x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Auna Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Auna Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Auna Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Auna Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157570543.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233974919.jpg?ts=1
Auna Auna Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk Line-300-SW-BH Actieve Subwoofer AUX beuk Actieve subwoofer met 25cm (10") woofer en automatisch inschakelbaar, Geïntegreerde versterker met mogelijkheid voor frequentie- en fase-aanpassing, Basreflex Frontfire constructie voor krachtige basweergave, Aansluitklemmen voor surroundluidsprekers, TV, DVD-speler, Houten behuizing met beukafwerking en afneembare luidsprekerafdekking (1)
  • 04260322374784
1
deal
  • Technische details
    • Subwoofertype: Actieve subwoofer
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin
  • 119.99 134.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Actieve subwoofer met 25cm (10") woofer en automatisch inschakelbaar, Geïntegreerde versterker met mogelijkheid voor frequentie- en fase-...
      119.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Dali K-14F - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215663503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523863.jpg?ts=1
      Dali Dali K-14F - Wit K-14F - Wit K-14F - Wit . [vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Of het nu gaat om het vullen van de kamer met stereomuziek of het voelen van de subtiele trillingen van de soundtrack van een film, de nieuwe DALI SUB K-14 F zal het leveren!Gebouwd rond een 14" aluminium woofer met lange slag en met een 500 watt klasse D versterker heeft de DALI SUB K-14 F het vermogen en de controle voor zowel indrukwekkende film- als heerlijke muziekweergave. Sluit de subwoofer aan op je versterker via LFE of line-out en bereid je voor om in je stoel te worden geduwd.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2725" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2721" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Frequentieberei (1)
      Dali K-14F - Wit
      • 05703120107776
      • 5703120107776
      1
    • Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213146931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213612324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216243143.jpg?ts=1
      Philips Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wireless Subwoofer TAW8506/10 Wil jij dieper en grootser geluid bij je Philips TV? De Philips TAW8506 is een goed alternatief voor een soundbar. Deze slanke subwoofer levert diepe basgeluiden en zorgt voor een geweldige kijkervaring. Je hebt bij deze subwoofer geen versterker of receiver nodig.Diepe basgeluidenDe TAW8506 heeft 150W RMS en levert maximaal 300W. Deze slanke subwoofer heeft een 8 inch woofer waarmee je van diepe, rijke basgeluiden geniet tijdens je film, sportwedstrijd of muziek. Het is ook mogelijk om de subwoofer aan je TV en een paar compatible draadloze speakers te verbinden voor meeslepend surround sound, hij is namelijk compatible met DTS Play-Fi.Eenvoudig aan te sluitenDit slanke design met hoogwaardige afwerking kun je overal in de woonkamer kwijt. Sluit de subwoofer eenvoudig aan op je Philips-TV via de Philips Sound-app of het DTS Play-Fi-menu op je TV en jouw bingewatch-avond kan beginnen! (3)
      Philips Wireless Subwoofer TAW8506/10
      • 04895229123847
      • 4895229123847
      • TAW8506/10
      7
    • Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068587.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins ASW610 Zwart ASW610 Zwart ASW610 Zwart De nieuwe 600-serie van Bowers & Wilkins vult uw huis met ongerept geluid. Sinds 1966 heeft B&W technologische vooruitgang geboekt in het ontwerpen van de perfecte luidspreker, en de nieuwste innovaties brengen dat erfgoed naar zowel muziek- als filmliefhebbers.. De 600-serie omvat drie subwoofers, variërend van de compacte ASW608 tot de krachtige ASW610XP. Elk beschikt over een audiofiele standaard, zeer efficiënte klasse D-versterker om elk wervelend, waterschokkend geluid dat je hoort vast te leggen. Elk van de subwoofers is afgewerkt om bij de rest van de serie te passen, in prachtig mat zwart en wit om naadloos te integreren in elk interieur. Met de zesde generatie van de 600-serie kun je je ruimte echt omtoveren voor een prachtige geluidssessie.Technische kenmerken: Conus-aandrijfeenheid van papier/aramidevezel, 200 W ICEpower®-versterkerBeschrijving: Actieve gesloten subwoofersysteem ActAandrijfeenheden: ø250 mm (10 in) papier/aramidevezelconus met lange throwFrequentiebereik: - (5)
      Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • 00714346331567
      • 00714346309825
      • 00714346305575
      • ASW610 zwart
      • FP26573
      • ASW610 Black Soft Touch
      • FP40878
      • ASW610/ZWA
      • 0714346331567
      4
    • min
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
    • partner@vergelijk.nl