x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kenwood Autoluidsprekers (kfc-s1766)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kenwood Autoluidsprekers (kfc-s1766)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kenwood Autoluidsprekers (kfc-s1766)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kenwood Autoluidsprekers (kfc-s1766)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213707368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151568215.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213629971.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112007326.jpg?ts=1
Kenwood Kenwood Autoluidsprekers (kfc-s1766) Autoluidsprekers (kfc-s1766) Autoluidsprekers (kfc-s1766) 2-weg luidspreker 17 cm met roosters Coaxiale luidspreker Woofer 170 mm Tweeter 25 mm (1)
  • 00019048222848
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Staal, Textiel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 45.79 45.79 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kenwood KFC-S1766 - Autospeakers (16,5 cm)45.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      2-weg luidspreker 17 cm met roosters Coaxiale luidspreker Woofer 170 mm Tweeter 25 mm45.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068587.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins ASW610 Zwart ASW610 Zwart ASW610 Zwart De nieuwe 600-serie van Bowers & Wilkins vult uw huis met ongerept geluid. Sinds 1966 heeft B&W technologische vooruitgang geboekt in het ontwerpen van de perfecte luidspreker, en de nieuwste innovaties brengen dat erfgoed naar zowel muziek- als filmliefhebbers.. De 600-serie omvat drie subwoofers, variërend van de compacte ASW608 tot de krachtige ASW610XP. Elk beschikt over een audiofiele standaard, zeer efficiënte klasse D-versterker om elk wervelend, waterschokkend geluid dat je hoort vast te leggen. Elk van de subwoofers is afgewerkt om bij de rest van de serie te passen, in prachtig mat zwart en wit om naadloos te integreren in elk interieur. Met de zesde generatie van de 600-serie kun je je ruimte echt omtoveren voor een prachtige geluidssessie.Technische kenmerken: Conus-aandrijfeenheid van papier/aramidevezel, 200 W ICEpower®-versterkerBeschrijving: Actieve gesloten subwoofersysteem ActAandrijfeenheden: ø250 mm (10 in) papier/aramidevezelconus met lange throwFrequentiebereik: - (5)
      Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • 00714346331567
      • 00714346309825
      • 00714346305575
      • ASW610 zwart
      • FP26573
      • ASW610 Black Soft Touch
      • FP40878
      • ASW610/ZWA
      • 0714346331567
      4
    • Audiophony iLINEsub12P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229832388.jpg?ts=1
      Audiophony Audiophony iLINEsub12P iLINEsub12P iLINEsub12P Audiophony iLINESUB12P passieve subwoofer (1)
      Audiophony iLINEsub12P
      • 03662009018317
      2
    • Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211775528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189411904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238431423.jpg?ts=1
      Fenton Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart Actieve subwoofer - Fenton SHFS10B - hifi subwoofer 10'' - 200W - Zwart (1)
      Fenton SHFS10B - 10" Actieve Subwoofer - Zwart
      • 08715693250572
      • 100.309
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 31.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 31.50
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 31.30
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.30
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 26.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 31.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 31.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 31.34
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 31.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.45
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 31.45
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 31.29
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.29
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 37.86
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 36.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.40
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 36.59
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 36.10
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.10
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 46.20
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 46.20
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 51.70
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.89
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 40.04
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 45.19
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 45.19
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 45.19
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 45.19
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 45.19
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 45.79
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 45.79
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 45.79
    • partner@vergelijk.nl