x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KEF Kube12b

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews KEF Kube12b
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KEF Kube12b
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KEF Kube12b
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103149981.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147290991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115796468.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115796470.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113077447.jpg?ts=1
KEF KEF Kube12b Kube12b Kube12b De KEF Kube12b is een grote, krachtige actieve subwoofer. Met zijn 41 centimeter hoogte en een breedte van 39,3 centimeter is de subwoofer geschikt voor plaatsing in grotere ruimtes. De subwoofer levert een snelle, heldere bas die verschillende muziekstijlen en filmgeluiden goed tot zijn recht brengt. Dankzij de gesloten behuizing, komen de lage frequenties nog beter tot hun recht. Met het ruime scala aan diverse poorten en instellingen pas je de subwoofer eenvoudig aan elke plaatsing in de kamer aan. Combineer de subwoofer met speakers en een center speaker voor een home cinema ervaring. (3)
  • 00637203215360
  • SP3941BA
  • 000000000000243100
4
  • Technische details
    • Gevoeligheid speaker: 114 dB
    • Verbinding: Bedraad
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
  • Geluid
    • RMS-vermogen in Watt: 300 Watt
  • 629.00 750.00 EUR 4
    4
    • OrangeAudio NL OrangeAudio NL
      * Ontwerp: Powered Subwoofer (gesloten) * Frequentiebereik: 22 to 140Hz (±3dB) * Maximale output: 114dB * Versterkervermogen: 300W RMS * ...629.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      KEF Kube 12b Subwoofer - Zwart639.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De KEF Kube12b is een grote, krachtige actieve subwoofer. Met zijn 41 centimeter hoogte en een breedte van 39,3 centimeter is de subwoofe...750.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Audiomixonline.nl Audiomixonline.nl
      12-inch actieve subwooferDe Kube12b is ontworpen om de diepste bas voor muziek en films te leveren, als u wilt dat u het laag volledig er...750.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Dali K-14F - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215663503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523863.jpg?ts=1
      Dali Dali K-14F - Wit K-14F - Wit K-14F - Wit . [vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Of het nu gaat om het vullen van de kamer met stereomuziek of het voelen van de subtiele trillingen van de soundtrack van een film, de nieuwe DALI SUB K-14 F zal het leveren!Gebouwd rond een 14" aluminium woofer met lange slag en met een 500 watt klasse D versterker heeft de DALI SUB K-14 F het vermogen en de controle voor zowel indrukwekkende film- als heerlijke muziekweergave. Sluit de subwoofer aan op je versterker via LFE of line-out en bereid je voor om in je stoel te worden geduwd.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2725" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2721" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Frequentieberei (2)
      Dali K-14F - Wit
      • 05703120107776
      • 5703120107776
      1
    • Focal Actieve subwoofer SUB AIR DIAMOND Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127010978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187531695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147884579.jpg?ts=1
      Focal Focal Actieve subwoofer SUB AIR DIAMOND Zwart Actieve subwoofer SUB AIR DIAMOND Zwart Actieve subwoofer SUB AIR DIAMOND Zwart Actieve basreflex subwoofer. - Type Actieve basreflex subwoofer- Afwerking Hoogglans Zwart- Drivers Polyflex 21 cm woofer- Frequentiebereik (+of-3dB) 42Hz - 200Hz- Laagfrequent punt 35Hz- Aanbevolen versterkervermogen 100 W BASH-versterker- Subwooferfuncties Variabele crossover 50Hz tot 200Hz, Phase inverter 0°/180°, Autopower, LFE-ingang (2)
      Focal Actieve subwoofer SUB AIR DIAMOND Zwart
      • 03544057690335
      2
    • Audiophony iLINEsub12P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229832388.jpg?ts=1
      Audiophony Audiophony iLINEsub12P iLINEsub12P iLINEsub12P Audiophony iLINESUB12P passieve subwoofer (1)
      Audiophony iLINEsub12P
      • 03662009018317
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 639.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 639.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 639.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 750.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 750.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 750.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 750.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 750.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 750.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 750.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 598.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 629.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 639.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 639.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 629.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 629.00
    • partner@vergelijk.nl