Lamp (1)
      BioLite Powerlight Mini Blauw
      • 00853290004315
      2
      49.95 EUR
    • BioLite HeadLamp, rood 2021 Hardloop verlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137616803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133474646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163816442.jpg
      BioLite BioLite HeadLamp, rood 2021 Hardloop verlichting HeadLamp, rood 2021 Hardloop verlichting HeadLamp, rood 2021 Hardloop verlichting BioLite Hoofdlamp Rood (1)
      BioLite HeadLamp, rood 2021 Hardloop verlichting
      • 00853290004865
      2
      deal
      64.98 EUR
    • BioLite HeadLamp, grijs 2021 Hardloop verlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137616802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166462885.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165078297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185021159.jpg
      BioLite BioLite HeadLamp, grijs 2021 Hardloop verlichting HeadLamp, grijs 2021 Hardloop verlichting HeadLamp, grijs 2021 Hardloop verlichting Type: Hoofdlamp; Toepassingsgebied: Bergsport, Dagelijks gebruik; Energiebron: Accu; Licht breedte: 75 m; Licht sterkte: 330 lm; Gloeilamp: 4; Lichtduur (uur): 3.5; Houder: hoofdband; Maat (L x B x H): 9,5 x 3,5 x 6; Gewicht: 69 g; Type stekker: USB-stekker; Aanvullende gegevens: Lichtsterkte max: 330 Lm (witte vloed + witte vlek), Helderheid min: 5 ch (witte overstroming), Bescherming tegen spatwater: IPX4, Batterij: 900 mAh, 3.4 Wh Lithium-Ion 4 Wh Lithium-Ion, Lichtstanden: White Flood, Wi... (1)
      BioLite HeadLamp, grijs 2021 Hardloop verlichting
      • 00853290004841
      2
      59.95 EUR
    • BioLite Base Lantaarn (7800 mAh)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174546590.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116392463.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124263343.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105946647.jpg
      BioLite BioLite Base Lantaarn (7800 mAh) Base Lantaarn (7800 mAh) Base Lantaarn (7800 mAh) Multifunctionele lamp met Bluetooth en ingebouwde accu (1)
      BioLite Base Lantaarn (7800 mAh)
      • 00853290004469
      1
      119.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met accu DEFAULT
        • accu
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Maglite DEFAULT
        • maglite
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Alecto DEFAULT
        • alecto
      • Hofftech DEFAULT
        • hofftech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 3Dkabel (3dkabel)
      • 123led (123led)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acculux (acculux)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Barebones (barebones)
      • Basic (basic)
      • Benning (benning)
      • Beta (beta)
      • Beurer (beurer)
      • BioLite (biolite)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bookman (bookman)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brauch (brauch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • CAT (cat)
      • Cateye (cateye)
      • Celestron (celestron)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Dunlop (dunlop)
      • Duracell (duracell)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Emos (emos)
      • Energizer (energizer)
      • Enzo (enzo)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Festool (festool)
      • FLIR (flir)
      • Fluke (fluke)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Graphite (graphite)
      • Grundig (grundig)
      • Guillouard (guillouard)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Hybridlight (hybridlight)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Injusa (injusa)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • KEY SMART (key_smart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Konus (konus)
      • Kovea (kovea)
      • König (ko_nig)
      • Lakuda (lakuda)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledswork (ledswork)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Mactronic (mactronic)
      • Makita (makita)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Maxcom (maxcom)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Neo (neo)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Niteize (niteize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petsafe (petsafe)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Profile (profile)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Ring (ring)
      • Robens (robens)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Sigma (sigma)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Streamlight (streamlight)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Testboy (testboy)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tom (tom)
      • Toolland (toolland)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • True Utility (true_utility)
      • Uco (uco)
      • Union (union)
      • Unitec (unitec)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wareco (wareco)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • WORX (worx)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • YATO (yato)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Zink (zink)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximale batterij duur (batterij_levensduur):
      • < 25 uur (<_25)
      • 50 uur - 100 uur (50_uur_-_100_uur)
      • > 100 uur (>_100_uur)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Xenon (xenon)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl