x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Numan UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Numan UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Numan UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Numan UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197235192.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233998870.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233998869.jpg?ts=1
Numan Numan UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart UniSUB actieve subwoofer 25 cm (10") zwart 25,4 cm (10") woofer in down firing constructie, Aluminium standvoet met resonantiedempende siliconen voetjes, Line output voor signaaltransfer, Meervoudig verstijfde, resonantie-arme MDF behuizing met NUMAN bassreflexpoort aan de voorzijde (1)
  • 04260509685894
1
deal
  • Technische details
    • Subwoofertype: Actieve subwoofer
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 189.99 229.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      25,4 cm (10") woofer in down firing constructie, Aluminium standvoet met resonantiedempende siliconen voetjes, Line output voor signaaltr...
      189.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Dali K-14F - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215663503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523863.jpg?ts=1
      Dali Dali K-14F - Wit K-14F - Wit K-14F - Wit . [vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Of het nu gaat om het vullen van de kamer met stereomuziek of het voelen van de subtiele trillingen van de soundtrack van een film, de nieuwe DALI SUB K-14 F zal het leveren!Gebouwd rond een 14" aluminium woofer met lange slag en met een 500 watt klasse D versterker heeft de DALI SUB K-14 F het vermogen en de controle voor zowel indrukwekkende film- als heerlijke muziekweergave. Sluit de subwoofer aan op je versterker via LFE of line-out en bereid je voor om in je stoel te worden geduwd.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2725" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2721" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Frequentieberei (1)
      Dali K-14F - Wit
      • 05703120107776
      • 5703120107776
      1
    • Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213146931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216243143.jpg?ts=1
      Philips Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wil jij dieper en grootser geluid bij je Philips TV? De Philips TAW8506 is een goed alternatief voor een soundbar. Deze slanke subwoofer levert diepe basgeluiden en zorgt voor een geweldige kijkervaring. Je hebt bij deze subwoofer geen versterker of receiver nodig.Diepe basgeluidenDe TAW8506 heeft 150W RMS en levert maximaal 300W. Deze slanke subwoofer heeft een 8 inch woofer waarmee je van diepe, rijke basgeluiden geniet tijdens je film, sportwedstrijd of muziek. Het is ook mogelijk om de subwoofer aan je TV en een paar compatible draadloze speakers te verbinden voor meeslepend surround sound, hij is namelijk compatible met DTS Play-Fi.Eenvoudig aan te sluitenDit slanke design met hoogwaardige afwerking kun je overal in de woonkamer kwijt. Sluit de subwoofer eenvoudig aan op je Philips-TV via de Philips Sound-app of het DTS Play-Fi-menu op je TV en jouw bingewatch-avond kan beginnen! (3)
      Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10
      • 04895229123847
      • 4895229123847
      • TAW8506/10
      7
    • KEF KC62 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220167010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233419431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185944308.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203617935.jpg?ts=1
      KEF KEF KC62 Wit KC62 Wit KC62 Wit * Ontwerp: Uni-Core Force Cancellation * Driver-eenheden: 2 x 16,5 cm drivers * Frequentierespons (±3DB): 11Hz 200Hz * uitgang: 105dB * Versterkertype: Geïntegreerd, Klasse-D * Versterkervermogen: 1000W RMS (2 x 500W RMS) * Variabele lage basfilter: 40Hz 140Hz, LFE * Ingang: RCA-phono/Cinch, Ingangen voor luidsprekerniveau * Lijnuitgang: RCA-phono/Cinch * Hoogdoorlaatfilter lijnuitgang: 40Hz 120Hz, Bypass * Stroomvereisten: 100 - 240V, 50/60 Hz * Stroomverbruik: 1000W * Gewicht: 14kg * Afmetingen (H X B X D) met achterpaneel en voeten: 246 x 256 x 248 mm * Afwerkingen: Carbonzwart, Mineraalwit (1)
      KEF KC62 Wit
      • 00637203217838
      • SP3949AA
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 199.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 199.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 229.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 229.99
    • partner@vergelijk.nl