x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpine SWE-815

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpine SWE-815
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpine SWE-815
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpine SWE-815
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31933663.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31933665.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/31933664.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120093466.jpg?ts=1
Alpine Alpine SWE-815 SWE-815 SWE-815 Elektrisch vermogen: 300 W RMS. Vormfactor: 20,32 cm. Stroomvoorziening via wisselstroom. Weerstand: 4 ohm. Frequentiebereik: 34 - 1500 Hz. Met afstandsbediening. (1)
  • 05053086360051
  • 04958043541928
  • SWE-815
3
  • Technische details
    • Subwoofertype: Actieve subwoofer
    • Breedte van de subwoofer: 288 mm
    • Hoogte van de subwoofer: 291 mm
    • Diepte van de subwoofer: 363 mm
    • Afstandsbediening: Ja
  • Subwoofer
    • Gemiddeld vermogen subwoofer: 100 Watt
    • Number of subwoofers: 1
    • Subwoofer peak power: 300 Watt
    • Subwoofer sensitivity: 91 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Inhoud van de verpakking
    • Snelstartgids: Ja
  • 146.90 194.99 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Elektrisch vermogen: 300 W RMS. Vormfactor: 20,32 cm. Stroomvoorziening via wisselstroom. Weerstand: 4 ohm. Frequentiebereik: 34 - 1500 H...146.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Elektrisch vermogen: 300 W RMS. Vormfactor: 20,32 cm. Stroomvoorziening via wisselstroom. Weerstand: 4 ohm. Frequentiebereik: 34 - 1500 H...158.18, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Alpine SWE-815 subwoofer 100 W Actieve subwoofer Zwart194.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Dali K-14F - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187530990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215663503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106523863.jpg?ts=1
      Dali Dali K-14F - Wit K-14F - Wit K-14F - Wit . [vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Of het nu gaat om het vullen van de kamer met stereomuziek of het voelen van de subtiele trillingen van de soundtrack van een film, de nieuwe DALI SUB K-14 F zal het leveren!Gebouwd rond een 14" aluminium woofer met lange slag en met een 500 watt klasse D versterker heeft de DALI SUB K-14 F het vermogen en de controle voor zowel indrukwekkende film- als heerlijke muziekweergave. Sluit de subwoofer aan op je versterker via LFE of line-out en bereid je voor om in je stoel te worden geduwd.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2725" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2721" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Frequentieberei (1)
      Dali K-14F - Wit
      • 05703120107776
      • 5703120107776
      1
    • Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113068587.jpg?ts=1
      Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins ASW610 Zwart ASW610 Zwart ASW610 Zwart De nieuwe 600-serie van Bowers & Wilkins vult uw huis met ongerept geluid. Sinds 1966 heeft B&W technologische vooruitgang geboekt in het ontwerpen van de perfecte luidspreker, en de nieuwste innovaties brengen dat erfgoed naar zowel muziek- als filmliefhebbers.. De 600-serie omvat drie subwoofers, variërend van de compacte ASW608 tot de krachtige ASW610XP. Elk beschikt over een audiofiele standaard, zeer efficiënte klasse D-versterker om elk wervelend, waterschokkend geluid dat je hoort vast te leggen. Elk van de subwoofers is afgewerkt om bij de rest van de serie te passen, in prachtig mat zwart en wit om naadloos te integreren in elk interieur. Met de zesde generatie van de 600-serie kun je je ruimte echt omtoveren voor een prachtige geluidssessie.Technische kenmerken: Conus-aandrijfeenheid van papier/aramidevezel, 200 W ICEpower®-versterkerBeschrijving: Actieve gesloten subwoofersysteem ActAandrijfeenheden: ø250 mm (10 in) papier/aramidevezelconus met lange throwFrequentiebereik: - (5)
      Bowers & Wilkins ASW610 Zwart
      • 00714346331567
      • 00714346309825
      • 00714346305575
      • ASW610 zwart
      • FP26573
      • ASW610 Black Soft Touch
      • FP40878
      • ASW610/ZWA
      • 0714346331567
      5
    • Klipsch R-120SW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142890658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140546409.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162428708.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143191026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237302604.jpg?ts=1
      Klipsch Klipsch R-120SW R-120SW R-120SW Welke componenten zijn bij de levering van het product inbegrepen: Subwoofer (1)
      Klipsch R-120SW
      • 00743878036220
      • 0743878036220
      • 5785597
      • K1065960
      2
    • Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208584729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167623245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105494020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144188.jpg?ts=1
      Jamo Jamo S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart S 808 Subwoofer Zwart De S 808 SUB is een subwoofer van Jamo. Hij is uitgerust met een 8-inch polyfiber woofer en een 100 W klasse D-versterker. Hij levert een dynamische, krachtige bas in elke luisteromgeving. De S 808 SUB maakt gebruik van een ultradunne behuizing waardoor de subwoofer overal geplaatst kan worden. Hij kan bijvoorbeeld tegen de wand geplaatst worden, maar ook zijdelings naast een kast. Hij zou zelfs onder een bank of stoel geplaatst kunnen worden. De 90° voedingskabel zorgt voor een extra strakke plaatsing tegen de muur. De klasse D-versterker en ingangspaneel zijn op de bodem van de behuizing gemonteerd, wat zorgt voor een onopvallende look in elke richting. (1)
      Jamo S 808 Subwoofer Zwart
      • 05709009003320
      • 1064597
      • 41064598
      4
      deal
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 142.18
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 142.18
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 142.18
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 182.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 182.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 147.15
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 143.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 143.60
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 139.05
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 144.21
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 144.21
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 141.87
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 141.87
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 141.87
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 141.87
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 140.92
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 140.47
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 140.47
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 140.47
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 182.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 144.06
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 144.48
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 142.57
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 143.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 143.98
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 142.53
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 140.47
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 142.67
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 143.86
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 143.86
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 145.07
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 140.65
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 142.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 142.76
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 140.15
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 140.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 140.15
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 140.93
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 140.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 140.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 141.13
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 141.13
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 141.13
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 141.13
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 141.13
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 141.13
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 141.13
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 138.96
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 138.41
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 139.86
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 139.86
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 139.86
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.86
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.86
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 139.68
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 139.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 138.41
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 143.83
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 143.83
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 141.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 141.82
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 143.83
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 140.05
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 140.05
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 140.05
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 140.05
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 141.82
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 140.05
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 141.82
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 141.92
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 141.92
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 143.83
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 188.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 158.18
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 156.76
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 158.18
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 158.18
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 146.90
    • partner@vergelijk.nl