x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230904391.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201601411.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307837.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307840.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224307835.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout (1)
  • 08718475625933
2
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Bruin
  • 180.69 183.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Wijnkast 72x32x90 cm massief eikenhout180.69, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit houten wijnrek is een tijdloze accessoire voor je huis en perfect voor wijnverzamelaars. Deze wijnkast is gemaakt van massief eikenho...
      183.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233740943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233754091.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233753903.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal Elegant design en slim verbruik: de Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast is een kleine, praktische koelkast, die met zijn moderne glazen deur met een front van roestvrij staal elk woonlandschap en keukenblok verrijkt - welkom in de eredivisie van de wijnopslag! Dankzij het actieve koolstoffilter kan hij geurloos en langdurig worden bewaard en biedt hij edele wijnen de optimale drinktemperatuur. Voor fijnproevers en designliefhebbers: de Vinovilla 20 Built-In van Klarstein biedt stijlv... (1)
      Klarstein Vinovilla 20 Built-In wijnkoelkast 50l / 20 flessen glazen deur roestvrij staal
      • 04060656509988
      2
    • Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181650541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227198280.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225125092.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart Jaren 50: vrijstaande retro wijnkoeler, 70 liter volume: voor 19 wijnflessen, Koelzone met regelbare temperatuur: 4 tot 22 °C voor rode of witte wijnen, 4 opbergniveaus: 3 uittrekbare houten schappen & bodemrooster, Perfect verlicht: met witte led-binnenverlichting, Intuïtief: lichte bediening via touch-paneel (1)
      Klarstein Vinetage 19 Uno - Retro Wijnkoelkast - Zwart
      • 04060656447815
      2
    • Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226610890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226637728.jpg?ts=1
      Vinata Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen Een wijn klimaatkast is onmisbaar voor iedere wijnliefhebber. Een echte Eyecatcher! Naast een optimale smaakbeleving van uw wijn wilt u deze natuurlijk ook met trots kunnen uitserveren. Hiervoor hebben wij een ruime selectie aan wijnaccessoires samengesteld die dit mogelijk maken. Op werkdagen voor 16:00 uur besteld = volgende werkdag geleverd! Wijnkasten geschikt voor inbouw, onderbouw en vrijstaand., Gewicht: 63.272669194 Pond, Fabrikant: Vinata (1)
      Vinata Wijnklimaatkast Met Zwarte Deur - 27 Flessen
      • 08719172419276
      3
    • Liebherr WTES1672-21 Wijnklimaatkast 95L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208199501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101560320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135694962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135694963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135695005.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr WTES1672-21 Wijnklimaatkast 95L WTES1672-21 Wijnklimaatkast 95L WTES1672-21 Wijnklimaatkast 95L De houten plateaus lopen op rails en de dimbare LED verlichting kan permanent ingeschakeld worden. Specificaties: Buitenmaten: 600x575x822(h)mm Temperatuurbereik: +5C tot +20C Energieklasse: A Energiekosten per jaar: € 30 Energieverbruik per jaar: 137 kWh Netto inhoud totaal: 95 l Bruto inhoud koeldeel: 123 l Netto inhoud koeldeel: 95 l waarvan Wijn: 95 l Klimaatklasse: SN-ST Geluidsniveau: 38 dB Spanning: 220/240 V Aansluitwaarde: 0,8 A Koelmiddel: R600a Behuizing Edelstaal Kleur deur: Edels... (1)
      Liebherr WTES1672-21 Wijnklimaatkast 95L
      • 09005382153758
      • 09005382211090
      • 5062087
      • WTES 1672-20
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 194.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 194.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 203.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 203.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 203.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 203.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 203.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 203.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 181.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 187.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 187.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 187.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 187.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 187.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 195.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 195.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 195.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 180.87
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 183.68
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 183.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 182.41
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 180.69
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 183.99
    • partner@vergelijk.nl