x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er woofers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Skytec subwoofer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in woofer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Skytec TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31934151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31934152.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31934153.jpg
      Skytec Skytec TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt Vonyx TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt (1)
      Skytec TX15A Actieve Subwoofer 15 inch 1000 Watt
      • 08715693266207
      • 08715693266191
      • 170.788
      1
      188.36 EUR
    • Skytec SMW18 passieve 18 inch subwoofer 1000W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125005834.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125005835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157570853.jpg
      Skytec Skytec SMW18 passieve 18 inch subwoofer 1000W SMW18 passieve 18 inch subwoofer 1000W SMW18 passieve 18 inch subwoofer 1000W Deze subwoofer zorgt voor de laag-ondersteuning die u net niet kunt bereiken met een fullrange luidsprekerkast. Ideaal voor toepassingen waar een bepaald budget is vastgesteld voor apparatuur. (1)
      Skytec SMW18 passieve 18 inch subwoofer 1000W
      • 08715693061130
      • 170754
      1
      209.00 EUR
    • Skytec SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/41261886.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/41261889.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/41261888.jpg
      Skytec Skytec SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart Vonyx SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart (1)
      Skytec SMWBA15 Active subwoofer 300W Zwart
      • 08715693268812
      • 170.758
      1
      235.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Pioneer DEFAULT
        • pioneer
      • Klipsch DEFAULT
        • klipsch
      • Yamaha DEFAULT
        • yamaha
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • SVS DEFAULT
        • svs
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Pioneer (pioneer)
      • Klipsch (klipsch)
      • Yamaha (yamaha)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Alpine (alpine)
      • Apart (apart)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Buttkicker (buttkicker)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Dali (dali)
      • Devine (devine)
      • Dynacord (dynacord)
      • Elac (elac)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Jamo (jamo)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JBL (jbl)
      • KEF (kef)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LOEWE (loewe)
      • Mackie (mackie)
      • Magnat (magnat)
      • Max (max)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Numan (numan)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Rel Acoustics (rel_acoustics)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skytec (skytec)
      • Sony (sony)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SVS (svs)
      • Synq (synq)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Budget (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Subwoofer (subwoofertype):
      • Actieve subwoofer (actieve_subwoofer)
      • Passieve subwoofer (passieve_subwoofer)
    • Speaker Gevoeligheid (gevoeligheid_speaker):
      • 88 dB (gevoeligheid_speaker_88.0)
      • 105 dB (gevoeligheid_speaker_105.0)
      • 108 dB (gevoeligheid_speaker_108.0)
      • 109 dB (gevoeligheid_speaker_109.0)
      • 110 dB (gevoeligheid_speaker_110.0)
      • 111 dB (gevoeligheid_speaker_111.0)
      • 113 dB (gevoeligheid_speaker_113.0)
      • 114 dB (gevoeligheid_speaker_114.0)
      • 116 dB (gevoeligheid_speaker_116.0)
      • 118 dB (gevoeligheid_speaker_118.0)
    • Impedantie (impedantie):
      • 0 Ohm (0)
      • 4 Ohm (4)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 25 Ohm (25)
      • 33 Ohm (33)
      • 100 Ohm (100)
      • 20000 Ohm (20000)
      • 25000 Ohm (25000)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aux (aux_ingang):
      • Ja (ja)
    • Inclusief Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl