x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maier winterjas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Maier Ineska Light Jas Dames
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/9/maier-ineska-light-jas-dames-105425779.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/5/0/maier-sports-nu-15-korting-functionele-jas-ineska-light-w--107075350.jpg
      Maier Ineska Light Jas Dames (1)
      Maier Ineska Light Jas Dames
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      203.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      203.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
      most_sold
    • Maier Edessa Jas Dames
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/1/3/maier-edessa-jas-dames-105425813.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/3/9/5/maier-sports-nu-15-korting-functionele-jas-edessa--107089395.jpg
      Maier Edessa Jas Dames (1)
      Maier Edessa Jas Dames
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      233.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      233.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Falcon DEFAULT
        • falcon
      • Only DEFAULT
        • only
      • The north face DEFAULT
        • the_north_face
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
    • Merk (brand):
      • Airforce (airforce)
      • The north face (the_north_face)
      • Napapijri (napapijri)
      • Maier (maier)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • !Solid (_solid)
      • 10 feet (10_feet)
      • 66 North (66_north)
      • Aaiko (aaiko)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alife & kickin (alife_kickin)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Amy vermont (amy_vermont)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Aniston (aniston)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arizona (arizona)
      • Arma (arma)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Axant (axant)
      • B'twin (b_twin)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Belloya (belloya)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Ben sherman (ben_sherman)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Betty & Co (betty_co)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blauer.USA (blauer_usa)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • BLONDE No. 8 (blonde_no_8)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomboogie (bomboogie)
      • Bondi (bondi)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • C&A (c_a)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Canadian Classics (canadian_classics)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheer (cheer)
      • Cinque (cinque)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Ciso (ciso)
      • CKS (cks)
      • Classic (classic)
      • Claudia sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Comma casual identity (comma_casual_identity)
      • Converse (converse)
      • Coolcat (coolcat)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Crosshatch (crosshatch)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Danwear (danwear)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Dickies (dickies)
      • DIDI (didi)
      • Didriksons1913 (didriksons1913)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dress In (dress_in)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dry Laundry (dry_laundry)
      • Dstrezzed (dstrezzed)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • Exxtasy (exxtasy)
      • Falcon (falcon)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fila (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fortezza (fortezza)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Fuchs Schmitt (fuchs_schmitt)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Geox (geox)
      • Giacomo (giacomo)
      • Gil Bret (gil_bret)
      • Gipsy (gipsy)
      • Glamorous (glamorous)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Gore (gore)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Gwynedds (gwynedds)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harrington (harrington)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Il dolce (il_dolce)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • INESIS (inesis)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjorn (isbjorn)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Julietta (julietta)
      • Junarose (junarose)
      • Jupiter (jupiter)
      • Juvia (juvia)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • KIOMI (kiomi)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klingel (klingel)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kultivate (kultivate)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Lebek (lebek)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • LE TEMPS DES CERISES (le_temps_des_cerises)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief! (lief_)
      • Life-line (life_line)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Ltb (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M. collection (m_collection)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Maria Höfl-riesch (maria_ho_fl_riesch)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maze (maze)
      • Mazine (mazine)
      • Melrose (melrose)
      • Meru (meru)
      • Miamoda (miamoda)
      • Millet (millet)
      • Milo (milo)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss etam (miss_etam)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • Morgan (morgan)
      • Moscow (moscow)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain equipment (mountain_equipment)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Native youth (native_youth)
      • New balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • NIHIL (nihil)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • No.1 Como (no_1_como)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Bend (north_bend)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nrs (nrs)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxford Blue (oxford_blue)
      • Paola (paola)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul & joe sister (paul_joe_sister)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pinewood (pinewood)
      • PLEASE (please)
      • Pme (pme)
      • Polarino (polarino)
      • PrAna (prana)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Proviz (proviz)
      • Puma (puma)
      • Pyrenex (pyrenex)
      • Pyua (pyua)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Redpoint (redpoint)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour (retour)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Roosevelt (roosevelt)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Satrday. (satrday_)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schott (schott)
      • Schott nyc (schott_nyc)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Solognac (solognac)
      • Soulstar (soulstar)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Spoom (spoom)
      • Stedman (stedman)
      • Steps (steps)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Studio coletti (studio_coletti)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Torstai (torstai)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trekmates (trekmates)
      • Triangle (triangle)
      • TRIBORD (tribord)
      • Trigema (trigema)
      • Triple2 (triple2)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • True Religion (true_religion)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Twinlife (twinlife)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Volcom (volcom)
      • WED'ZE (wed_ze)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wesc (wesc)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Windfield (windfield)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • Yeti (yeti)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoey (zoey)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (maat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Lila (lila)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lederlook (lederlook)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • schapenvacht (schapenvacht)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl