x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Wijnrek Abreu Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Wijnrek Abreu Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Wijnrek Abreu Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Wijnrek Abreu Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223864069.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224419125.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224419127.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224419130.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224419129.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Wijnrek Abreu Wit Wijnrek Abreu Wit Wijnrek Abreu Wit vidaXL Wijnrek - 70 x 22,5 x 70,5 cm - Abreu wit - 24 flessen (1)
  • 08718475956143
3
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Hout
  • 93.37 96.99 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Wijnrek - 70 x 22,5 x 70,5 cm - Abreu wit - 24 flessen93.37, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit hoogwaardige witte wijnrek past bij uw interieur, u kunt hem in de woonkamer, de eetkamer of de gang plaatsen. Dit open wijnrek geeft...
      96.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Deze wijnkast is een prachtige toevoeging aan ieder interieur. Hij is gemaakt van hoogwaardige materialen en derhalve erg duurzaam.96.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232940520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135486059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133149912.jpg?ts=1
      Liebherr Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+ Specificaties: Energieklasse: A Temperatuurbereik: +5C tot +20C buitenmaten: 700x742x1650(h)mm binnenmaten: 587x585x1370(h)mm Energiekosten per jaar: € 38 Energieverbruik per jaar: 171 kWh Netto inhoud totaal: 435 l Bruto inhoud koeldeel: 478 l Netto inhoud koeldeel: 435 l waarvan Wijn: 435 l Klimaatklasse: SN-ST Geluidsniveau: 41 dB Spanning: 220/240 V Aansluitwaarde: 1,2 A Koelmiddel: R600a Behuizing: Terra Kleur deur: Terra Isolatieglasdeur met UV coating Lengte aansluitsnoer: 200 cm Aanta... (2)
      Liebherr WKT4552-21 Wijnbewaarkast 435L A+
      • 09005382188538
      • 998456551
      • 4426799
      2
    • Avintage DVP180G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116950374.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155364726.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177709645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136104360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119452542.jpg?ts=1
      Avintage Avintage DVP180G DVP180G DVP180G Wijnserveerkast - DIVA collectie - 178 flessen - multitemperatuur - glazen deur anti UV - elektronische regeling Climacontrol - met sensitive touch control - winterstand - 3 houten leggers - temperatuur en vochtigheidsgraad met digitale display - slot (1)
      Avintage DVP180G
      • 03595320102482
      • DVP180G
      1
      deal
    • Avintage AV306A+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119456842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136104264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136104251.jpg?ts=1
      Avintage Avintage AV306A+ AV306A+ AV306A+ (2)
      Avintage AV306A+
      • 03595320102765
      1
      deal
    • Polar werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215392340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162502620.jpg?ts=1
      Polar Polar werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen) werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen) werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen) Productkenmerken 4 laden plus flessennest voor 8 flessen Inhoud 380Liter Verstelbare pootjes Automatische ontdooiing Zwart stalen exterieur en RVS interieur Geforceerde luchtkoeling Dimensions 86(h) x 166.8(b) x 57(d)cm Materiaal Zwart staal Refrigerant R290 Temperatuur bereik 0°C tot +10°C Voltage 230V Gewicht 95kg Stekker meegeleverd Ja (1)
      Polar werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen)
      • 05050984387586
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 88.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 92.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 92.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 96.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 97.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 97.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 105.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 95.39
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 93.88
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 96.51
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 95.77
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 95.77
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 95.77
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 95.77
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 95.77
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 95.77
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 93.37
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 93.37
    • partner@vergelijk.nl