x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er woofers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wharfedale Pro subwoofer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in woofer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wharfedale Pro Delta X18B passieve subwoofer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148067475.jpg
      Wharfedale Pro Wharfedale Pro Delta X18B passieve subwoofer Delta X18B passieve subwoofer Delta X18B passieve subwoofer Maverifedale Pro Delta X18B Subwoofer, 18 inch, 800 W, zwart (1)
      Wharfedale Pro Delta X18B passieve subwoofer
      • 05025941187783
      2
      491.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Pioneer DEFAULT
        • pioneer
      • Klipsch DEFAULT
        • klipsch
      • Yamaha DEFAULT
        • yamaha
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • SVS DEFAULT
        • svs
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Pioneer (pioneer)
      • Klipsch (klipsch)
      • Yamaha (yamaha)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Apart (apart)
      • Behringer (behringer)
      • BOSS (boss)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Dali (dali)
      • DAP (dap)
      • Devine (devine)
      • Dynacord (dynacord)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Focal (focal)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Jamo (jamo)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JBL (jbl)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Mackie (mackie)
      • Magnat (magnat)
      • Max (max)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • Rel Acoustics (rel_acoustics)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skytec (skytec)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SVS (svs)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Budget (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Subwoofer (subwoofertype):
      • Actieve subwoofer (actieve_subwoofer)
      • Passieve subwoofer (passieve_subwoofer)
    • Speaker Gevoeligheid (gevoeligheid_speaker):
      • 89 dB (gevoeligheid_speaker_89.0)
      • 105 dB (gevoeligheid_speaker_105.0)
      • 108 dB (gevoeligheid_speaker_108.0)
      • 111 dB (gevoeligheid_speaker_111.0)
      • 114 dB (gevoeligheid_speaker_114.0)
      • 116 dB (gevoeligheid_speaker_116.0)
      • 118 dB (gevoeligheid_speaker_118.0)
      • 124 dB (gevoeligheid_speaker_124.0)
    • Impedantie (impedantie):
      • 0 Ohm (0)
      • 4 Ohm (4)
      • 5 Ohm (5)
      • 8 Ohm (8)
      • 25 Ohm (25)
      • 33 Ohm (33)
      • 100 Ohm (100)
      • 25000 Ohm (25000)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl