x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpine SWT-12S4

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpine SWT-12S4
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpine SWT-12S4
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpine SWT-12S4
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31933405.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210814409.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151939853.jpg?ts=1
Alpine Alpine SWT-12S4 SWT-12S4 SWT-12S4 Alpine SWT-12S4 (1)
  • 04958043543946
  • SWT-12S4
2
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Breedte van de subwoofer: 300 mm
  • Subwoofer
    • Gemiddeld vermogen subwoofer: 300 Watt
    • Number of subwoofers: 1
    • Subwoofer peak power: 1000 Watt
    • Subwoofer sensitivity: 92 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 137.25 142.99 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      1000 W137.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Alpine SWT-12S4142.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      3
    • Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068587.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins ASW610 Zwart ASW610 Zwart ASW610 Zwart De nieuwe 600-serie van Bowers & Wilkins vult uw huis met ongerept geluid. Sinds 1966 heeft B&W technologische vooruitgang geboekt in het ontwerpen van de perfecte luidspreker, en de nieuwste innovaties brengen dat erfgoed naar zowel muziek- als filmliefhebbers.. De 600-serie omvat drie subwoofers, variërend van de compacte ASW608 tot de krachtige ASW610XP. Elk beschikt over een audiofiele standaard, zeer efficiënte klasse D-versterker om elk wervelend, waterschokkend geluid dat je hoort vast te leggen. Elk van de subwoofers is afgewerkt om bij de rest van de serie te passen, in prachtig mat zwart en wit om naadloos te integreren in elk interieur. Met de zesde generatie van de 600-serie kun je je ruimte echt omtoveren voor een prachtige geluidssessie.Technische kenmerken: Conus-aandrijfeenheid van papier/aramidevezel, 200 W ICEpower®-versterkerBeschrijving: Actieve gesloten subwoofersysteem ActAandrijfeenheden: ø250 mm (10 in) papier/aramidevezelconus met lange throwFrequentiebereik: - (5)
      Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • 00714346331567
      • 00714346309825
      • 00714346305575
      • ASW610 zwart
      • FP26573
      • ASW610 Black Soft Touch
      • FP40878
      • ASW610/ZWA
      • 0714346331567
      4
    • Polk Audio HTS12 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221981662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753400.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172579834.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182753388.jpg?ts=1
      Polk Audio Polk Audio HTS12 Zwart HTS12 Zwart HTS12 Zwart Ben je op zoek naar een diepe bass voor home cinema en muziek? Dan is dePolk HTS 12 een uitstekende optie! Je ontdekt niet alleen een geweldige sound, door de moderne Amerikaanse stijl past deze subwoofer in ieder interieur.De voordelen van de Polk HTS 12:Krachtige diepe bassDynamic Balance-technologiePowerPort-technologie voor diepere basresponsPrachtige afwerking: past bij ieder interieurEen geweldige home cinema-ervaring met de Polk HTS 12De Polk HTS 12 subwoofer verbetert jouw home cinema-ervaring met een krachtige diepe bass. Hij is voorzien van een langwerpige Dynamic Balance-driver van 12 inch, wat resulteert in een zuivere, heldere bas, een betere lineariteit, minder vervorming en meer duurzaamheid. De gepatenteerde PowerPort-technologie (dat naar de vloer is gericht) zet de (2)
      Polk Audio HTS12 Zwart
      • 00747192128364
      • 0747192128364
      • HTSSUB12BK
      • 5719587
      3
    • Audiophony iLINEsub12P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229832388.jpg?ts=1
      Audiophony Audiophony iLINEsub12P iLINEsub12P iLINEsub12P Audiophony iLINESUB12P passieve subwoofer (1)
      Audiophony iLINEsub12P
      • 03662009018317
      2
    • min
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.60
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.60
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.60
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 99.60
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 101.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 101.10
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 101.10
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 101.10
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 101.30
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 101.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 101.50
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 125.60
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 125.60
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 100.66
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 101.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 101.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 107.93
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 100.66
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 101.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 101.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 101.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 101.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 100.66
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 100.66
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 137.25
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 137.25
    • partner@vergelijk.nl