x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ArmyTek zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • ArmyTek Wizard Pro v3, 5500k LED Hoofdlamp werkt op een accu 1800 lm F05501SW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157454000.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149170948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175682746.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166261292.jpg
      ArmyTek ArmyTek Wizard Pro v3, 5500k LED Hoofdlamp werkt op een accu 1800 lm F05501SW Wizard Pro v3, 5500k LED Hoofdlamp werkt op een accu 1800 lm F05501SW Wizard Pro v3, 5500k LED Hoofdlamp werkt op een accu 1800 lm F05501SW Type: zaklamp; Toepassingsgebied: Dagelijks gebruik, Bergsport, Kamperen, tuin, fietsen, Veiligheid; Energiebron: Accu; Materiaal: aluminium; Licht breedte: 130 m; Licht sterkte: 2300 lm; Gloeilamp: 11; Maat (L x B x H): 18 x 2,5; Gewicht: 65 g; Levering: Eén clip, Twee O-ringen, 18650 Li-ion, 1 Magneet USB-oplaadkabel, 1 hoofdband, 1 plastic houder, 1 handleiding; Type stekker: USB-stekker; Aanvullende gegevens: Waarschuwing Lage batterij-indicator en real-time temperatuurregeling, volledige... (1)
      ArmyTek Wizard Pro v3, 5500k LED Hoofdlamp werkt op een accu 1800 lm F05501SW
      • 06957713001814
      • F05501SW
      2
      95.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met accu DEFAULT
        • accu
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Maglite DEFAULT
        • maglite
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Alecto DEFAULT
        • alecto
      • Hofftech DEFAULT
        • hofftech
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 3Dkabel (3dkabel)
      • 7Industries (7industries)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Beta (beta)
      • BioLite (biolite)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brauch (brauch)
      • Brenenstuhl (brenenstuhl)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cars (cars)
      • CAT (cat)
      • Cateye (cateye)
      • Celestron (celestron)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Emos (emos)
      • Energizer (energizer)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • Fluke (fluke)
      • Format (format)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • GEO (geo)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • INC., INC. (inc_inc_)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Lakuda (lakuda)
      • Lantaarn (lantaarn)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledswork (ledswork)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • MAG (mag)
      • Makita (makita)
      • Mellert (mellert)
      • Mercator (mercator)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NOCO (noco)
      • Olympia (olympia)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • POWER PLUS (power_plus)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Robens (robens)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • SeaLife (sealife)
      • Shada (shada)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • Simba (simba)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • TAB (tab)
      • Testboy (testboy)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • TrendX (trendx)
      • True Utility (true_utility)
      • TRW (trw)
      • Union (union)
      • Unitec (unitec)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Virtasenkauppa.fi (virtasenkauppa_fi)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Wareco (wareco)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WORX (worx)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • YATO (yato)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • USB (usb)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Maximale batterij duur (batterij_levensduur):
      • < 25 uur (<_25)
      • 25 uur - 50 uur (25_uur_-_50_uur)
      • 50 uur - 100 uur (50_uur_-_100_uur)
      • > 100 uur (>_100_uur)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl